Kategoriler

Lotus100 Zayıflama Hapı, Lotus 100, Lotus Çiçeği

Lotus100 Zayıflama Hapı, Lotus 100 Zayıflama Jeli… Lotus100 bitkisel zayıflama ilacı hakkında geniş bilgi… Lotus100 nedir? Lotus100 içeriği nedir? Lotus100 nasıl zayıflatır? Lotus100 yanetkileri, Lotus100 zararları nelerdir? Kimler kullanabilir? Metabolizma hızlandırıcı bitkisel zayıflama ürünü…
Lotus çiçeği nedir?

Lotus çiçeği, ölümsüzlük sembolü olarak bilinir. Günümüzde alternatif tıpta zayıflamak için kullanılıyor.

İngilizce ismi: Lotus Flower Stamens.
Ayurvedic : Nelum Renu.
Latince : Nelumbo Nucigera.

Lotus100  zayıflama formülü
4 Farklı destekleyici bileşen ile birlikte çok daha etkili bir zayıflama ortaya çıkaran formül dünya üzerindeki ilk “jel zayıflama hapıdır”. Bu özelliği sayesinde, etken madde insan bünyesi tarafından çok daha kolay şekilde emilebilmekte sıfıra yakın atık bırakarak bağırsaklarda etkisini yitirmeden metobolizmayı harekete geçirmekte ve zayıflamayı başlatmaktadır.


Lotus100 zayıflama hapı neye yarar?

Lotus100 zayıflama hapı’nın formülünü oluşturan bileşenlerin herbirinin ayrı gorevleri vardır. Bir kısmı sindirim düzenleyici özelliği ile kilo verme konusundaki en önemli sorunlardan birini çözer, pekliği ortadan kaldırır. Ancak bu bir ishal yaratma durumu kesinlikle değildir, söz konusu olan , sadece sindirim sisteminde oluşan tembelliği ortadan kaldırmak ve kolon temizleme özelliği ile yılların birikimi olan atıkları bünyeden uzaklaştırmaktır.Bu sayede vücudumuz, aldiğimız gıdaları çok çok daha kolayca sindirme şansına sahip olmaktadır.

Bir diğer bitkisel ürün içeriği ise kan şekerimizi düzenler ve açlık hissinin kısmen önüne geçer.Ürünün yine bu doğa harikası bileşenleri sayesinde kolesterolü yaklaşik 1 ay içerisinde %20 civarinda düşürdüğü yadsınamaz bilimsel bir gerçektir.

Lotus100 zayıflama hapının en önemli ve diğer zayıflama ürünlerinden farklı kılan yanı tamamı ile “doğal zayıflama” yaratmasıdır. Zayıflama sorunu yaşayanların en büyük dertlerinden biri de “metobolizmalarının yavaşlığıdır”. Lotus 100 metabolizmayı hızlandırıcı özelliğe sahiptir.

Lotus100 içeriği nedir? İçerisinde neler bulunur?

Lotus Çiçeği Özü, Cassia Seed(Cassia Çekirdegi), Guaranin, Konjak, Semen Trigonella içerir.

Bu Yazıya 48 Yorum Yapılmış. Yorumları okumak için tıklayın
[metaslider id=3236]

etiketler:
9,936 defa okundu

Benzer Yazılar

YORUMLAR