Kategoriler

Elbiseye Uygun Ayakkabı Seçimi

Elbiseye Uygun Ayakkabı Seçimi Nasıl Yapılır? Giysiye uygun ayakkabı nasıl seçilir? Kıyafete göre uygun ayakkabı seçmenin püf noktalarından bahsetmek istiyoruz.

Elbiselerinizle tamamlayabileceğiniz şık ayakkabılar mı arıyorsunuz? İşiniz aslında çok kolay; yapmanız gereken biraz araştırmak. İlla şık ayakkabılar giymek için acı çekmeniz gerekmediği aklınızdan çıkmamalıdır. Doğru ayakkabıyı, verdiğimiz ipuçlarına göz atarak seçebilirsiniz. Kadınlar için ayakkabı alışverişinin en keyifli alışverişlerden olduğuna şüphe yoktur. Çünkü yeteri kadar hiçbir kadının ayakkabısı yoktur. Kendimizi, biz kadınlar böyle kandırırız. Kendimizi topuklu ayakkabılarla bir başka hissederiz; kendinden emin, seksi, çekici.

Topuklu ayakkabıları, çok rahat olmamalarına rağmen ayağımızdan çıkarmak istemeyiz. Peki gecemizi zehir edip, acı veren ayakkabılara ne demeli? Şık ve rahat ayakkabıları, ayakkabı alışverişinde tercihe etmek amacımız olmalıdır. İşte sizin için ayakkabı almanızı kolaylaştıracak öneriler:

Elbiseye Uygun Ayakkabı Seçmenin Püf Noktaları
Ayakkabı alırken acele etmemek gerek. Her zaman kaliteli ayakkabıları tercih etmek sizin avantajınıza. Mağazanın içinde ayakkabıyı alıp, birkaç tur atın. Ayağınıza küçük ya da büyük gelen ayakkabıları asla almayın.
Gardırobunuzdaki birçok elbise ve jean’i, topuklu ayakkabılar, klasik modeller, rahat formlarıyla tamamlayabilirsiniz.

Arkası Açık Saten Ayakkabılar

Arkası açık, saten ayakkabılar özel gecelerde, mini elbiselerinizi mükemmel bir şekilde tamamlayabilir.


Pantolonlarla ve diz hizasındaki eteklerle; düz babetleri ya da az topuklu ayakkabıları tercih edebilirsiniz.
Elbise, etek, pantolon ve Jeanlarla şık siyah botları tamamlayabilirsiniz.

Stilettor Denediniz mi?

Dar eteklerle ve dar skinny pantolonlarla stilettor mükemmel kombinlenir. En az bir tane stilettonuz mutlaka olsun.


Bir çift ayakkabıyı eğer belirli elbisenizi tamamlamak için almak istiyorsanız, aynı renkleri çantanız ve aksesuarlarınızla da tamamlamak için tercih etmelisiniz.
Az ayakkabıyla yetinmiyorsanız, klasik siyah topuklu ayakkabılar ya da fildişi renkleri elbisenizle tamamlyabilirsiniz.

Bu Yazıya Yorum yapılmamış

Konunun anahtar kelimeleri: siyah elbiseye uygun topuklu ayakkabı,elbiseye göre ayakkabı,elbiseye gore ayakkabi,buyuklere gore ayakkabılar,A elbiseye uygun ayakkabı,fildisi rengi elbiseye hangi renk ayakkabi giyilir,http://kadingunlugu net/bitkisel-tedavi/elbiseye-uygun-ayakkabi-secimi html,kıyafete gore ayakkabı,kiyafete gore ayakkabi,lavanta rengi elbiseyle ne giyilir
etiketler:,
550 defa okundu

YORUMLAR