Kategoriler

Genç Kızlar İçin Güzellik İpuçları

Genç kızlar için güzelliğin sırları neler? Genç kızların güzel görünmesi için bazı sırlar vereceğiz: Genç bir kızın, ergenlik çağları en hassa yıllarıdır öyle değil mi? İnsan kendine depresif ve gergin geçen günlerde ya bakamaz ya da iyi baktığını düşünür ancak yanılır. Eğer genç bir kızsanız cildinize hassas davranmanız gerekmektedir.

Geriye dönüp baktığınızda özlemle hatırlayacağınız bu yıllarda, var olanı hem en sağlıklı şekilde kullanma hem de geleceğe yatırım yapmak adına en doğru bakımı cildinize uygulamalısınız. İşte genç kızlara yönelik en doğru, sağlıklı güzellik ipuçları:

Genç Kızlar İçin Güzellik İpuçları
Söz konusu yüzünüz olduğunda eğer genç bir kızsanız hiçbir şekilde aşırıya kaçmayın. Kullanılacak aşırı nemlendirici dahi cilt çok hassas olduğu için gözenekleri tıkayarak sivilcelere neden olacaktır. Genç kızlar için nemlendirici kullanımı, yatmadan birkaç saat evvel olmak şartıyla günde yalnızca bir defa öneriliyor.

Bunun yanı sıra sivilceler de genç kızların ciltleriyle ilgili en büyük problemdir. Sivilcelerin önüne, hormonsal değişikliklerden dolayı geçebilmek adına el, yüz ve saç temizliğine aşırı derecede dikkat etmek, ellerini sürekli yıkayarak temiz tutmak ve yüzünden uzak tutmak bir genç kızın yapması gerekenler arasındadır.

Bir genç kız için makyaj, güzellik anlamına gelmemelidir. Çok az miktarda cilde makyaj uygulanmalıdır. Kendinize taze bir görünüm vermek için hafif bir allık ve dudak parlatıcısı yeterli gelecektir.

Bir genç kıza ait güzellik, onun o güzelliği ne kadar taşıyabildiği ile ilgilidir. Mesela saçları farklı stillerde yapmayı bilmek gerekir. Bir takım temel makyaj malzemelerinizi, dışarıya çıkarken yanınızda bulundurmakta fayda var. Dudakları beslemek için aromalı dudak balsamı ve ucuz bir göz makyajı çıkarıcı güzel bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olabilecektir. Sadece birkaç basit ipucu uygulayarak bir genç kız, zarif bir bayan olarak yetişebilir.

Bu Yazıya Bir Yorum Yapılmış

Konunun anahtar kelimeleri: kızların güzellik sırları,kizlarin guzellik sirlari,genç kızlar için güzellik sırları,genç kızlar için güzellik önerileri,genc kizlarin guzellik sirlari,kizlara guzellik tavsiyeleri,genc kizlar icin guzellik sirlari,gen,K,genc kizlara guzellik tavsiyeleri
etiketler:,
4.919 defa okundu

YORUMLAR

1 Yorum Yapılmış

  1. çok iyi bunlar yaa