Kategoriler

Ev Yapımı Güzellik Maskeleri

Yüzümüze sürmüşken eşimize yakalanmak, en olumsuz yanlarıdır. Güzellik maskelerinin bunu dışında birer güzellik iksiri olduğunu belirtmek gerekir.
Kendinize ayırdığınız küçücük bir vakitle cildiniz için iyi bir şeyler yapın. Yani rahatlatıcı maskelerden bahsediyoruz. Bildiğimiz salatalık maskesinin dışındaki tüm güzellik maskeleri, kadınlara her güzellik sorununda hızlı ve kalıcı çözümler sunuyor.
Bedeninizin ve ruhunuzun uzun ve yorucu bir günün ardından ikinci bir randevuyu kaldıramayacağını düşünüyorsanız, size önerimiz bir anti-stres maskenin yardımını almaktır.

Bu tür maskeler cildi temizlerken ince çizgi ve stresin izlerini de siliyor. Özellikle stresle boğuşan iş kadınlarının göz altlarında oluşan torbalanmalar ve halkalar için ideal olan özel göz maskeleridir. Hassas cilt olan göz çevresi ferahlarken aynı zamanda tekrar gerginlik kazanıyor. Kısa bir süre sonra göz çevresinin bu rahatlığı tüm yüze yansıyarak farklı bir ışık saçmaya başlıyor.

Cilt Onarıcı Maskeler

Cilt Nemlendirici Maskeler: Cilt Nemlendirici Maske Tarifleri

Özellikle soğuk kış günlerinde yoğun stres altındaki cildin imdadına termal su kompresleri yetişiyor. Kalorifer ve düşük ısıların kuruttuğu ciltler, olumsuz şartlara genellikle cilt yüzeyinde kızarıklıklar, yanmalar ve gerginlik hissiyle karşılık veriyor. Termal su ürünleriyle yüzdeki yanma ve hoş olmayan gerginlik hissi ortadan kalkıyor. Hassaslaşan cildi rahatlatması açısından maske etkili kompresler oldukça etkilidir.
Son günlerde eğer cildinizdeki siyah noktaların ve sivilcelerin sayısında giderek artış varsa o zaman temizleme maskesinin haftada bir kullanımı sizin için en uygun çözümdür.ev yapımı güzellik maskeleri Cildi derinlemesine temizleyip, eski ışıltısını kazandıran bu maskeler, siyah nokta ve sivilcelerinde kuruyarak yok olmasını sağlıyor. Zorlu ve uzun bir günün ardından güzellik merkezine gidecek zamanınız yoksa yeni sağlık maskelerini tercih edebilirsiniz. Artık ambalajında marketler de bile satılıyor. Sadece 10-15 dakika içinde içeriğindeki etkili maddeler sayesinde temiz bir cilde kavuşturuyor. Cildinizi, hangi maskeyi uygularsanız uygulayın öncesinde temizlemeniz şarttır. Cildin derinliklerine böylece etkili maddelerin daha kolay ulaşmasını sağlamış olursunuz. Güzellik maskesini duş ya da banyodan sonra kullanmanız en ideal olandır. Bu durum gözeneklerin açılarak cildin derinlemesine temizlenmesini sağlar.

Cilt Maskeleri: Evde Yapılan Cilt Maskesi Tarifleri

Cilt Yaşlanmasını Önlemek İçin Maske Tarifleri

Kuru Ciltler İçin Doğal Maske Tarifleri

Tüm Güzellik Maskeleri için tıklayın

Bu Yazıya Yorum yapılmamış

Konunun anahtar kelimeleri: gunluku ev yapii maskesi,evde termal su,gununde sivilce cikartan ev yapimi maske,ev tem,stres maskesi,stres maskeleri,stres için yüz maskesi,sters icin yuz maskesi,sitresli yuze nasil maske,ibrahim Saraçoğlu cildi derinlemesine temizleyen aslanpencesi kur
etiketler:,
412 defa okundu

YORUMLAR