Kategoriler

Erkeklerin Beğenmediği Kadınlar: Erkekler Nelerden Hoşlanmaz?

Erkeklerin kadınlarda beğenmediği özelliklerden bahsetmek istiyoruz. Bugünkü konumuz yanlış kıyafet ve aksesuar seçimi üzerine… Severek kadınların giydiği giysilerden bazıları maalesef erkeklerin hiç hoşuna gitmiyor. İşte erkeklerin görmek istemediği o trendler;

Erkeklerin Kadınlarda Beğenmediği Trendler
Peplums (Volan): Volanlı etekler yani peplum; eteğin, bluzun ya da bel bölgesine fazladan eklenen kumaş parçalarıdır. Kısa süre önce bu akım modern trendle ortaya çıktı. Kadınlar volanları, bel bölgesindeki fazla kiloları kamufle ettiği için çok sevse de maalesef erkekler bu trendden hiç hoşlanmadı.
Eskimo Botları: Aşırı rahat olduğu için kadınların tercih ettiği bu botlar kot pantolonlara, taytlara, eşofman altlarına, kısaca günlük hayatta giyilecek olan rahat ne varsa yakışan botlardır.

Ancak küçücük ayakları bu kürklü botlar kocaman göstermekle beraber aşırı derecede de terletiyor. Erkekler ayrıca estetik açıcıdan da hiç kibar olmadıklarını düşünüyor.
Şalvar Pantolon: Harem pantolonlar da Eskimo botları gibi kadınlar arasında çok popülerdir. Çünkü son derece rahat ve şıktır. Diz altı sıkı, bel ve diz arası sarkık olan bu pantolonlar giyenlere de eşsiz bir silüet kazandırıyor. Ancak bu pantolonlarda erkekler guru duyulacak bir şey bulamıyor. Peşinizi eğer bırakmasını istediğiniz bir erkekle buluşmaya gidiyorsanız, yardımınıza harem pantolonlar koşacaktır.
tulumTulum: Kadınların son zamanlarda tulum, mükemmel bir gün için severek giydiği bir kıyafettir. Rahatlığı yerindedir fakat kadınlar erkeklere göre tulumun içinde küçük bir bebek gibi göründükleri için çekicilik oranları sıfırlanıyor.
Takma Tırnak: Birçok eğlenceli renk ve tasarım tırnaklar için mevcuttur. Adeta birçok kadı için bu bir hobi haline geldi. Ancak şu da bir gerçek; kadınların tırnaklarına erkekler dikkat etmezler. Ancak erkeklerin dikkatini takma tırnaklar çeker. Oldukça takma tırnakları gülünç bulan erkeklerin yanı sıra korkunç pençelere de benzetenlerin sayısı az değildir.
Parlak Ruj: Kadınların gece makyajı için cesur ve parlak renkler vazgeçilmezidir. Maalesef erkekler, modası geçmeyen bir trend olsa da bundan nefret ediyor. Yakınlaşma ihtimaliniz varsa bir erkekle buluştuğunuzda parlak rujdan vazgeçmelisiniz. Erkekler çünkü yüzüne gözüne bulaşan rujlardan çok hazzetmiyor.
Strplez Üst: Sıcak yaz günlerinde straplez üst, güneşi hissetmek için harika bir seçimdir. Hafif hafif omuzlar ve sırta serinlik sağlar ve daha seksi bir görüntü verir. Göğüsleri sarkık ve basık gösterdiği için erkekler için straplez elbiselerin şansı sıfırdır.

Bu Yazıya Yorum yapılmamış

Konunun anahtar kelimeleri: erkekler parlak rujdan hoşlanır mi,erkeklerin kadin modasinda begenmedikleri,erkekler ne tur rujlardan hoslanir,erkekler nasıl rujdan hoşlanır,Erkekler seksi uzun botlardan hoşlanir,erkeklerin beğenmediği kadınlar,erkeklerin kadınlarda begenmedigi aksesuar,erkeklerin kadınlarda görmek istemediği kıyafetler,erkeklerin beğenmediği kadın giysileri,bebeğim kelimesinden erkekler neden hoslanmaz
etiketler:, , ,
829 defa okundu

YORUMLAR