Kategoriler

Saç Uzatmak İçin Saç Uzatma Yöntemleri

Kaynakların birçoğunda fark edebileceğiniz gibi saç uzatmak için mucizevi formüller, karışımlar, öneriler ve ilaçlar yer alıyor. Fakat sizler için sunacağımız bu yazımızda sağlıklı ve doğal bir şekilde nasıl uzatabileceğinize dair birkaç ipucu vermeye çalışacağız. Saç uzatmak tabi ki meşakkatli olabildiği için ilk başta sahip olmanız gereken yetenek sabır sahibi olmak ancak bir defa sabır olduktan sonra diğer önerileri de takip ederken zorlanmayacağınızı düşünüyoruz.

Kolay Saç Uzatmak İçin
Saçlarınızın şekle girmemesi ve hoşunuza gitmeyecek bir görünüme sahip olması saçlarınızı uzatırken karşılaşabileceğiniz en büyük sorundur. Biraz uzamış saçların genellikle kestirilme sebebi olan bu durumdan kurutulabilmek için saçlarınızı uzatmaya başlarken uygun bir biçimde kestirmeniz gerekmektedir.

Saçlar böylece uzarken mümkün olduğunca kötü görünüme engel olabilirsiniz. Diğer bir saçların kötü görünme sebebi ise yanlış saç kremi ve şampuan kullanmaktan vazgeçmektir. Bir şampuanı ya da kremi size uygun olmadığı halde kullanmakta inat etmeniz, saçlarınız uzarken sorun yaratacaktır. Zaten biçimsiz, sert, şişkin saçlar sahiplerinin sabırlarını uzarken oldukça zorluyor. Farklı şampuanlar denemekten bu yüzden geri durmayın ve şampuanınızın birkaç gün boyunca nasıl bir performans göstereceğine bir göz atın.

Saç Uzatmak İçin Doğru Beslenin
Saçları, doğru beslenme alışkanlıkları da uzatırken asla unutmamanız gerekenler arasındadır. saç uzatma yöntemleriFast foodu sık sık tüketiyor ve yeterli şekilde beslenmiyorsanız saçlarınızın da kalitesiz ve güçsüz bir şekilde çıkacağını aklınızdan çıkarmayın. Saçlarımız zira proteinden oluşurlar ve vücudunuza bu nedenle yeteri kadar protein kaynağı almanız ve saçlarınızı güçlendirmeniz gerekmektedir. Birçok bakım ürünü her ne kadar bu tip destekler sunsalar da proteinleri, gerçek bir bakım için besinler yoluyla almanız gerekmektedir. Saçlarınızın kalitesinin aşırı zayıflık ya da şişmanlık düşmesine neden olmaktadır.

Stresten Uzak Durun
Gerginlik, aşırı stres, yorgunluk, korku gibi durumların ve hastalıkların da saça zarar verebileceği unutulmamalı ve bu tip sorunlardan gerekirse kurtulmak için gerekli tedaviler görülmelidir. Saçlarınızı uzatırken böylece içiniz çok daha rahat olacaktır ve daha güzel görünmeniz de mümkün olacaktır.

Saçlarınızı Hızlı Uzatmak İçin Bitkisel Karışım:

Taze ıspanak, taze kişniş ve alfalfa sularını her gün karıştırıp, için. Özellikle alfalfa; beta-karoten, magnezyum, kalsiyum, protein, C, A ve K vitaminleri içeren bir Asya bitkisidir.

Saç Uzatmanın Püf Noktaları
Saçlarınızdaki kırıkları ara ara aldırmanız, orta sıcaklık modunda saç kurutma makinesini kullanmanız ve saçlarınızı bağlamanız da onları uzatırken size daha iyi sonuçlar almanız konusunda yardımcı olacaktır.

Suna Dumankaya Hızlı Saç Uzatmak İçin Bitkisel Çözüm:

Hızlı saç uzatma formülü için gerekli malzemeler: yarım limon, bir kahve fincanı sıcak su, bir kahve fincanı keten tohumu yağı…

Bu Yazıya Yorum yapılmamış

Konunun anahtar kelimeleri: sac uzatma gunlugu,asyanin saç uzatma yontemleri,http://kadingunlugu net/bitkisel-tedavi/sac-uzatmak-icin-sac-uzatma-yontemleri html,saç kiriklarina,saç uzatma günlüğü,saç uzatma yöntemleri evde,Saç uzatmak için bitkisel çözüm,saçları uzatmaya başlarken
etiketler:,
497 defa okundu

YORUMLAR