Kategoriler

Mikrop Kapan Göz İçin Bitkisel Tedavi Yöntemi

 

 

Bitkisel tedavi ile göz mikrop kapması basit ve pratik yollarla mikroptan arındırabileceğimiz bir yöntemdir. Göz mikrop kapması, nedenleri, göz mikrobu kapsamında gözümüzü nasıl dezenfekte ederiz gibi konuları sizlere sunacağız.

Göz neden mikrop kapar?

Birçok nedenden dolayı gözümüz mikrop kapabilir. Örnek verecek olursak; herhangi bir cismin gözümüze kaçması, gözümüzü kirli ellerimizle silmek, kirli ortamlarda yer almak vs. bütün mikrop içeren ortamlarda bulunmamız gözlerin enfeksiyon kapması sonucunda göz hastalıklarına yakalanma riski yüksek olan kişilerdir. Peki gözümüzün mikrop kaptığını nasıl anlarız.

Gözün mikrop kapması nasıl anlaşılır?

Göz hastalığının çeşidi oldukça fazladır. Bunların başında göz kurulu, glokom, katarak gelmektedir. Bazıları yaş ile bazıları da gözün mikrop kapması ile bu göz hastalıkları zamanla meydana gelmektedir. Gözlerin özellikle de aşırı derecede çapaklanması, gözlerin mikrop kapmasının bir başlangıcı olarak da algılanabilir.

Her iki mikrop kapan gözde de şişmeler ve kızarıklık olur. Bu tarz ilerlemiş durumda göz doktorunuza görünmeniz şarttır. Ancak ilerlememiş ise;

Özellikle gözlerde çapaklanma seviyesindeki gözler için çok kolay ve pratik bir yöntemi Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu mikroplardan arındırıcı yöntemi bizlerle paylaştı. Günlük hayatta tüketilen çayın mükemmel bir antibakteriyel olduğunu belirten Saraçoğlu yapılacak müdahaleyle mikroplarda gözlerin arınacağını bizlerle katıldığı programlarda da paylaştı. Demlenmiş ve soğumuş çay ile bir pamuğu batırarak kirpiklerinizi dezenfekte edebilir, mikroplardan kurtulabilirsiniz.

Bu Yazıya Yorum yapılmamış

Konunun anahtar kelimeleri: gözün mikrop kapması ve bitkisel tedavisi,mikrop kapan göze ne iyi gelir,göz mikrop kaparsa ne yapılır,mikrop kapan göze anne sütü,göz mikrop kaparsa ne yapılmalı,mikrop kapan göze bitkisel çözüm,mikrop kapan goze ne yapilmali,göz mikrop kapması bitkisel tedavisi,göz mikrop kaparsa evde ne yapılır,mikrop kapan göz
1.852 defa okundu

YORUMLAR