Kategoriler

Fazlalıkları Kapatan Elbise Modelleri

Fazlalıkları kapatmak için nasıl giyinmeli? Vücudumuzdaki fazlalıkları kapatan elbise modelleri nelerdir? Fazlalıklarınızı saklamak için kıyafet seçiminin püf noktalarından bahsetmek istiyoruz.

Geniş Kalçayı Kapatan Elbise Modelleri
Kesimi bol kıyafetlerden kaçının. Sizi, üzerinize oturan kıyafetler daha zayıf gösterecektir.
Bel kısmında pile olanlardan pantolon seçerken uzak durmalısınız. Size geniş paçalı pantolonlar uygun olacaktır. Geniş kalçalıların yaptığı hatalardan biri de yanları cepli pantolonları tercih etmeleridir.
Hafif aşağı doğru açılan ceket modellerini tercih edebilirsiniz. Kalçanızı örten uzunlukta olabilir.
Koyu renkli, anvelop ve hafif dökümlü modelleri etek seçiminde tercih edebilirsiniz. Sizin için diz boyu etekler de ideal olacaktır. Dikey dikiş detaylı ve ortası pilli modeller sizi olduğunuzdan daha uzun boylu gösterecektir.

Straplez ya da ince askılı modelleri elbisede tercih edebilirsiniz.

Büyük Göğüsleri Gizleyen Elbise Modelleri
İlk olarak doğru bir sutyen seçerek işe başlamalısınız. Göğüslerinizi küçük gösterecek bir sutyenle işinizi kolaylaştırabilirsiniz.
Kıyafet seçiminizde gövdenizi uzun gösterecek olanları tercih etmelisiniz.
Takı seçiminizde dikkat çeken küpeler takarsanız, göğüslerinizden dikkati yüzünüze çekmiş olursunuz.
Çok dar bluzlar, göğsü büyük olanlar için yanlış bir seçimdir.
Pantolon ya da etek seçiminde desenli modelleri tercih etmelisiniz. Gözler böylece göğüslere değil, aşağı tarafa odaklanır.

Göbek Bölgesini Kapatan Elbise Modelleri
Eğer göbeğiniz varsa göbeğinizden dikkati uzaklaştırarak, göğüs ya da bacaklara yöneltmektir. Boynunuza bunun için gösterişli bir kolye ya da aşarp takabilir, bacaklarınızı mini etek giyerek ön planda tutabilirsiniz.
Paçası dar pantolonlar da size göredir. Önü düz olan ve yanlarında ya da arkasında fermuar olan modelleri giymelisiniz.
Sizin için önden büzgülü elbiseler ideal bir seçim olacaktır. Kalın kollara sahipseniz yarım ya da uzun kollu modeller tam size göre olacaktır. Sizin için V yakalı elbiseler de doğru bir seçimdir.fazlalıkları kapatan elbise modelleri
Sizin için iki parçalı giyinmek de daha uygundur. Sizi etek üzerine giydiğiniz bluz olduğunuzdan daha ince gösterir.
Likralı ve polyester kumaş elbiselerden uzak durmalısınız. Bunlar çünkü hatlarınızı belli eder ve göbeğinizi gizlemenize yardımcı olmaz.

Beldeki Fazlalıkları Kapatan Elbise Modelleri
Beliniz eğer çok kalın ise ilk olarak yapmanız gereken şeylerden biri, omuzlara dikkat çekmektir. Omuzlarda bunun için vatkası olan bluzları tercih edebilirsiniz.
Korseli modellerde de iç çamaşırı seçimi yapabilirsiniz.
Koyu renkli kemerler özellikle belinizi ince gösterir.

Bu Yazıya Yorum yapılmamış

Konunun anahtar kelimeleri: göbeği kapatan elbise modelleri,göbek kapatan elbise modelleri,kilo kapatan elbise modelleri,kilolari kapatan kiyafetler,gobegi kapatan elbiseler,kilo kapatan abiyeler,göbek kapatan kıyafetler,kiloyu kapatan abiyeler,göbek kapatan abiyeler,basen kapatan elbise modelleri
etiketler:, ,
7.729 defa okundu

YORUMLAR