Kategoriler

Kireçlenme İçin Doğal Yöntemler

Çınar ağacı 2 önemli özelliğe sahiptir. Kireçlenmeye ilk özelliği iyi gelir. Ayaklarda özellikle kireçlenme olur. Çınar yaprağını bulamazsanız eğer anlatalım; Perde ayağı gibi ve 5 ayrı yırtık şeklinde çınar yaprağının şekli vardır. ve çınar yaprağının önemli olarak kapalı olanları vardır. Eğer onları alırsanız yanlış bir seçim yapmış olursunuz.

Çınar ağacını kullanacak kişiler öncelikle çınar yaprağını kurutmalıdır. 10-15 gün basit olarak bir gölgeye bıraktığınızda zamanla yaprak kuruyacaktır. Kireçlenmeye karşı bu yaprağı nasıl kullanabiliriz? Diye düşünüyorsanız hemen anlatalım. Yaprağı şimdi kuruttuktan sonra ufak parçalar haline getirip sıcak suyla beraber içilip kireçlenmeye karşı çözüm üretilebilir.

Yukarıdaki çınar ağacının özelliğinden sonra diğer bir özelliği ise; çok etkili ve muhteşem bir antiepresan bir özelliği vardır. Ülkemizden bazı Amerikalı bilim adamları çınar ağacı götürdüler. Orada da bitki yetişemediği için vazgeçtiler. Bunu anlatmamızın nedeni ise çok etkili bir bitki olduğu ve belli bölgelerde yetiştiğidir. Oldukça etkisi de fazla ve doğal bir ilaçtır.

 

Bu Yazıya Bir Yorum Yapılmış


1.279 defa okundu

YORUMLAR

1 Yorum Yapılmış

  1. Midesinde promlem olnlar uygulayabilir mi