Kategoriler

Kış Makyajı Nasıl Yapılır? Kış Makyaj Trendleri

Kış makyajı nasıl yapılır? Kış makyajında trendler nelerdir? Kış makyajı tiyoları ve kış makyajının püf noktalarından bahsedeceğiz.

Kış Makyaj Trendleri

Kalın Kaşlar: Kalın ve koyu renk modası son iki yıldır o kadar beğenildi ki, kolay kolay önümüzdeki senelerde de vazgeçilmeyecek bir trend olacak. İncecik, tek sıra kaşlar da bir zamanlar güzel ve çekiciydi. Son zamanlarda ise kalın-düz ya da kavisli-kalın kaşlar bayanların ilk tercihi. Bir pamuk yardımıyla, kaşlarınızı kalınlaştırmak için gece yatmadan evvel badem yağı sürebilirsiniz. Kaşlarınızı, makyaj yaparken de kalemle doldurun ve tarayın.

Allık Yok: Size bu durum şaşırtıcı gelebilir. Çünkü soğuk kış günlerinde en son isteyeceğiniz şey zombi misali etrafta dolaşmaktır. Ancak en marka defilelerde bile modeller podyuma artık allıksız çıkarılıyor. Makyaj artistlerinin artık cilt güzelliğine daha çok önem vermesi, allıksız görünümün sebebi olabilir.
Dudak Renklendirici: Artık gül kurusu ya da şarap tonlardaki rujlar, dudak kalemleri ve parlatıcılar çok popüler. Her gün yaptığınız makyaj rutininizin mat şarap rengi ruj bir parçası olabilir. Özellikle kolay çıkmayan sıvı dudak renklendiricileri en çok tavsiye edile ürünler arasındadır. Görünümünüzün eğer belirgin olmasını istiyorsanız, dudak renklendiricilerin bir ton koyusunu tercih edebilirsiniz.
İnce Eyeliner: Bakışlarımızı değiştiren koyu siyah eyeliner birden bire tarihe kavuşuyor. Kirpiklere varla yok arasında hafif ve doğal eyeliner uygulamak bu sezon en trendleri arasında. Doğal güzelliğinizi pekiştirmek için kirpiklerinizin dibine çekeceğiniz incecik eyeliner bire bir olacaktır.kış makyaj trendleri
Mücevher Farlar: Gözlerimizi; koyu kırmızılar, zümrüt yeşilleri, mürdüm tonları ve diğer parıltılı metalik farlar ön plana çıkarıyor. Eğer belirgin ve koyu tonları tercih etmek istemiyorsanız, açık renkli ve saydam olan parıltılı farları uygulayabilirsiniz. Nude dudaklarla parlak farları tamamlayabilirsiniz.
Grunge: Grunge, eskimeyen makyaj trendlerinden biridir. Akmış rimeller, dikkatsizce sürülen kalemler, soluk bir ten ve hafif kırmızı dudaklar… Bu makyajın püf noktası seksi ve asi bir görünüm veren siyah göz kalemi ve maskaradır. Nude rujlarla da grunge makyajınızı tamamlayabilirsiniz.

Bu Yazıya Yorum yapılmamış

Konunun anahtar kelimeleri: kışın makyajı nasıl olmalı,kış makyajı nasıl yapılır,kış makyajı,k,gunluk kis makyaji,kış makyajı nasıl olmalı,günlük kış makyajı,kışın nasıl makyaj yapılır,kis makyaji,kis makyaji nasil olmali
etiketler:,
1.000 defa okundu

YORUMLAR