Kategoriler

Nasıl Göbek Eritilir?

Göbek ve bel çevresindeki yağlardan kurtulmak için Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu domates suyunun içilmesini tavsiye etti. Domates suyunu Saraçoğlu yaparken domateslerin hormonlu olmaması gerektiğini ve kışında bu kürü uygulamak isteyenler için domatesi bolca yaz aylarında alıp, derin dondurucuya atarak kışın da sıkarak faydalanabileceklerini belirtti. Öğleden sonra domates suyunu günde bir defa tüketilmesi gerekmektedir. Sadece domates suyu kürüne ilaveten göbek eritmek için sabah kalktığınız zaman maydanoz limon kürünü uygulamanız gerekmektedir.

1 ay boyunca bu uygulamayı kullanıp, 10 gün ara vererek 1 ay tekrar uygulayınız. Maydanoz kürü nasıl yapılır?

Maydanoz-limon kürü

Sapları ile birlikte maydanozları 2 dk kaynatın ve içerisine soğuyunca limon sıkın. Taze ve sararmamış maydanoz olmasına dikkat edin ve maydanozları alırken mümkünse küçük ebatta olmasına özen gösterin.

Suna Dumankaya Göbek Eriten Formül

Suna Dumankaya sizlere limon suyu, susam yağı, biberiye yağı ve okaliptüs yağı kullanarak göbek yağlarınızı eriten bir formül öneriyor: Göbek Yağlarını Eriten Formül »

Ender Saraç Göbek Eriten Diyet

Göbek bölgenizdeki yağları eritmeye yardımcı bir diyet programı arıyorsanız, Ender Saraç’ın diyet programına bakmanızda fayda var: Göbek Eriten Diyet »

Ender Saraç Göbek Eriten Egzersizler

Göbek eritmek için sadece göbek eriten kürler veya göbek eritme diyetleri tek başına yeterli gelmeyebilir. Egzersize de ihtiyaç duyabilirsiniz: Göbek Eriten Egzersizler »

Bu Yazıya Yorum yapılmamış


1.246 defa okundu

YORUMLAR