Kategoriler

Ahmet Maranki Uykusuzluk Problemi Tedavisi İçin Şifalı Bitkiler

Ahmet Maranki uykusuzluk için bazı şifalı bitkilerden bahsetti. Ve uykusuzluk problemi olanlar için basit bir bitki çayı tarifi verdi. Uykusuzluk sorunu olanlar için bitkisel çözüm önerileri.

Ahmet Maranki Uykusuzluk İçin Tavsiyeler

Ahmet Maranki uykusuzluk problemi olanlar için Sarı Kantaron, Kimyon, Anason ve Karanfil öneriyor. Bunları ayrı ayrı ya da karıştırıp çay şeklinde kullanmanın uykusuzluk için faydalı olduğundan bahsediyor.

Her Şey Dahil programında Ahmet Maranki, nasıl bir karışım yapılması gerektiğini sorusuna şu yanıtı verdi:

Yarım litre suyun içine 10 gram Sarı Kantaron, 5 gram kara kimyon (kişniş) ve biraz da papatya katılıp 5 dakika demlenmesini tavsiye etti. Sabah ve akşam içilmesi gerektiğini söyledi. Üçüncü gün bakalım ne olacak diye denemenizi tavsiye etti.

Bundan başta bir de taşların faydalarını sık sık tekrarlayan Ahmet Maranki, uykusuzluk için Ametist taşını öneriyor.

Konuyla ilgili videoyu izlemenin sizi daha da aydınlatacağını düşünüyoruz:

Bu Yazıya 12 Yorum Yapılmış. Yorumları okumak için tıklayın

Konunun anahtar kelimeleri: uykusuzluk için şifalı bitkiler,ahmet maranki uykusuzluk,ahmet maranki uykusuzluk tedavisi,maranki uykusuzluk,ahmet maranki uykusuzluk kürü,uyku için şifalı bitkiler,uykusuzluk için şifalı bitkiler ibrahim saraçoğlu,şifalı bitkiler uykusuzluk,ibrahim saraçoğlu uykusuzluk,ahmet maranki uykusuzluk problemi
etiketler:, , ,
23.480 defa okundu

YORUMLAR

12 Yorum Yapılmış

 1. göz altı morluklar için acba çözüm

 2. çok güzel bence bunu yayınladığınız için sizlere teşekkür ederim…

 3. uykuya bir cozum bulamadim

 4. ben de uykuya bir çozum bulamadım inşallah düzelir uykum .

 5. BNDE UYUYAMIYORUM

 6. ben uyuyamıyorum

 7. BENDE UYUYAMIYORUM ÇOK ÜZÜLÜYORUM NE YAPMALIYIM

 8. la vurun kafayı yatın yatak batıyormu size az tv izleyin nette az gezin bal gibi uykunuz gelir. bu uyuyamayanların hepsi boş gezenler gün bıyuboş beleş işler yapar kılını kıpırdatmaz yorulmaz akşam olunca uyuyaıyorum der. alışmış lar gün boyu boş boş oturmaya…

 9. Uykusuzluk problemi çekiyorum nette takılmıyorum tv izlemiyorum ailevi problemler nedeniyle uyuyamıyorum ne yapabilirim?Sorumlu olduğum 4 çocuğum var.Lütfen bana bişey önerin.Mantıklı bişey olsun.

 10. cok cıddı uyku problemım var uyuyamıyorum
  lutfen yardımcı olun

 11. cok uyusamda az uyusamda sabah kalkinca cok halsiz ve yorgun oluyorum

 12. geceleri uyuyamıyorum gündüzleri uyuyorum bu yüzden ders falan çalışamıyorum başım ağrıyor yaklaşık üç haftadır bu böyle ne yapmalıyım?