Kategoriler

İbrahim Saraçoğlu Aslanpençesi Kürü, Aslan Pençesi Kullanımı

İbrahim Saraçoğlu Aslanpençesi Kürü, Aslan Pençesi Kullanımı. Arslanpençesi kürü nasıl yapılır? Aslanpençesi kürünün faydaları nelerdir? Arslanpençesi kürü neye yarar? Aslanpençesi kürü, Meme, rahim, lenfbezi ve prostat kanserlerine karşı önleyici ve koruyucu, başlangıç safhasında tedavi edici, ileri safhalarda ise büyümesini önleyicidir. Aslan pençesi nasıl kullanılır? Aslan pençesi otu, düz yapraklı ve testere dişli olarak iki çeşittir. İbrahim Saraçoğlu aslanpençesi kürü için hangi aslan pençesi otu kullanılmalıdır?

Aslan pençesi kürü ve faydaları

Meme, rahim, lenfbezi ve prostat kanserlerine karşı İbrahim Saraçoğlu, arslanpençesi kürü öneriyor.

Aslan pençesi otu nedir?

Arslanpençesi memleketimizde arslankuyruğu, arslankulağı ve kırkbaş olarak da bilinmektedir.
Birbirlerinden tamamen farklı bu iki bitkinin bir tanesi benim üzerinde uzun yıllar araştırma yaptığım Leontice leontopetalum, diğeri ise Alchimilla vulgaris dir. Alchimilla vulgaris bitkisi, bayanların düzensiz regl dönemlerine karşı kullanabilecekleri bir bitkidir. Aynı zamanda hormon dengeleyici özelliği de vardır. Ancak, diğer özellikleri yoktur. Türkiye’de, birbirlerinden tamamen farklı olan bu iki bitkide “arslanpençesi” olarak bilinmektedir.

Aktarlarda maalesef her ikisi de aynı isim altında satılmaktadır. Satın alırken veya kendiniz toplarken kolayca ayırt edebilmeniz için, yapraklarının kenarlarına dikkat ediniz. Doğru olan Leontice leontopatalum’ dur. Her ikisinin de çiçekleri sarı renklidir. Ancak, benim bahsettiğim ve doğru olan arslanpençesinin yapraklarının kenarları düzgündür. Diğerinin (Alchimilla vulgaris) ise, yapraklarının kenarları ince testere dişlidir.

Dikkat: Burada anlatılan aslan pençesi kürü için, düzgün yapraklı aslan pençesi kullanılacaktır.

Aslan pençesinin faydaları, Arslan pençesi kürü ne işe yarar?

 • Arslan pençesi kürü Meme, rahim, lenfbezi ve prostat kanserlerine karşı önleyici ve koruyucudur
 • Arslan pençesi kürü Belirtilen kanser türlerinin başlangıcında ise tedavi edici güce sahiptir
 • Arslan pençesi kürü Belirtilen kanser türleri ileri aşamada ise bunları da yavaşlatmaktadır.
 • Arslan pençesi kürü Menopoz dönemindeki bayanların stres, terleme, gerginlik, depresif, ruhsal sıkıntılı durumlarında (PMS) ve  de hormonlarının dengelenmesinde mucizevi etki gösterir. Düzensiz olan regl dönemlerini de düzenler.
 • Arslan pençesi kürü Prostat fonksiyonları ve prostatın sağlıklı çalışması üzerinde çok olumlu etkileri vardır.
 • Arslan pençesi kürünün Böbrek fonksiyonları ve sağlıklı çalışması üzerinde çok olumlu etkileri var.
 • Arslan pençesi kürünün Prostat büyümesini önleyici özelliği mevcuttur.
 • Arslan pençesi kürü Genel olarak hormon dengeleyicidir.

Aslan pençesi kürü ve faydaları: Menopoz dönemi sıkıntıları için aslan pençesinin faydaları

düzgün yapraklı aslan pençesi

düzgün yapraklı aslan pençesi

Arslanpençesi, menopoz dönemindeki bayanlar için bulunmaz bir imkandır. Özellikle menopoz döneminde stres, uykusuzluk, gerginlik, ruhsal sıkıntı, sinirlilik, ruhsal değişkenlik, isteksizlik, sıcak basması, sebepsiz korku ve terleme nöbetleri gibi şikayetlerin ortadan kalkmasında arslanpençesi çayı çok büyük bir yardımcı ve destekleyicidir.  Son yıllarda, her hangi bir yan etki ve risk göstermeyen bitkisel hormon tedavileri uygulanmaktadır. Bitkisel hormon tedavisinde alternatif olarak başarıyla kullanılan soya, kırmızı yonca (Trifolium pratense) ve Cimicifuga racemosa bitkileridir.

Aynı şekilde menopoz döneminde olmayan her yaştan genç bayanların ağrılı, ruhsal sıkıntılı, depresif ve gerginlik içinde geçirdikleri regl dönemleri için de arslanpençesi kürü bulunmaz bir yardımcıdır. Arslanpençesi kürünü uygulayanlar, kısa zamanda ne derece etkili olduğunu gözleyebilirler.

Aslanpençesinin faydaları: İyi huylu prostat büyümesine karşı aslan pençesi kürü

İyi huylu prostat büyümesini önleyebilmek için ve de sağlıklı bir biçimde prostat fonksiyonlarının çalışmasını sağlayabilmek için arslanpençesi kürü bulunmaz ve yeri doldurulamaz bir nimettir. Yılda bir iki defa uygulanacak olan brokoli kürü de gerek iyi huylu prostat büyümesine gerekse de prostat kanserine karşı güçlü bir önleyicidir.

Aslan pençesi kürü nasıl yapılır? Aslan pençesi nasıl kullanılır?Arslanpençesinin kullanma şekli:
Arslanpençesi kür olarak kullanılır. Başarı oranı çok yüksek olan bu bitkinin önerilen kullanma şekline göre uygulanması çok önemlidir.


