Kategoriler

Kusursuz Dudaklar İçin Ne Yapmalı?

Kusursuz Dudaklar İçin Ne Yapmalı? Kusursuz dudaklara sahip olmak için yapılması gerekenler ve dudak bakımı tiyoları bu yazımızda… Dudaklarının kusursuz olmasını kim istemez ki? Onlara ancak gereken ilgiyi göstererek güzel dudaklara sahip olabilirsiniz.

Kusursuz Dudaklar İçin Ne Yapmalı?
Akla bakım denilince en son gelen ancak ilgiye en çok ihtiyaç duyan yerlerimizden biri de dudaklardır. Cildimize ve saçlarımıza göz kremleri, nemlendiriciler, saç bakım yağlarıyla çok iyi bakıyoruz. Peki ya dudaklarımız?
Sizce de kış aylarında soğukla, yaz aylarında güneşle tek başına mücadele eden dudaklarımız biraz ilgiyi hak etmiyor mu?

Renkli rujları, konu makyaj olunca severek kullanıyoruz ancak o rujları daha güzel ya da dudaklarımızı daha sağlıklı göstermek için bir çaba sarf etmiyoruz. Bu nedenle üvey evlat muamelesi gören dudaklarınıza bakım yapmaya özen gösterin.

>> Doğru Ruj Seçimi İçin İpuçları

>> Kırmızı Ruj Makyajı Nasıl Yapılır?

Bolca Su İçerek Güzel Dudakların İlk Sırrını Keşfedin: Sadece dudaklarınız için değil, cildiniz için de su bir şifa kaynağıdır. Az su içtiğinizin göstergesi olarak pul pul dökülmeler ve aşırı kuruluk hissedebilirsiniz.
Su içmeyi gün içerisinde unutuyorum diyorsanız, bardak yerine şişeye su doldurarak gözünüzün önüne bir yere koyabilirsiniz.
Mevsim geçişleri ve soğuk havalarda dudağınız ekstra bir bakıma ihtiyaç duyacağı için daha fazla su içmeye özen gösterin.
Güneşten Dudaklarınızı Koruyun: Güneş koruyuculu fondötenlerimizi ya da nemlendiricilerimizi yazın çıkarken sürmeyi unutmuyoruz. Bolca güneş kremini deniz kenarında vücudumuzu zararlı ışınlardan korumak için sürüyoruz.kusursuz dudaklar
Peki kaç kişinin aklına güneşten dudaklarını korumak geliyor?
Güneş koruyucu etkili dudak nemlendiricisi kullanmayı, en büyük tavsiyemiz olarak belirtebiliriz.
Nemlendiriciyi, gün boyunca güneşe maruz kaldığınız durumlarda sık sık yenileyin.
Dudaklarınız, Ölü Derilerden Arındırılınca Kusursuz Görünecek: Kısa bir süre sonra rujunuz tabaka tabaka oluyor ve sizi aynadaki görüntünüz mutsuz mu ediyor?
Rengârenk, bin bir hevesle aldığınız rujların güzel görünmesini istiyorsanız ölü derilerden kurtulun.
Dudağınıza zeytinyağı ve şeker karışımı sürün ve bir dış fırçasıyla nazikçe fırçalayın.
Dudaklarınızın hem nemlenmesini hem de ölü derilerden arınmasını bu işlem sağlayacaktır.

Dudak Şekline Göre Makyaj Nasıl Yapılır?

Dudak Parlatıcısı Kullanımı: Dudak Parlatıcısı Nasıl Kullanılır?

Bu Yazıya Yorum yapılmamış

Konunun anahtar kelimeleri: dudağa kına yakmak,dudaklara kına yakmak,dudağa kına yakılır mı,kınalı dudak,dudaga kina surmek,dudaklara kına yakılır mı,dudağa kına sürmek,dudağa kına,dudaga kina yakmak,duda
etiketler:, ,
1.653 defa okundu

YORUMLAR