Kategoriler

Göz Çevresi Kremi Nasıl Sürülür? (Video)

İnsan vücudundaki en ince deri göz etrafındaki deridir. Hassas ve dış etkenlerden kolay etkilenmesinin sebebi de budur. Göz çevresinde çok kolay kırışıklık oluşmasının nedeni de çok sık hareket etmesidir. Kırışıklıklardan kurtulmak ise çok zordur.
Göz çevresi kreminizi nasıl kullanıyorsunuz? Göz kremiyle ilgili işte 5 yanlış;
1.Göz Kremi Kullanmak İçin 25 Yaşı Beklemek: Göz çevresi kremine ne zaman başlanmalı? Ofiste çalışan kadınlar genellikle bilgisayar önünde oturur, gazete okuyarak ya da film izleyerek boş zamanlarını geçirir ve kışın kaloriferli yazın da klimalı ortamlarda bulunurlar.

Göz çevresindeki kaşların böyle bir yaşam çok yorgun düşmesine neden olabilir. 25 yaşınızdan önce bu nedenle kırışıklıklara maruz kalabilirsiniz. Göz çevresi kremini bu nedenle 20’li yaşların başında kullanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken yaşınıza uygun ürünleri seçmek.
2.Yüz Kreminin Göz Kremi Yerine Kullanılması: Göz etrafındaki deri vücudun diğer bölgelerinden farklı olup, derisi çok incedir ve fazla besin yükü kaldırmaz. Cilt tarafından göz kremi kolayca emilmeli ve gerekli besinler cilde sağlanmalıdır. Yağlı yüz kreminin göz kremi yerine bu nedenle kullanılmaması göz çevresindeki bölgeye gereksiz yere yüklenilmemesi gerekiyor.
3.Kırışıklıkları, Göz Altı Torbalarını ve Morlukları Göz Kreminin Giderdiği Sanılması: Göz etrafında görülen ilk kırışıklıklar, şişkinlik, morluk ya da gözaltı torbalarını gidermek için birçok insan göz kremini kullanıyor. Göz etrafındaki derinin göz kremi yalnızca yaşlanmasını geciktirir. Tamamen kırışıklık, morluk ve göz altı torbalarını yok etmez. Bunlar henüz oluşmadan evvel bu nedenle göz kreminin kullanılması gerekiyor.goz-cevresi-kremi
4.Göz Kreminin Yalnızca Gözün Dış Köşesinde Kullanılması: Gözlerin dış köşelerinde daha kolay kırışıklık meydana geldiği için birçok insan göz kremini bu bölgelere uyguluyor. Göz kapaklarının yukarı ve aşağı bölgelerinin daha erken yaşlandığından haberiniz var mıydı? Göz kapaklarına yönelik bakımı da bu nedenle ihmal etmemelisiniz.
5.Göz Kremlerinin Tümü Aynıdır: Kimi insanlar göz kreminin önemini kavrayıp, kalitesi, görüntüsü ve fiyatı uygun bir göz kremini satın alıyor. Bu çok yanlış bir harekettir. Çünkü göz kreminin birçok çeşidi vardır ve farklı yaşlardaki farklı sorunlu insanlara hitap eder. Göz kremi almadan önce bu nedenle ne gibi bir cilt sorununuz olduğunu bilmeli ve buna göre seçiminizi yapmalısınız.

Göz Çevresi Kremi Nasıl Sürülür? 

Göz çevresi kremi hakkında bazı bilgiler verdikten sonra videolu bir şekilde göz çevresi kreminin kullanımın sizlere göstermek istedik…

Bu Yazıya Yorum yapılmamış

Konunun anahtar kelimeleri: göz kremi nasıl sürülür,göz çevresi kremi nasıl sürülür,göz kremi nasıl sürülür video,göz altı kremi nasıl sürülür,göz çevresine krem nasıl sürülür,göz çevresi bakım kremi nasıl sürülür,göz kremleri nasıl sürülür,göz çevresi kremi nasıl uygulanır,göz çevresi kremi nasıl sürülür video,gözaltı kremi nasıl sürülür
3.583 defa okundu

YORUMLAR