1) Meme-, Rahim-, Lenfbezi- ve Prostat kanserlerini önleyici kür:

 4 – 5 gram (yaklaşık bir tutam) kurutulmuş arslanpençesi kaynamakta olan yarım litre suyun içine atılır ve hafif ateşte 12 dakika sıcaklığını kaybettirmeden demlenir. Daha sonra süzülür ve soğumaya bırakılır . Demleme işlemi tamamlandıktan sonra mutlaka süzme işleminin yapılması gerekir. Kesinlikle demleme süresi tamamlandıktan sonra daha fazla kabın içinde bitkiyi bekletmeyiniz, süzerek bitkiyi ayırınız. 
Bir ay boyunca bir gün arayla (gün aşırı) bir su bardağı içilir. Bir aydan sonra 15 gün ara verilir. Onbeş günlük aradan sonra 6 ay boyunca haftada iki defa birer bardak içilir. Altı aydan sonra dönem dönem uygulanır.

2) Meme-, Rahim-, Lenfbezi- ve Prostat kanserlerini tedavi edici veya yavaşlatıcı kür:
Bu durumda hazırlanış şekli yukarıdaki gibi olup, sadece tüketim şekli farklıdır. Bir ay boyunca hergün bir su bardağı (yaklaşık 250 ml) içilir. Bir aydan sonra bir hafta ara verilir. Bir hafta aradan sonra 6 ay boyunca haftada 4 gün bir bardak (yaklaşık 250 ml) içilir. Altıncı aydan sonra haftada bir veya iki defa içilir.

3)Menopoz dönemindeki bayanlar için:
Bir nolu kullanma şekli aynen uygulanır.

4)Bayanların regli dönemlerinin rahat geçmesi için:
Bir nolu kullanma şekli aynen uygulanır.

5)Bayanların kadınlık hormonlarını düzenleyici
4 – 5 gram (yaklaşık bir tutam) kurutulmuş arslanpençesi kaynamakta olan yarım litre suyun içine atılır ve hafif ateşte 12 dakika sıcaklığını kaybettirmeden demlenir. Daha sonra süzülür ve soğumaya bırakılır . Demleme işlemi tamamlandıktan sonra mutlaka süzme işleminin yapılması gerekir. Kesinlikle demleme süresi tamamlandıktan sonra daha fazla kabın içinde bitkiyi bekletmeyiniz ve süzerek bitkiyi ayırınız. 45 gün boyunca bir gün arayla (gün aşırı) bir su bardağı içilir. Her defasında taze olarak hazırlanması gerekir.

Aslan pençesi kullanımı için Dikkat edilmesi gerekenler
Arslanpençesi çayı kullanırken içimini kolaylaştırmak için herhangi bir şekilde tatlandırıcı veya başka bir madde kesinlikle ilave edilmez. Yemek yedikten bir saat sonra içilir. Arslanpençesi çayını hazırlarken kesinlikle 10 dakikadan fazla demlemeyiniz. Demleme süresi tamamlandıktan sonra süzülerek ayrılması gerekir. Hazırlanan arslanpençesinin arta kalanı buzdolabında en fazla 3 gün korunabilir. Üçüncü günden sonra kullanılmaz ve mutlaka taze olarak tekrar hazırlanması gerekir.

 İbrahim Saraçoğlu FSH Yüksekliği İçin Aslanpençesi Kürü 

FSH yüksekliği için İbrahim Saraçoğlu testere dişli aslan pençesi kürü öneriyor. Aslan pençesinin yapraklarının kenarı testere dişi şeklinde olanı ile yapılacaktır: Fsh Yüksekliğine Bitkisel Çözüm

 Ahmet Maranki Erken Menopoz İçin Çözümler 

Ahmet Maranki erken menopoz, sancılı adetler, ateş basmaları gibi şikayetlere karşı Aslanpençesi, Civanperçemi, Çobançantası ve Ada çayı öneriyor: Erken Menopoza Bitkisel Çözüm

Aslan pençesi hakkında daha geniş bilgi için tıklayın: Aslan pençesi ve faydaları

İbrahim Saraçoğlu tüm bitki kürleri ve şifalı bitkiler konusundaki önerileri için tıklayın:  İbrahim Saraçoğlu şifalı bitkiler

Bu Yazıya 158 Yorum Yapılmış. Yorumları okumak için tıklayın

Konunun anahtar kelimeleri: aslan pençesi,aslan pençesi faydaları,aslan pençesi kürü,testere dişli aslan pençesi,aslanpençesi kürü,aslanpençesinin faydaları,aslanpençesi,aslan pencesi,aslan pençesi otu,ibrahim saraçoğlu aslan pençesi
etiketler:, , , ,
394.710 defa okundu

YORUMLAR

158 Yorum Yapılmış

 1. ya ben hormon ilaçları kullanıorum bu aslan pençesini aynı anda kullansam zararı olurmu

 2. ben de bu testere dişli aslan pencesi kürünü uyguluyorum 3 gün oldu başlayalı tüylenme ve adet düzeni için kullanıyorum adetim 30 günde bir oluyor pek düzensiz sayılmaz ancak tüylenme var bu çayın herhangi bir yan etkisi olurmu evliyim ancak henüz çocuk sahibi değilim ilerde bunu engellermi şimdiden yardımlarınız için tşk.

