Kategoriler

2014 Sonbahar-Kış Modası: Jean ve Pantolon Trendleri

2014 Sonbahar-Kış Modası için Jean ve Pantolon Trendleri… Skinny Jeans modası sona ererken pijama tipi pantolonlar gözde olacaklar… Severek yıllardır giydiğimiz skinny jeanlere artık veda etmenin zamanı geldi. Boyfriend jeanlarini ve anne pantolonlarını 2014 sonbaharında stilinize eklemenizi tavsiye ederiz.

Bugüne kadar hiç olmadığı kadar sportif kıyafetler moda. Sokak modasında görülen spor kısa üstler, işe giderken giyilen yoga pantolonları, yazlık elbiselerin altındaki spor ayakkabılar… sanki artık sokak modası blogger’ları bile daha sportif görünebilmek için uğraşıyor. Rahat kıyafetlerin konforuna alıştığımızdan diğer rahatsız eden birçok trend de sona eriyor. Rahat pantolonlar, bu alışkanlıkların başında geliyor.

Pijama Tipi Pantolonlar

Kate Moss’un Topshop için, Marc Jaconbs’un Loiuis Vuitton için tasarladığı pijama tipi pantolonlar, dünyaca ünlü moda markalarının koleksiyonlarında rastladığımız yüksek bel, bol kesimli geniş paçalı palazzo pantolonlar moda alışkanlıklarını tümüyle değiştiriyor.

Resimlerin üstüne tıklayarak yeni sezon modası konumuza devam edebilirsiniz.

pijama tipi-pantolonlar

Sayfalar: 1 2 3 4
Bu Yazıya Yorum yapılmamış

Konunun anahtar kelimeleri: anne pantolonları,kışın nasıl giyinmeliyim,pijama pantolonlar nasıl giyilir,pjama tipi pantolon
etiketler:, , ,
1.126 defa okundu

YORUMLAR