Kategoriler

En İyi Kış Parfümleri : Kadınlar İçin Kış Parfüm Tavsiyeleri

En İyi Kış Parfümleri Hangileri? Kadınlara özel kış ayları için parfüm listesi hazırladık… Kadınlar İçin Kış Parfüm Tavsiyelerimiz şunlar:

Reem Acra: Reem Acra moda dünyasının önde gelen isimlerindendir ve kendi hikayesini anlatan parfümü piyasaya sunmuştur. Amber evinin kokusudur ve en sevdiği çiçek şakayık, en sevdiği tatlar da armut, bergamot, portakal ve zencefildir. Bu kombinasyona Acra çok sevdiği amber, patculi, musk kokularını da ilave ederek bu hoş kokuyu yaratmıştır.

Chanel Coco Noir: Yine Channel’den eşsiz bir koku! Bu parfümün üst notalarında gül, bergamot ve yasmin barındıran koku alt notalarda da vanilya ve meşe ağacıyla buluşuyor.

Givenchy Dahlia Noir: Kokusu olmayan bir çiçekten Givenchy’in kreatif direktörü Riccardo Tısci’nin etkilenerek yarattığı bir kokudur. Ayrıca feminen, duygusal, asil ve çarpıcı bir koku olarak yorumlanıyor. Mimoza, gül ve zambak gibi çiçeksi notaların bulunduğu, tonka fasulyesiyle kombine edilen paçuli ve sandal ağacı gibi odunsu kokularla zenginleştirilen bu parfümün yüzü ise Mariacarla Buscono.

Lancome La Vie Est Belle: Hayat güzeldir, Fransızcadaki karşılığıdır. En az kokusu kadar bu parfümün yüzü de büyüleyici bir kadındır; Julia Reberts. Özel olarak Fransa’nın önde gelen 3 parfüm tasarımcısının eşsiz imzasıyla Lancome adına çıkarılan parfüm, yasemin, iris çiçeği kansantresi, portakal çiçeği özü ve Paçuli esansından oluşuyor.

kış parfümleri bayanGuerlain La Petite Robe Noire: La Petite Robe Noire son yılların en sıra dışı kokularından biridir ve dilediğiniz gibi günün her saati kullanabileceğiniz eşsiz bir parfümdür. Bergamot, badem, kiraz, Bulgur gülü notalarıyla, deri akorlarının ve siyah çayın birleşimi parfüme zenginlik ve derinlik kazandırır.

Gucci Premiere: Balke Lively, eşsiz güzelliği ve farklı tarzıyla Gucci Premiere’in ne kadar büyüleyici olduğunun sinyallerini veriyor. Portakal çiçeği, bergamot, balsamik, beyaz çiçekler ve odunsu notalarla sıcacık bir parfüm olan bu parfümü mutlaka denemelisiniz.

Jo Malone Blackberry & Bay: Ja Malone Blackberry & Bay masumiyetin ve saflığın en mükemmel kokusudur. Frenk üzümü, böğürtlen akoru, Frank üzümü tomurcuğu ve bukko ağacının asansı ile yaratılan öuhteşem bir parfümdür.

Kenzo: Çekici, zarif ve şehvetli bir kokudur. Portakal çiçeği parfümün üst notalarında, güneş çiçeği ve gül orta notalarında, sedir ağacı ve vanilya da alt notalarında bulunur.

Bu Yazıya Yorum yapılmamış

Konunun anahtar kelimeleri: bayan kış parfüm önerileri,givenchyin en güzel kadın parfümleri,kış için bayan parfüm önerileri,en iyi kış parfümleri,kış parfümleri bayan,kış kokuları bayan,kış parfümleri kadın,kış için en iyi kadın parfümleri,kış için bayan parfümleri,kış için parfum tavsiye
etiketler:,
556 defa okundu

YORUMLAR