 3. sonuçtan memnun kalırsanız buraya cvp yazarmısınız :S

 4. ARKADAŞLAR SİZ MEMNUN KALDINIZ MI BU ASLAN PENÇESİNDEN?
  MEMNUN KALDIYSANIZ LÜTFEN YARUMALARA EVET/HAYIR YAZIN….

 5. kullandım çok memnun kaldım menapoz sıkıntılarım kalmadıdemir eksikliği vardı düzeldi göğsümdeki kitlenin büyümesi durdu harika bir bitki

 6. BENDE KULANIYORUM

 7. ARKADAŞLAR ASLAN PENCESİNİ DAYIMIN KIZI BANA ÖNERDİ BİR AYDIR KULLANIYORUM BANA ÇOK İYİ GELDİ KULLANMANIZI ÖNERİRİM

 8. tavsiye ederim ederim harika bir bitki

 9. aslan pençesi kürünü sayın ibrahim saraçoğlu bi tv programında migern ağrısı için diye önerdi ama burda migrenden hiç söz edilmemiş. doğruluk payını öğrenmek istiyorum

 10. aslan pençesi kürünü kemoterapi başlamadan kullanmak dogru mu ? Cevap yazarsanız sevinirim

 11. arkadaşlar aslan pençesi harika bir bitki inanın göğüslerimde kitle vardı hemen hemen yok oldular denemenizi tavsiye ederim

 12. Sevgili arkadaşlar,
  İbrahim Saraçoğluna soru sormak istiyorum diyenler için şu e-mail adresine mail atmalarını tavsiye ediyoruz: info@saracoglu.at

  İbrahim Saraçoğlu telefon numaraları: +90 216 457 34 10 ve +90 216 457 34 11
  İbrahim Saraçoğlu cep telefonu numaraları: 0539 4707646; 0539 4707647
  Faks numarası: 0 216 457 34 14

  İbrahim Saraçoğlu web sitesi: http://www.saracoglu.at

 13. evet kullanmaya basladim

 14. ben kis var acaba faydsı olurmu aslanpencesinin kullanan varsa cevap yazsın lutfen

 15. hamileyken aslan pençesi kürüne devam edilebilir mi?

 16. arkadaslar aslan pencesi miyoma iyi geliyomu, gerci ben civan percemi kullanıyorum bende miyom var.

 17. aslan pençesini yaklaşık bir haftadır kullanıyorum ilk günden faydasını gördüm ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum

 18. bende kesinlikle tavsiye ediyorum özellikle adet düzenı bozuk olanlara birebır diyebilirim ayrıca insanın gercekten bütün yorgnlugunu üstunden alıyorr..

 19. ben migrene iyi geliyo diye biliyodum ama migren hariç herşeye iyi geliyomuş!

 20. sizce pcos da hangisini kullanayım sogan mi incir mi aslan pençesimi

 21. arkadaşlar bn de yeni kulanmaya başlıycam adet düzensizliği için umarım faydasını görürümm

 22. hipotroite bir zarari olur mu lütfen acele cevap verirseniz bende başlıyacagım

 23. ben adet düzensizliği için kullandım.ikinci günde faydasını gördüm.herkese tavsiye ediyorum.memnun kaldım.keşke daha önce öğrenseydim bu bitki çayını..

 24. aslanpençesi yeni kulandım umarim iyi gelir
  düşüklerim oloyor

 25. düşük yapan hanımlara iyigelirmi

 26. benim için çok önemli bende düşüklerim oluyor ben kulanayımı faydası olurmu

 27. yaav kardeşiim bakın ben erkeğim ben menapozamı giriyorum yaav nedir bu yaaf mahzuz mu yapıyonuz dalga mı geçiyorsunuz erkeler için bir işe yaramman zmı yaaf bu faydalarını da yazın arkjadıoşm
  bak yazın diyoruum

 28. benimde adetim de biray geçiyor her ay test yapıyorum negatif aslan pençesine bugün başladım umarım iyi gelir

 29. aslan pençesinin düz yapraklı olanını kullanmak gerekiyormuş ben ona dikkat etmeden aldım bu gün testere kenarlı çıktı diğeride yok onu kullansamda aynı etkiyi gösterirmi acaba bi fikri olan varmı yada testere yapraklı olanı kullanan varsa bi yorum yazabilirmi şimdiden tşk ederim

 30. hipotoit yüksek troit demekse olur troiti yavaş çalışanların kullanması gerekir diye okumuştum yüksek olanlar için sakıncalı diye biliyorum

 31. bende bugün aslan pençesini aldım adet olmuyorum 3 aydn beri işallah iyi gelir.

 32. benim tüpleim kapalı onun için kullanıyorum faydasını gören varmı lütven yazın

 33. nasıl yaptığıınzıda yazarmısınız lütfen aslan pençesi çayının acilen tşkler

 34. arkadaşlar 2 yıldır adet görmüyordum aslan pençesini kullanmaya başlayalı adet görmeye başladım harika bir bitki.tavsiye ederim

 35. 4 yıldır adet düzensizliğim var.herzaman farklı doktorlarda sonu aradım.ne kullandıysam fayda görmedim.bu kürü muhakkak deneyin bir mucize.bana doktorlar bir sihir olsada düzelsen keşke dedilerş,ama yok dogum kontrol haı kullandım yıllarca boş yai.sihir aslan penesideymiş

 36. aslanpesi kistlere ne kadar iyi geliyor kullanan arkadaşlar varmı aramızda

 37. aslan pençesini nerden bulucaz???

 38. seren, aktarlarda bulabilirsin..
  ben civanperçemini kullanıyorum ve adet ağrılarına çok iyi geldi.

 39. evetbenkullandımadetimdüzeldi

 40. bendede pcos var bununla ilgili bir yorumunuz varsa yazarsanız sevinirim 1 oğlum var tedaviyle oldu 2. istiyorum ama nasıl olcak bilmiyorum bu bitkiler gerçekten işe yarıyor mu

 41. aslan pençesi kulanıpolumlu sonuç alanlar düz yapraklı olanından mı kullanmışlar. BENdüzyapraklısını bulamıyorum.İzmitliyip bizim buraların aktarlarında yok hep dişli yapraklısı var. bende mecburen aldım. kullanacam.migren ve sinizüt mağduruyum.

