Kategoriler

Suna Dumankaya’dan Gıdık Eritme

 

Gıdığı doğal ve kolay yöntemler ile eritmek çok ama çok kolay. Sizlere sunacağımız şifalı bitkiler sayesinde gıdık ve gıdık bölgesinde yağlar ve sarkmalardan hazırlayacağınız kür ile veda edeceksiniz. Bizler için, yüksek bedeller ödemeden ve evde hazırlayıp uygulayabileceğiniz kürü bitki ve güzellik uzmanı Suna Dumankaya hazırlayacak ve bizlere nasıl uygulanması gerektiğini gösterecek. Tamamen doğal olduğu ve hiçbir kimyasal maddenin içerisinde bulunmadığı gıdık eritme kürü vücuda herkes tarafından güvenle uygulanabilir. Suna Dumankaya’nın kitabında bile sizlerle paylaşacağımız gıdı eritme şifa kürü bulunmamaktadır.

Gıdık eriten bitkisel kür: Gıdık bölgesindeki sarkma ve yağlanma için Suna Dumankaya sumak kürünü önerdi. Aktarlarda, baharatçılarda, marketlerde kolaylıkla bulabileceğiniz bir tür baharattır. Öğütülmüş sumağın sumak kürü için kullanılması gerekir. peki sumak kürü nasıl hazırlanır ve uygulanır?

Sumak kürü malzemeleri

–       1 adet yumurta akı

–       2 çorba kaşığı sumak

–       1 adet saf rendelenmiş beyaz sabun

Hazırlanışı: Malzemeleri hazırladıktan sonra gıdık eritme kürünü yapmaya başlayabilirsiniz. Kürün yapılışı oldukça kolaydır. Cam bir kaseye yapmanız gereken toz halinde 2 çorba kaşığı sumak, 1 adet yumurta akı ve bir miktar kullanılmamış ve rendelenmiş saf sabun eklenir ve bir miktar karıştırılır.

Uygulanışı: Hazır olan gıdık eritme kürünü uygulamadan önce gıdık bölgenize masaj yapmanız oldukça faydalı olacaktır. hazırladığınız kürü masaj yaptıktan sonra temiz bir beze ya da baş örtüsüne boşaltın baş bölgenize doğru, çeneden yukarıya olacak biçimde bağlayın.

Haftada 3 gün 1 saat bu kürü uygulayanlar ameliyat olmadan gıdık bölgelerinden kurtulmaktadır.

Bu Yazıya Yorum yapılmamış

Konunun anahtar kelimeleri: gıdık eritme tüyoları,suna dumankaya gıdık sarkması,suna dumankaya gıdı eritme,suna dumankaya gıdı maskesi,gıdık eritme suna dumankaya,suna dumankaya gıdık giderici,gıdık eritme kürü,gıdık eritme maskesi,gıdı sarkması suna dumankaya,suna duman kayadan gıdık eritme
1.900 defa okundu

YORUMLAR