Kategoriler

2014 Yılı İlkbahar Yaz Modası

Gardırobunuzun eksiklerini bayanlar olarak çıkartıp, 2014 ilkbahar-yaz sezonu için bir ön hazırlık yapın. İşte 2014 ilkbahar-yaz trendleri:
Pembe: Pembe, 2014 ilkbahar-yaz bayan modasında öne çıkacak renklerin başındadır. Bu sezon, her tasarımcının koleksiyonunda göze çarpan pembenin her tonu mevcuttur. Teninize ve renginize uygun tonu sizin belirleyerek buna göre parça seçimi yapmanız gerekiyor.

Mint Yeşili: Mint, işte bir diğer favori renktir. Daha çok tasarımcıların çok ince manto ve trenchcoatta kullandığı bu renk, en tatlı ilkbahar esintisine mentol havası katacak.
3D Süsler: Abartılı süslerde tasarımcılar sınır tanımıyor bu sezon. Yalnızca elbiselerde değil mantolarda da, pullardan ve taşlardan oluşan 3 boyutlu motifler bulunuyor. 2014 ilkbahar-yaz sezonu 3D motiflerle çok süslü geçecek.,
Çiçek Desenler: Koleksiyonlarda, bahar gelir de hiç çiçek desenleri olmaz mı? Bu sezon da tabi ki her sezon olduğu gibi çiçek desenler, baharın habercisidir. Tüm sıcaklığıyla cıvıl cıvıl, renkli çiçekler yine içimizi ısıtacak.
Dantel: Dantel, romantik bayanların artık vazgeçilmezidir. Daha çok trend listelerinde göreceğimiz dantellerin pastel tonlarını, mutlaka bu yaz gardırobunuza ekleyin.
Dikkat Çekici Elbiseler: Bu sezon da öyle bir trend olacak ki gözlerin tümü üzerinizde olacak. İçinde pop-art trendini de barındıran dikkat çekici elbiselerin diğer bir formu da payetli, simli ya da geometrik desenli olanlar.
Açık Omuzlar: Birçok tasarımcının, 2014 ilkbahar-yaz bayan modasında omuz detayına önem verdiği görülüyor. Tek omuz detayı genellikle kıyafetler de yer alıyor bunun yanı sıra straplez olanlar da var.
2014-trend-renkleriTransparan: yaz ve kış sezonlarında transparan karşımıza genellikle çıkan trendlerden biridir. özellikle bu yaz transparan eteklerle çok karşılaşacağız.
Pile: Uçuş uçuş pileli etek ya da elbiselerden bir tane mutlaka gardırobunuza ekleyin. En çok kullanacağınız garanti parçalardan biridir.
Kareler: Masa örtüsü havasından, kareli kıyafetler tamamen çıktılar, trend listelerinin ön sıralarına yerleştiler.
Farklı Desen Kombinleri: Farklı desenlerdeki parçaları artık kombinlemek çok moda. Şimdi desenlerle ve renklerle dans etme sırası sizde, stilinizi konuşturun.

Bu Yazıya Yorum yapılmamış


26 defa okundu

YORUMLAR