 42. Arkadaşlar ben de de 7 cm lik intramural türden miyom var.Yaklaşık 3 aydır civanperçemi oturma banyosu kullanıyorum ama boyutunda herhangi bir değişiklik yok.Arkadaşlar bu tarz sorunlardan müzdarip olupta fayda görenler hiç mi yok?Neden varsa kimse bunu paylaşmıyor?Bu konuda cerrahi müdahalenin riskleri var ve insan onu son çare olarak düşünürüm diye bu metodları deniyor.Ama bütün sorunlarında paylaşılarak üstesinden gelinir.Ben bundan olumlu sonuç alsam herkesle paylaşırdım.

 43. bende rahimde yaravar ne yapmam gerekiyor

 44. aslan pençesinin çeşitleri mi var?hangi çeşitini alıcaz?

 45. ben bugün başlıyorum küre inş faydasını görürüm erken menopoz belirtileri için kullanıcam.

 46. ben ocak 2010 dan beri kullanıyorum.polikistik over sendromu ve adet düzensizliğim, ayrıca çok sancılı adet günlerim vardı. ama çok şükür artık yok denecek kadar az. doğru kullanım çok önemli eğer günleri şaşırırsanız pek etki etmiyor. ayrıca çok güzel ödem atıcı 6 ayda 6 kilo verdim aslan pençesi sayesinde.allahın biz kadınlar için bir mucizesi bence. herkese tavsiye ediyorum.

 47. bende de adet düzensizliği var acaba kullansam fayda görürmüyüm.ltf cvp yazın

 48. BUGÜN BAŞLIYORUM.BIKKIM ARTIK İLAÇLARDAN İNŞALLAH İYİ GELİR.

 49. ÇOK ACİL…merhaba ; ben pcos luyum.LH:18 çıktı…doktorum 2 ay diane 35 kullanmamı istedi.Bu ilacın yanında aslanpençesi kullanmam zararlı olur mu…HER ŞEY İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.cevaplarınızı bekliyorum

 50. mrb dr bey:doktorum bana pcos iin diane 35 verdi.onunla brlikte aslan pençesi kullansan olurmu sizce??soğan suyunuzu kullandım ok yararını gördüm.tsk ler

 51. harika birbitki13 yaşımdan beri adet düzensizliğim vardıbubitkiyi bende yeni öğrendim 2aydanbberi kulanıyorum adetimdüzenli gelmeye başladı ama bendestere dişlisini kullanıyorum çok ama çok güzel bir bitki tşkrlr.

 52. esracıgım yorumunu okudum senden ricam nasıl kullandıgını yazman.birde aslan pençesinin kenarlarına bakarakmı aldın(tırtıklı bide düz olanı varmışta)ayrıca çocuk isteyen olupta kullanan varsa lütfen yazsın.şimdiden tesekkürler

 53. arkadaşlar tüylenme için kullanan yok mu

 54. mrB BEN METASTATİK MEME KANSERİYİM ŞU AN KEMOTERAPİ ALIYOM KARACİGER VE KEMİKTE VAR.BENDE KULLANABİLİRMİYİM BROKOLİ VE ASLANPENÇESİ KÜRÜNÜ.CEVABINIZI BEKLİYORUM.28 YAŞINDAYIM.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

 55. aslan pencesine yeni başladım migren için umarım faydasını görürüm size

 56. bende 3.5 cm çapında miyon var birde bende hipotiroid var aslan pençesi kullansam iyi gelirmiacaba miyonum yok olurmu lütfen yardım edin

 57. BEN ŞUAN TESTERE DİŞLİ ASLAN PENÇECİSİ CAYINI ICIYORUM ADET DÜZENSİZLİĞİ İÇİN ONUNDA COK FAYDASI OLUYORMUŞ 2 3 GÜN OLDU BAŞLAYALI HERGÜN 1 BARDAK ICIYORUM EGER FAYDA GÖRMESSEEM NORMAL ASLAN PENÇESİ CAYI IÇICEM HADİ HAYILRIISI UMARIM IYI GELIR

 58. bende testere dişli aslan pençesini 10gundur ııcyorum hala adet olmadım 1 ay ıcıp duzgun yapraklıya gecıcem bu işe yaramadı bende

 59. ecrin kardeşim sana çok geçmiş olsun benim anneannemde de kolon bağırsak kanseri seni çok iyi anlıyorum bu sorduğun otları annem anneanneme içiyor biz çok faydasını gördük. kafana hangi tür otlar takılırsa gir nete hepsinin cevabı var çünkü ibrahim saraçoğlunun kitabı var bızde ve bu bilgilerin hepside nette mevcut ayriyetten şalgam suyuda cok iyi geliyor. her tür hastalığa faydalı ayrıca tansiyonu olan sabah ve aksam 1 çay bardağı içmesi gerekiyor tansiyonu olmayan istediği kadar içebilir kitapta yazan böyle yani çörek otuda çok yemeklerin içindede yiyebilirsiniz .. tekrardan geçmiş olsun…

 60. beyhan kardeşim aslan pencesinin cok faydasını görursun devam etmelisin bence bu konular hakkında yoqunlukla kitap okuduqumdan dolayı aşırı olmasada bilgi sahıbıyım açıkcası dert başa gelince herşey öğrenılıyormus en kısa sürede iyileşmen dileğiyle gecmiş olsunn…

 61. ben testere dişli aslan pençesini 15 gün oldu kullanıyorum her gün 1 bardak içiyorum ama sonuş sıfır 2 aydır adet olmuyorum bende işe yaramadı şimdi düz yapraklısına başlıycam umarım oda pos cıkmaz

 62. ben bugün aldım çoban çantasıyla beraber kullanıcam ama ayrı demliycem uygunmudur bilmiyorum öneride bulunursanız minnettar kalıcam benim sağ ve sol boşluklarımda çok ağrılarım oluyor ayrıoca saframda taş var ameliyat olmak istemiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 63. Arkadaşlar hormon haplarını kullanmayın.Migreni dahada çok artırıyor.Migrene daha çok biberiye ve aslanpençesini öneririm size.

