Kategoriler

Gözleri Öne Çıkaran Makyaj Nasıl Yapılır?

Kadını makyaj güzel de gösterebilir, çirkin de. Yüzün yapısına göre ve doğru adımlarla yapılan her makyaj kişinin ön plana çıkmasını sağlayacaktır. Öncelikle makyaj yaparken sizler de tek bir alanı öne çıkarmayı hedefleyin ve en çok uygulamayı o bölgede yaparak doğru makyaj yöntemini bulun.
Hem dudakları, hem gözü, hem de yanakları öne çıkarma dönemi artık bitti. Yoğunluğu tek bir bölgede gösterecek ve diğer bölgeleri elinizden geldiği kadar sade bırakacaksınız. Bir bayanın gözleri daha sonra da dudakları en dikkat çeken bölgeleridir.

Ağırlık çalışmayı, dudaklarınızın modeli ve şekline güveniyorsanız bu bölgede yapabilirsiniz. Kırmızı bir rujla ben buradayım cümlesini akıllara getirebilirsiniz. Özellikle siyah bir kıyafet seçimi yaptığınız da kırmızı ruj vazgeçilmeziniz olacaktır. Göz alıcı parlatıcı da kırmızıyı sevmeyenler için alternatif olabilir.
Eğer gözlerinize güveniyor ve gözleriniz ile iddianızı ortaya çıkarmak istiyorsanız, siyah bir makyaj hoş olacaktır. Neon renklerden gözlerde olabildiğince kaçının.gözleri öne çıkaran makyaj Gözleri, her zaman koyu renk göz makyajı daha asil gösterir ve sizin ön plana çıkmanızı sağlar. Öncelikli olarak siyah ve gri karışımlarını bu nedenle tercih etmeli ve ortaya harika bir göz modeli çıkarmalısınız. Makyajınızı güzel ve akmayan bir rimelle tamamlayıp, diğer kısımlarınızı oldukça sade bırakarak göz makyajınıza imza atmış olursunuz.
Bu formülü gideceğiniz yer neresi olursa olsun uygulayabilirsiniz. Doğru ve modern bir uygulama ile böylece ön plana çıkmış ve herkesi büyülemiş olacaksınız. Başlangıçta başarısız olsanız bile pes etmeyin. El alışkanlığına dönüştükten sonra o makyajı sizin yaptığınıza kimse inanmayacaktır.

>> Göz Kalemi İle Yapılan Makyaj Hileleri

>> Hassas Göz Makyajı İçin Tavsiyeler

Bu Yazıya Yorum yapılmamış

Konunun anahtar kelimeleri: gözleri ön plana çıkaran makyaj,gözleri öne çıkaran makyaj,gözleri ön plana çıkartan makyaj tüyoları,gözleri ortaya çıkaran makyaj,gözü ortaya çıkaran makyaj,g,gözleri ortaya çıkaran makyaj nasıl yapılır,gozleri on plana cikarmak,dudakları ön plana çıkaran makyaj,göz nasil on plana cikar
etiketler:,
2.468 defa okundu

YORUMLAR