Kategoriler

Eviniz ve Renkler

Renkler ve zevkler tartışılmaz hepimizin bildiği kalıplaşmış kelimeler ama zevkler paylaşılabilir.
Evimizin dört köşesinde uygulayabileceğimiz basit değişik formüllerle evimizi çok şık göstermek mümkün. Mutfak duvarlarının rengini ana renk olarak düşünün, mutfak dolapları ve kapaklar dikkat çeken renk ve mutfağımızda kullandığımız aksesuarlar ikisi arasındaki bağlantıyı kuran renk olmalıdır.

Mutfağımıza düşündüğümüz bu paylaşımı evimizin bütün odaları için uygulayabiliriz.
Renk seçiminizle hayat tarzınızı da simgeleyebilirsiniz. Dikkat çeken renkler kullanmak isterseniz yeşil turuncu kırmızı gibi renkler tam size göre. Birbirine yakın renk tonları rahatına düşkün insanlara göredir. En çok yapılan yanlış uygulama evinizdeki duvarların her birini ayrı renk tonları ile boyamanız olacaktır.
Oturma odalarınız için kahverengi –turuncu- yeşil, yemek odanız için kırmızı-turuncu-sarı yatak odalarınız için pembe-yeşil- leylak- mor, banyolarınız için leylak- mavi mutfak için sarı renkleri tavsiye ediyoruz.
Evinizin odaları için siyah tavsiye etmiyoruz modern dekorasyon alanları için siyah uygundur. Kırmızı beyaz gibi renklerle kombine edildiğinizde çok şık duracaktır.
Seçmiş olduğumuz renkler yaşadığımız alanlarda duygularımızı etkileyecektir. Yeşil tonları ile huzur ve sakinlik hissederken turuncu gibi tonlarla istikrar ve enerji pembe tonları ile aşkı hissedebilirsiniz.

Bu Yazıya Yorum yapılmamış

Konunun anahtar kelimeleri: evi hangi renge boyamalı,yatak odası ne renk olmalı ahmet maranki,evmizin odaları nasıl renk boyanmalı,ibrahim saraçoğlu renkler,odaları hangi renge boyamalı,oda renkleri nasıl olmalı maranki,evde hangi oda ne renk olmalı maranki,odalarhangi renk boyanır,ahmet maranki odalar hangi renk boyanir,evi ne renge boyamalı
etiketler:
3.108 defa okundu

YORUMLAR