 64. merhaba arkadaşlar bende 5 senedir migren ağrısı çekiyorum gitmediğim hastane doktor kalmadı en sonunda bitkilerden çözüm aramaya başladım. bugün aslanpençesini kullanmaya karar verdim inş. şu migren ağrılarından kurtulurum yoksa işimden olcam bu gidişle migren için kullanan ve faydasını gören varsa yazabilirmi düz yapraklı olması şartmı acaba ?

 65. Arkadaşlar bu kürün Arapça veya İngilizcesi var mı acaba. Irak’lı bir kardeşimiz için lazım. İbrahim hocam Allah sizden razı olsun. İnşallah şifa olur tüm bayan kardeşlerimize.

 66. arkadaşlar sizin yorumlarınızı okudum.çok ümitlendim.bugün bende başlıcam bu küre erken menepoz için

 67. ya benim adet düzensizliğim var.geldi mi gitmek bilmiyor.doktorum d.kontrol hapı verdi ama bebeğimde var emziriyorum.bende ilacı bıraktım.aslan pençesi iyi gelirmi.herkes adeti gelmediği için içiyor anladığım kadarıyla.benimki fazla geliyor.ne yapmalıyım.yardım edin.

 68. tiriodu olanlara nasılki benimki cok calışan inşallah iyi gelir bende yarın kullanmaya başlıycam

 69. peki düz yapraklı aslanpençesi kullanıp hamile kalanlar oldumu ?

 70. tüylenme hakkında neden bilgiyok

 71. Benimde adet düzensizliğim vardı 1 aydır hergün bir bardak taze taze kaynar suda demleyip içiyorum.Ve memnun kaldım artık adet oluyorum.Ve herkese tavsiye ediyorum.

 72. testere dişli aslan pençesini bugün aldım 3 aydır adet olmuyorum faydası olurmu

 73. bende de testesteron normalin üstünde çıktı tüylenme sorunum var bundan kaynaklanıyo diye düşünüyorum.hocamız iyi gelceğini söyledi umarım faydasını görürüm…bu sorundan muzdarip olup faydasını gören arkadaşlar varsa yazarlarsa çok memnun olurum

 74. bende bu gün kullanacam umarım faydasını görürüm

 75. bende kullanmaya başıyacagım

 76. Aslan pençesi gerçekten süper bütün menopoz sıkıntılarımı aldı teşşekürler İBRAHİM SARAÇOĞLU MİNNETTARIM.

 77. benim öle böle deeğil prolaktin hormnonum 2050 çıktı 2 ay tedavi gördüm özel bir hasteneye gitmiştim hamile kalamadım hocamızın testere dişli aslan pençesi kürünü yaptım ve yaptığım ay ( bu ay ) hamile kaldım inana madım 2. testi yaptım tekrar pozitif çıktı şimdi hastaneye gidip kan testine baktırıcam HACAM ,ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN……

 78. aslan pençesii tırtıklıyı daha bugun aldım eger net sonuç alırsam kesinlikle yazacagım ben pco hastasıyım hemde testostoronum çok yüksek ve bebek sahibi olamıyorum inş allah yardım eder:(

 79. bende bu kürü uyguladım allahın mucizesi gibi bişey doktor bana erken menepoz demişti internetten araştırdım ve aslanpençesi kürünü uyguladım 10 günde etkş etti 64 olan fsh değerim 4 düştü halada kullanıyorum ibrahim saraçoğlunun böyle bişeyi bizlerle paylaştığı için çok teşekkür ediyorum allah razı olsun ondan …

 80. damla, ayni sorum bende de var.. PCOS yuzunden asiri killanma oluyor. Lazer tedavisinden bile sonuc alamadim. Morelim cok bozuk..
  Sen kullaninca iyi geldimi tuylenmeye karsi..

  Birde arkadaslar benim adetim 45 gunde bir geliordu. Ben Maca kullandim 1 ay boyunca, hemen duzeldi. Simdi 28 gunde geldi adetim.

 81. adettim düzensiz oluyor daha denemedim inşallah iyi gelir.bu arada boy kısalığına iyi gelen bir bitki var mıdır?bileniniz varsa söylesin lütfen…..

 82. Aslan pencesini bugün aldim bende tavsiyeler üzerine adet düzensizliğim var umarim iyi gelir eger pozitif bi yanit alırsam hemen yazıcam

 83. ben iki gündür aslan pençesi otunu kullanıyorum hemen adet oldumtestere dişli olanını kullanıyorum

 84. Arkadaşlar gazetede migrene iyi geliyor diye bir köşe vardı fakat burda hiç bahsetmiyor .Aslan pençesi migren için faydalımı bir bilgi cerin,yardımlarınız için şimdiden tşkkrlr.

 85. çok işi yarıyor

 86. Şuan 45 yaşındayım 2 yıl evvel adet görmemeye başlamıştım menopoz başlangıcı sanmıştım.bütün belırtılerı vardı,testere dişlisinı kulanmıştım düzlmıştı.2 yıl çok düzünlı geçtı yine bu ay adet görmedım şimdı gidip düz yapraklıyı alacağim.faydasını görürsem mutlaka yazacağim burdan.

 87. 2 senedir dogum kontrol hapı kullundm ilacı icince oluyorum bırakınca olmuyorum bıktım ilac kullanmaktan bu kürü denesem faydası olur mu ya

 88. adetim olmuyor bu kürden hangisini uygulamam gerek arkadaşlar

 89. bu kürü kullanann varmı.. bende bugun basladım bakalım sonuc ne olucak
  =(((

 90. adet olmadıgım için p.ovr oldugum bana soğan suyu ve aslan pencesi kullanmamı söleddiler.. ikisini aynı zamanda kullanmamın sakınları var mıdır?

