Kategoriler

İbrahim Saraçoğlu’ndan Zayıflatan Kür

 

Dr. İbrahim Saraçoğlu, bitkisel yollardan zayıflamak isteyenler için maydanoz limon kürü, dereotu kürü gibi bitkisel zayıflama kürlerini kesinlikle denemeleri gerektiğini belirtiyor. Özellikle İbrahim Saraçoğlu zayıflama formülleri yalnızca kilo vermek için değil vücudun sağlığını sürdürmesi için denenmeli ve tatbik edilmelidir. İşte Saraçoğlu’ndan kürlerin tarif ve yapılışları;

Maydanoz ve limon zayıflama kürü: Hepimiz maydanoz ve limonun zayıflatıcı ve yağ yakıcı etkisi olduğunu biliyoruz. Zayıflamak için Dr. İbrahim Saraçoğlu da maydanoz kürünü tavsiye ediyor. 20 adet kadar kökü temizlenmiş maydanozu mikserden geçirip ya da havanda ezerek un ufak ettikten sonra ezilmiş maydanozların üzerine 2 çeyrek limonun suyunu döküyoruz. Taze ve doğal limon suyu olmasına dikkat ediyoruz. Sabah kahvaltılarından önce bu zayıflama iksirini bir bardak ılık su ile birlikte karıştırarak tüketiyoruz. Maydanoz zayıflama kürü 2 hafta kadar devam ediyor ve sonrasında 7 gün ara verip vücudumuzun dinlenmesini sağlıyoruz. 5 hafta bu biçimde devam eden 2 tekrardan sonra maydanoz zayıflama kürü sona eriyor. 15 hafta daha bekledikten sonra isteyenler İbrahim Saraçoğlu zayıflama kürünü tekrar edebilir.

İbrahim Saraçoğlu dereotu ile zayıflama kürü: Son derece dereotundan etkili bir bitkisel zayıflama iksiridir. Günde 3 defa olacak biçimde öğünlerden 10-15 dk evvelinden dereotunu 1 yemek kaşığı yiyerek bu zayıflama kürünü yapacağız. Zayıflama etkisinin yanında dereotu tokluk hissi oluşturucu ve iştah kesici etkilere de sahiptir. Dereotu kürü ile birlikte yemeklerden önce 2 bardak su içerseniz %50 oranında tüketiminizi azaltırsınız.

İbrahim Saraçoğlu lahana zayıflama kürü: Bir diğer İbrahim Saraçoğlu tarafından tavsiye edilen kilo verdiren kür ise lahana zayıflama kürüdür. Lahana kürü oldukça kolay bir şekilde yapılmaktadır. İri yapraklı ve lahananın en dış kısımlarından lahanaları 5 adet kadar 3 bardak kaynar suyun içerisine atıp, orta ateşte 4-5 dk kadar kaynatıyoruz. Aşağıdaki takvime uygun olarak elde edilen lahana suyunu tüketeceğiz.

İlk beş gün: Sabah ve akşam her gün bir su bardağı

İkinci hafta: her gün bir su bardağı

Üçüncü hafta: İki günde bir su bardağı

Dördüncü hafta: 3 günde bir su bardağı

Beşinci hafta: 7 günde bir su bardağı

Altıncı hafta: 6. hafta hiç içilmeyecek

Yedinci hafta: bir su bardağı

 

 

Bu Yazıya Yorum yapılmamış

Konunun anahtar kelimeleri: ibrahim saraçoğlu tokluk hissi veren kür,ahmet maranki zayıflatan kürler,zayıflatan kür ibrahim saraçoğlu,ibrahim saraçoğlu tokluk çayı,ibrahim saraçoglu yemekten önce tokluk hissi veren bitki kürü,Ibrahm saracoglu zayiflatan kurler,erken doyma hissi ibrahim saracoglu,ahnmet marank,Zayıflatan kürler,zayiflatan ni
1.219 defa okundu

YORUMLAR