Kategoriler

İbrahim Saraçoğlu’ndan Horlamaya Bitkisel Çözüm

 

Hemen herkesin başında horlama şikayeti olan bir solunum yolu şikayetidir. Kesintisiz ve kaliteli bir uykuyu herkes hak ettiğine göre horlama şikayeti olanların yakınlarına da büyük rahatsızlık verdiği gerçeğini hatırlamak gerekir. Sadece fizyolojik açıdan horlama bir sorun değildir, aynı zamanda da sosyal bir sorundur. Horlamaya karşı bu nedenle de tedavi seçeneklerini hatırlamak ve horlamanın nedenleri hakkında bir doktor muayenesinden geçmekte oldukça fayda vardır.

Kronik horlama sorunundan insanların yaklaşık %40’ı muzdariptir. Genelde horlama nedenleri septal deviasyon gibi geniz ve burun bölgesindeki anatomik bir tıkanıklıktan, burun ya da ağız yolunda polip türü dokulardan dolayı oluşan darlıklardan, bademcik şişmesinden, geniz etinden, dil kaslarının gevşemesi sonucunda geceleri dilin geriye doğru sarkarak kısmen soluk borusunu tıkamasından grip ve sinüzit, nezle gibi burun tıkanıklığı nedeni olan hastalıklardan dolayı ortaya çıkabilir.

Beyaz lahana kürü

Birçok tv programında İbrahim Saraçoğlu bu mucizevi kür ile anatomik sorunlardan kaynaklanmayan horlamaya bitkisel çözüm tedavisi olanağı sunuyor. Bu doğal tedavi kürü horlamaya kesin çözüm sunarken aynı zamanda yapılışı da oldukça basit ve yalnızca horlama için değil, uyku bozukluğu, uyku apnesi gibi rahatsızlıklara da iyi gelir.

İşte o kürün tarifi;

Malzemeler

–       Su

–       Beyaz lahana

Nasıl yapılır? 1 litreden biraz daha az suda 2-3 tane beyaz lahana yapraklarını kaynatın. Haşlanınca, sabah akşam aç karnına suyunu günde 2 kere 1 bardak içiniz.

 

 

 

Bu Yazıya Yorum yapılmamış

Konunun anahtar kelimeleri: ibrahim saraçoğlu horlamaya karşı lahana kürü,horlama için bitkisel kür,ahmet maranki kucuk dil uzamasi kuru,saraçoğlu horlama lahana kürü,kadınlar için horlamaya kesin çözüm,ibrahim saraçoğlu horlamaya ne iyi gelir,ibrahim saraçoğlu horlama tedavisi,İbrahim Saraçoğlu -küçük dil sarkması sogan kuru horlama tedavi,İbrahim Saraçoğlu -küçük dil sarkması,İbrahim saraçoglu hor
1.106 defa okundu

YORUMLAR