 91. ben anlamıyorum adam akıllı bişi yazsınlar tırtılımı düzmü allah icin acil şıfalar

 92. bende 39 girecem ama 4 defa kürdaj oldum cocuklar 8 haftalıkken karnımda ölüyor ne yapmam lazım arkadaşkar yardım ederseniz sevinirim herkese gecmiş olsun

 93. arkadaşlar yumurtada oluşan kistler için soığan suyu kürü diyorum miyom içinde benm yumurtadan oluşan kist için soğan suyu kullandım faydasıda oldu fsh ımı düşürmek için testere dişliyi kullanıyorum hormonlarım düzelsin diyede 21 gün düz yapraklı olanı kullanacam fsh ım için 1 ay kullanmayı düşünüyorum zaten 1 ay kullanıp 1 hafta verecksin sonra 1 aylık kür daha uygula toplam 2 ay olsun sonra bırakacakmışsın 1 de bu tüylenme için kullanıyorum 5 gün oldu inş faydası olur

 94. bende yeni kullanmaya başladım adet düzensizliği var bende hiç bişe işe yaramadı inş bundan sonuç alırım..

 95. Muhteşem bir ot daha dün aldım sabah aksam bıde bu sabah ıctım ve suanda adet oldum yupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀

 96. bende adet düzensizliğim var bugün aldım inşalah iyi gelir..

 97. 33 yasındayım bebegım 11 aylık daha adet gormedım p over ım de var.emzırıyorum.1 aydır aslanpencesı kullanıyorum daha bırsey yok.

 98. ben de adet düzensizliği için bugün aldım.inşallah faydasını görürüm.

 99. ben bu kürü nısan ayında ılk uyguladım.sadece gunde bır kere sabah kahvaltısından ıkı saat sonrası ıctım.normalınde dogum kontrol hapı uzun sure kullandıgım ıcın adette goremıyordum.o kür süper bısı.gercekten doganın mucızesı.ben ıcmeye basladım 30 gun sonrasında adetım basladı.sonrakı ayda devam ettım o küre dedımya super bır sey.sımdı her ay normal adet oluyorum.ama tıylenme sorunum devam edıyor.sanırım bunun ıcın gunde ıkı sefer ıcmek gerekıyor.yanı hormonları duzenlemek ıcın.sıkıntısı olan bayan arkadaslar gercekten doganın mucısesı bu bıtkı.bu bıtkı kurlerını kıtabında sergıleyen bır drumuz soyle demıs’eskıden annelerımız annanelerımız bu botkıyı bılselerdı kımse bebeksız kalmazdı kımse cocugum olmuyor dıye bosanmazdı….

 100. Kesinlikle tavsiye ederim bu bitkiyi.bu kuru kullanmaya basladiktan 2 ay sonra hamile kaldim.ben de polikistik over vardi.

 101. selam bendede fsh 24 cikdi banada aslan pencesi iyi gelir dediler aldim inwalah fsh duwurur benimde cocukum olur

 102. Keşke zamanında ilk duydugum anda başlasaymışım 5cmlik myom 9cm oldu ameliyat tam olucakken anemi yani kansızlık ve bi takım düzensizliklerden dolayı olamadım şimdiyse sogan kürü,aslan pençesi,civan perçemi,ısırgan ,maydonoz bitkilere yöneldim inşaallah rabbim izniyle düzelecek buna inanıyorum aşırı kanamalarımda birazda olsa düzelme dr kontrolüne daha gitmedim umarım şifayı rabbim zaten dogadaki bu mucize bitkilerle verir.
  ibrahim saraçoglu hocama tşkler faydasını gören arkadaşlardan yorum alabilirim..

 103. Aslan pencesine ins.bugun baslayacam.fsh hormonum yuksek menepoz diyolar cocugum yok ins.olur.

 104. Bende 25 yaşındayım folikistik overim var kullananlar ve benim durumumda olanlar doğru bir açıklama yaparsa sevinirim

 105. Bu çok güzel bir bitki denemenizi tavsiye ederim

 106. bu aslanpencesini icmek icin belirli yas sinirlamasi varmi ?

 107. Aslan pencesi cayini nerden bulabilirim ben fransada yasiom burda yok yada ben bulamiom bide gercekten ise yariyormu

 108. Selamlar
  Ben adet olduğumda cok sancı cekiyordum ve de cok az grliyordu. Bi gün adetimde fenalaşıp acile gittim. Kadın doğum doktoru aslan pencesi hapını verdi. Kapsül halinde eczanade satılıyor. Adet öncesi iki gün günde iki defa ve adetliylen üç gün boyunca günde iki defa içiyorsunuz. Cok iyi geldi artık ağrım yok ve de normal geliyor. Gecikme yok. Stresi bile önledi bence. Tavsiye ederim.

 109. bende bugün başlıyorum 6 yıldır bebeğim olmadı sonucu sizlerle paylaşıcağım şifalar bulmamız dileğiyle…

 110. Aslan pençesini adet döneminde kullanmanın bir sakıncası var mı adet oldum fakat kullanmakta kor
  kuyorum

 111. Arkadaşlar aslanpençesini migren için kullan varmı faydası varmı lütfen cvp yazarmısınız

 112. arkadaslar benımde adetımde azalma var aslanpencesını tavsıye ettıler ayrıca dusukte yaptım tutmuyo acaba ıse yararmı lutfen yazın

 113. salam men Azerbaycandanam ve iki defe kisdadan emeliyyat olunmuwam lakin bunnan sonra mende dehwet tuklenme bawlayib bunun qarwisini nece almaq olar ?

 114. mrblar.. bu cayi kaynatcaz mi yoksa demlenecek mi acaba

 115. Ya nasil uyguladiniz hormonlar icinnn

 116. kullandım çok memnun kaldım doganın mucizesi bu kadar olur.adetlerim düzeldii 🙂

 117. Arkadaslar aslanpencesi migrene iyi geliyormu kullanan varmi lutfen yazarmisiniz

 118. Ben adet düzensizliği için soğan kürü yaptım çok memnun kaldım , hocama minnettarım ,şimdide Aslan pençesi. Kullanacam adet sancısı ve baş ağrılarım için bunada. inanıyorum iyi gelecek,

 119. ben hocamızın tavsiyelerine içtim ve aslan pencesini içtim 45 yaşında hamile kaldım doktorlar bana hamile kalamazsın demişti.

