Kategoriler

Ahmet Maranki Kilo Almak İçin Kilo Aldıran Çözümler

KİLO ALMAK İSTEYENLER
Zayıflık’ta tıpkı şişmanlık gibi kişileri rahatsız eder, şişmanlıkta nasılki çok risk varsa, zayıflıktada aynı oranda çok risk vardır. Bağışıklık sistemleri zayıftır ve hastalıklara daha kolay kapılırlar. Bazı kanser türleri, verem, zaatüre, tifo, solunum yolu rahatsızlıkları zayıf insanlarda daha sık görülür. Bulaşıcı hastalıklar daha kolay bulaşır, vücut dirençleri zayıf olur, çok çabuk mikrop kaparlar. Oysa normal kiloda olan bir insanın bağışıklık sistemi vücudundaki mikropları kendi akyuvarları ile temizler, savaşır. Zayıf olan insanların karakteri’de olumsuz etkilenir. Kendine olan öz güveni sarsılır. Ayrıca sosyal hayatıda bundan etkilenir.

KİLO ALMAK İÇİN YAPILMASI GEREKEN BİTKİSEL KÜRLER
* Sabah kahvaltısında çay içmeyip, onun yerine sebze veya meyve suyu tüketmeleri tavsiye edilir.
* Sabah ile ikindi arasında bolca üzüm suyu tüketmeleri, akşamdan sonra ise bolca yoğurt tüketmeleri tavsiye edilir.
* Keçi sütüne bal veya doğal pekmez karıştırarak, gece yarısı tüketmeleri tavsiye edilir.
Bu uygulamanın mümkünse uzun süre yapılması önerilir.
* 250 gr kuru siyah üzüm, bir tutam pelin otu, bir çay kaşığı kına karıştırılıp, iyice çekilir.Yapmış olduğunuz bu karışımı üç litre suya koyun ve suyu yarıya ininceye kadar kaynatın. Sonra bir tülbentten süzün ve geride kalan posayı ikinci kez üç litre suda suyu yarıya ininceye kadar tekrar kaynatın. Tekrar tülbentten süzün. Daha önce süzmüş olduğunuz üzüm suyuna karıştırın, içine yeterli miktarda şeker koyun. Aç karnına günde 2 kez hazırlamış olduğunuz  bu karışımdan tüketin.

KURU KAYISI DOLMASI ( ZAYIFLIK İÇİN )
Malzemeler: 5 tane karanfil
Kaymak
300 gram bal
750 gram su
20 tane kurutulmuş gül kayısı

Yapılışı: Bir tencereye 750 gram su ile 300 gram balı koyup kaynatın. Kaynatmış olduğunuz bu karışıma Akşamdan  kaysıları ve karanfilleri ıslatın, 15 dakika kısık ateşte pişirin. Pişen kaysıları bir tepsiye dizin ve içlerini kaymak ile doldurup soğuk olarak servis yapın.

Bu Yazıya Yorum yapılmamış

Konunun anahtar kelimeleri: ahmet maranki kilo almanın yolları,kilo almak istiyorum ahmet maranki,ahmet maranki kilo alma yöntemleri,ahmet maranki kilo alma,kilo aldıran besinler ahmet maranki,kilo aldıran kürler,ahmet maranki kilo almak isteyen bayanlar,ibrahim saraçoğlu kilo alma,ibrahim saraçoğlu kilo alma kürü,kilo almak için ne yapmalı ahmet maranki
etiketler:, , ,
36.035 defa okundu

YORUMLAR