Kategoriler

Sonbahar Makyajı Nasıl Yapılır?

Sonbahar Makyajı Nasıl Yapılır? Sonbahar Makyajı Yapmanın Püf Noktaları Nelerdir? Son baharda nasıl makyaj yapılmalı? Sizlere sohbaharda makyaj trendlerinden bahsetmek istiyoruz. Mükemmelden ziyade eğlenceli görünüm, sonbahar trendlerinden çıkarılması gereken en önemli sonuçtur. Moda dünyasını da etkisi altına alan punk referanslarının yanı sıra salaş saç ve makyajların da olmazsa olmazlarını sizin için araştırdık.

Sonbahar Makyajı Nasıl Yapılır?
Siyah Eyeliner: Siyah eyelinerı bu sezon istediğiniz şekilde uygulamakta özgür olabilirsiniz. Gözlerinizin iç kısmına etkileyici bir sonuç almak için ince bir hat çekebilirsiniz. Üst kirpik dibine kalınca bir uygulama yaparak da hem bakışlarınızı belirginleştirebilir hem de daha yalın bir görünüm elde edebilirsiniz.

Dolgunlaştırıcı Maskara: Göz alıcı kirpikleri, yeni teknolojiyi içinde barındıran maskaralarla hayata geçirmek artık mümkün. Hem de artık kirpik uzunluğunuzun ne kadar olduğunun hiçbir önemi yok. Bu sezonda dolgunlaştırıcı maskara olmazsa olmazlarınızın arasında mutlaka yer almalıdır.
Kakül: Kakülü, hayatında bir kez de olsa herkes bırakmıştır. Aranızda saçlarınızı kakülsüz düşünemeyenler bile olabilir. Ancak bu sezon moda olan kaküllerinizin yapay görünmesidir.

Hacim Veren Saç Ürünleri: Sonbahar modellerine saçlarını rahatça büründürebilmek için hacim veren saç ürünleri de vazgeçilmezleriniz arasında olacak. Kabarık, dalgalı ya da fütüristik topuzlar için ihtiyacınız olan tek şey bu ürün.

sonbahar-makyaji Metalik Oje: En değerli metallerden biri altındır. Ancak sezon modasında bu kural değişiyor ve değersiz olanlar ön plana çıkıyor. Gümüş tonları tırnaklarınız için bu sezon çok uygun olacak.
Gri Göz Farı: Bu sezon oldukça revaçta olan bir diğer makyaj stili de gri far uygulamasıdır. Ancak en hit sonbahar uygulaması nedir diye soracak olursanız cevabımız; duman rengi farla boyadığınız göz kapakları.
Şarap Rengi Dudaklar: Siz de takip etmek için bir güzellik trendi arıyorsanız, biz size yardımcı olalım. Şarap rengi dudaklar! Zor bir kullanımı olduğunu ya da size yakışmayacağını aklınızdan bile geçirmeyin. Çünkü teninize, binlerce tondan birisi mutlaka yakışacaktır. Cildinize canlılığını, dudaklarınıza en güzel şarap rengi uygulayarak verebilirsiniz.

Retro Makyajı Nasıl Yapılır?

Retro Makyaj Nedir? Retro Makyajı Yapmanın Püf Noktaları Nelerdir? Retro makyaj ve yapılışından bahsetmek istiyoruz. Retro Makyajı

Bu Yazıya Yorum yapılmamış

Konunun anahtar kelimeleri: kapaklı göze nasıl makyaj yapılır,sonbahar makyajı nasıl yapılır
etiketler:
1.475 defa okundu

YORUMLAR