 120. Nasil kullaniyorsunuz hamile kalmak icin

 121. bende ıkı gundur ıcıyorum adetım duzensız faydasını gorursem yazarım ınsallah olur bebegımın olmasını ıstıyorum rabbım ısteyen herkese nasıp etsın AMİİİİİİN

 122. Migren icin sorsn arkadaş….gunluk kullandi m baş agrisins birebir sabah

 123. Sabahlari kahvaltidan iki saat sonra ..arti bir kac gun aksamlarida ictim gunde iki defa olarak migrenim duzelimce gunde bir bardaga indirdim….adet duzensizligi icin aldim fayda goremedim ama migrenime iyi geldi ..adetim icin coraspirin ictim sabah aksam .ve faydasini gordum..

 124. merhaba benım de ıkı gögusumde kıtle var fibroadenom bende bugun basladım bu bıtkıye bana da ıyı gelır mı bılgılı bır kısı yardım edebılırmı

 125. merhabalar ben saraçoğlu hocamla konuşup 2 kutu aslanpençesi ve 2 kutu civanperçemi çayı almıştım. toplam 4 kutu. Ürünler geldiğinde kullanmama gerek kalmadan hamile kaldığımı öğrnedim. 4 kutu çaya 200 tl vermiştim. Almak isteyen arkadaşlar olursa elimde kalan çayları 100 tl den vericem. Orjinal saraçoğlu kutusunda.

 126. lutfan aslan pencesini iran dilina cevirin…faydalarini okudum bunun icin cok cok tasakur edarim..ama burda aslan pencesina na soyliyagami bilmiyorum

 127. ben 20 yasindaym bir senedir evliym cocugum olmuyo doktora gttm umidini kes dediler erken menopoza girdim ve alti aydr adet olmuyorum bugun yasli bir ebenin yanina gittim süt ve maydonozu kaynatti onun buharia oturdum ve mazgemi kaldirdi bir ay agir kaldirma dedi ve aslanpencesi ic dedi ons hamile kalirim

 128. Bende bugün başlayacağım aslan pencesine çocuğum olmuyor onun için önerdiler inşallah olur böyle olup da hamile kalan var mı

 129. Aslan pençesi çok iyi bir bitki ben 1aya yakındır kullanıyorum. Fsh 27idi şimdi 6 ya düşmüş. Prolaktinim yüksek 53 inşallah oda düşer.

 130. arkadaşlar adam bangır bangır testere dişli diyo ve bu kür soğan kürünün ardından ıygulanmadı gerekiyo tekrar söylüyorum testere dişli ve günde 2 kez olması şart lütfen youtubeden dinleyin hocamı doğru uygulayın

 131. testere dişli aslan pençesini üçüncü içisimde regl oldum..3 aydır olmuyordum fsh değerim yüksekti doktor bu değerlerle regl olman imkansız menepoza girmişssin demiştiyaşım 35 moralim alt üstü şimdi çok mutluyum çok faydalı herkese tavsiye ediyorum

 132. ben de adet düzensizligi var bir sure kulladim basta biraz akintim oldu ama sonra kesildi ve daha kullaniyorum

 133. bende denedim ve hala içiyorum. allahıma ve onun yaratmış olduğu tabiat eczanemiz için şükürler olsun.

 134. Hocam ilk hamileligim igne yaparak oldu adetlerim duzensiz korunmadigim halde hamile kalamiyorum ne yapmam gerekiyor

 135. Hocam ben pko hastasiyim sogan kuru kullandim duzenli olarak ama hastalik tekerrur etti yaninda testere disli aslan penceside kullansam acaba sonuc alabilir miyim?tesekkur ederim.

 136. Ben bir yıldır evliyim cocugum olmuyor aslan percemi icip hamile kalan varsa rica ediyorum söylesin saygılarımla

 137. ben de polikistik over dim adet ve hormonlarım düzelsin diye kullandım on beş yaşında oglum var ve dün biraylık hamile oldugumu ögrendim şok oldum

 138. YA BİRİNİZ SÖYLER MİSİNİZ? ADET DÖNEMİNDE DE İÇİYOR MUYUZ? BİR DE ÇENEDEKİ TÜYLER FALAN DÖKÜLÜYOR MU ACABA?

 139. FUNDA HANIM BİZE VERİRMİSİNİZ ELİNİZDEKİ ÇAYLARI AMA BİZE TESTERE DİŞLİ DEĞİL DÜZ YAPRAKLI LAZIM ,ANNEM KANSER HASTASI…O YÜZDEN..

 140. ya adet düzensizliğine iyi geliyor bende geç oluyorum soğan felanda denedim ama bunu içince oldum3 gün içtim sadecce adetliykende içiliyor mu bilmiyorum bende araştırıyorum çenendeki tüyyler demişsin onada iğneli epilasyon yaptır tek tükse yoksa çoksa eğer lazer derim tabi siyah ve göze batıyorsa fazla yaptırma çoğalmasın

 141. Ben bir hafta oldu başlayalı tüyler için şimdiden işe yaradı superrrr

 142. Emzirenlerde kullana bilirmi tuylenme için bilgi verirseniz sevinirim tesekkurler

 143. bnde aslan pencesini testere disli olanindan ictim aksam yemeginden iki saar sonra GERCEKTENDE MUCİZE GİBİ BİSEY hic dzenli adet olamiyodum pco hastasiyim artik duzenli adet oluyom dzenli icen fayda gorecektir suphesiz Tavsiyeeeee ediyommmmm

 144. adet doneminde bir hafta icilmez

 145. 22 yasindayim Adetim düzensiz ve tuyluyum adet iicin testere dişlisi mi icilicek tuylenme için normalimi icilicek ayrintili bilgi verirmisinz rica etsem bide aktardaki fiyati ne kadar bu bitkinin

