Kategoriler

Evimizin bir parçası aksesuarlar

Hayatımızın bir parçası olduğu gibi evimizin de ayrılmaz bir parçası haline gelen aksesuarlar uyumlu kullanıldığı takdirde görsel şova dönüşür.
Dikkat edeceğimiz konu kullanacağımız aksesuarları doğru seçmemizdir. Aksesuarları satın alabileceğimiz gibi kullanmadığımız eşyalarda küçük rötuşlar yaparak farklı hale dönüştürebiliriz.
Kullanacağımız aksesuarın boyutları mekândaki eşyalarla uyumlu olmalıdır. Klasikleşmiş boş köşelere yerleştirdiğimiz çiçeklerle işe başlayabiliriz. Çiçek yanına çerçeve veya mumlar boş köşeye hareket sağlayacaktır. Kullanacağımız aksesuarların rengine uyması için çiçek saksısının rengini de değiştirmek renk bütünlüğü için çok önemlidir.
Evinize kullanacağınız aksesuarlar göstermek istediğiniz ortama göre değişiklik gösterir. Modern bir görüntü için sade ve doğal aksesuarlar tercih etmelisiniz.
Evlerimizdeki sönük yerleri canlandırmak görsel olarak dikkat çekmesini sağlamak için büyük aksesuarlar kullanmak ve yanlarına kombin oluşturması için küçük eşyalar eklemek size yeni bir fikir olabilir. Kanepe, koltuk gibi eşyaları süslü veya renkli yastıklarla canlandırabilir yanlarına konulacak mumluklarla bir bütünlük elde edebilirsiniz.
Havalı bir kişiliğe sahipseniz sizleri sınır yok pahalı, renkli, abartılı aksesuarları tercih edebilirsiniz.

Aksesuarlar küçük gibi görünebilir yalnız evimize canlılık ve renk vereceği gibi ifade etmek istediğimiz kişiliğimizi de sergilemede kolaylık sağlayacaktır.

Bu Yazıya Yorum yapılmamış

  Adım Adım Ev Dekorasyonu Yapalım

  Ev dekorasyonu yapmak için sırasıyla duvarlar, yer döşemeleri, mobilyalar ve perdeler, ve diğer akse

  Ev taşınması deyip geçmeyin

  Tayinler, okul tatili,kira,küçük gibi sebeplerle taşınmayı düşünmenin tam zamanı.Taşınmak kolay gibi

  Eviniz ve Renkler

  Renkler ve zevkler tartışılmaz hepimizin bildiği kalıplaşmış kelimeler ama zevkler paylaşılabilir. E

  Evinize küçük fikirler

  Hepimizin çok iyi bildiği fakat dikkatimizden kaçan birçok bilgi yeni fikirler olarak karşımıza çıka
Konunun anahtar kelimeleri: Kadın Aksesuarları,evimize aksesuarlar,boş köşeye aksesuar,evlerimiz için yapılan aksesuarlar,evin havasini temizleyen cicekler,evimizin aksesuarları,evimize aksesuar,evimizde aksesuarlar,evimiz yapılan aksesuarlar,evimiz için aksesuar yapalım
1.592 defa okundu

YORUMLAR