 146. Slm bende adet günüme kadar testere disliaslanpencesi ictim gunde iki defa.ancak adetim gecikti bir hafta normalde duzenli geliyodu.sarihormon azligi oldugu icin kullanmaya baslamistim.bilgisi olan yazarsa sevinirim 🙁

 147. 2yilik evliyim ve duzensizligim var ne kadar ilac kulandiysam fayda etmedi sogan suyuda kulandim bi ise yaramadi simdi ise aslan pençesine baslicm dogum kontor hapida kulaniyorum acaba ikisini ayni anda kulana bilirmiyim bilgisi olan yazsin lutfen dua edin resmen piskolojim bozuldu

 148. Slm arkadaslar öncelikle geçmiş olsun
  Duzyaprak aslanpencesi fibroadenomu eritirmi
  Acaba kullananlar yardimci olursaniz tşkr

 149. Benimde prolaktin hormonum 39 cikti hem dr verdigi ilaci kullaniyorum hemde gunde 2 kez testere disli aslan pencesi iciyorum.hic bir yan etkisi yok cok sukur de.ne kadar zamanda duser hormon acaba

 150. Slm arkadaşlar bende amh düşüklüğü var oyüzden hamile kalkamiyorum saracoglu hocamızın kurunu kullanıyorum aranızda benim gibi olup hamile kalan varmi

 151. Esen ben fibroadenom için kullandım.sonucunu buradan yazarım.

 152. Erken menopoz denıldı allahın mucızesı dıyorum hayatımdan bır omür alındı zannettım ve uzuntuler yasadım ve bunu yasarken ınanın o gun allahıma sukur doktor beyın tavsıyesı uzerıne disli aslan pencesi kürü icmeye yenı baslıcam eger yararını gorursem sızlerle paylasıcam

 153. Bendede fsh cok yüksek 25 yaşındayım 20 gündür kullanıyorum testere dişli aslan pencesi fayda goren baya var inanmak gerekio

 154. Arkadaslar, bende polikistik over sendromu var. Yani adet düzensizliği.. Bununla beraber aşırı saç dökülmesi, yüzde, çenede,göbek bölgesinde ve meme ucu bölgelerinde aşırı tüylenmeler var.. Bu tüylenme , Adet düzensizliğimin sonucunda testesteron hormonunun daha fazla salgılanmasından dolayı kaynaklanıyor.
  Bende sizler gibi internette adet düzensizliğime bir derman arıyordum . Ve aslan pençesi çayına rastladım.Kullanmaktan bir zarar olmaz diye düşünerek kullanmaya basladım. Her gün 2 bardak (1.si kahvaltıdan 2 saat sonra, 2.si akşam yemeginden en az 3 saat sonra, yatarkende olabilir.) içmeye basladım. Ve sonuca inanamadım. 4.5 aydır adet görmüyordum.Kullanmaya basladıgımın 10. gününde adet götrmeye basladım. Bu kürü uygularken adet olsanızda bu .ayı içmeyi bırakmayın. 3 ay boyunca dediğim gibi kullanılması gerekiyor. Bu arada ben ibrahim saraçoglunun çayını aldım. Yani aktardan almadım. bildiğimiz sallama çay seklinde satılıyordu. Fakat bayagı pahalıya aldım. Ama tabıkıde aktarlarda daha uygununu bulabilirsiniz.. ben adet gördümm hala devam ediyorumm.. bakalım onmzdeki ay düzenli olacakmıyım 🙂 sonucu bildirrim.Hepinize geçmiş olsun. Allah şifa versinn inşallah

 155. Arkadaslar, bende polikistik over sendromu var. Yani adet düzensizliği.. Bununla beraber aşırı saç dökülmesi, yüzde, çenede,göbek bölgesinde ve meme ucu bölgelerinde aşırı tüylenmeler var.. Bu tüylenme , Adet düzensizliğimin sonucunda testesteron hormonunun daha fazla salgılanmasından dolayı kaynaklanıyor.
  Bende sizler gibi internette adet düzensizliğime bir derman arıyordum . Ve aslan pençesi çayına rastladım.Kullanmaktan bir zarar olmaz diye düşünerek kullanmaya basladım. Her gün 2 bardak (1.si kahvaltıdan 2 saat sonra, 2.si akşam yemeginden en az 3 saat sonra, yatarkende olabilir.) içmeye basladım. Ve sonuca inanamadım. 4.5 aydır adet görmüyordum.Kullanmaya basladıgımın 10. gününde adet götrmeye basladım. Bu kürü uygularken adet olsanızda bu .ayı içmeyi bırakmayın. 3 ay boyunca dediğim gibi kullanılması gerekiyor. Bu arada ben ibrahim saraçoglunun çayını aldım. Yani aktardan almadım. bildiğimiz sallama çay seklinde satılıyordu. Fakat bayagı pahalıya aldım. Ama tabıkıde aktarlarda daha uygununu bulabilirsiniz.. ben adet gördümm hala devam ediyorumm.. bakalım onmzdeki ay düzenli olacakmıyım 🙂 sonucu bildirrim.Hepinize geçmiş olsun. Allah şifa versinn inşallah……..

 156. Bende kulaniyorum

 157. Benimde adet düzensizliğim var ve çık strese giriyorum umarım iyi gelir banada çocuk için faydasını gören varmı acaba

 158. Kizlar bende 10gündür filan kullaniyorum maşşallah çok tüylüydüm tüylerim seyrekleşti maşşallah, Allahim hangi hastaliği verdiyse çaresinide vermiş şükürler olsun,bence hepiniz için bi zarari olmaz ne hastaliğiniz varsa gider inşallah ama düzenli kullanin bi akşam bi sabah için inşallah hepimizinde ne sorunu varsa biter, bu halimize çok şükür yinede