Kategoriler

Ten Rengine Göre Makyaj Nasıl Yapılır?

Ten rengine göre makyaj renkleri nasıl seçilir? Açık tenliler, esmerler ve sarışınlar için makyaj renkleri ve makyajın püf noktalarından bahsetmek istiyoruz.

Ten Rengine Göre Makyaj Nasıl Yapılır?

En uygun makyaj tonlarını bulmak, cilt tipi belirlendikten sonra kolaylaşıyor. Genç ve güzel görünmeyi, cilt rengi için uygun, renk uyumu olan ürünleri kullanmak sağlıyor. Makyaj öncesi bazı, cilt rengi için uygun fondöten ve kapatıcılarla kullanmak, ciltte doğru makyajı göstermenin en iyi yoludur.

Göz Farında Kahverengi ve Haki Tonlar: Makyaj, her zaman açık tenli kadınlarda risklidir.

Makyaj öncesi bazı uygularken, açık tenli kadınlar açık renk fondöten tercih etmelidir. Cildi dengelemek için fil dişi fondöten yardımcı olacaktır. Sıcak şeftali ve pembe tonları cilt lekesi için tercih edilebilir. Bronz, şeftali ve bakır tonda allık tercihi, açık renkli bazın ardından olmalıdır. Kahverengi, haki ve toprak tonları göz farı seçiminde tercih edilebilir. Kahverengi kalem ve rimel, siyah kalem ve rimel yerine tercih edilmelidir. Şeftali ve pembe tonlarında rujlar makyajı tamamlamak için doğru bir seçim olacaktır.

Ateşli Kırmızı ve Kahverengi Mercan Ruj: Cildiniz koyu renkse makyaj malzemeleri cilt rengini ortaya çıkarmak için ışıltılı, parlak ve pembe tonlarında seçilmelidir. Daha canlı makyaj modelleri böylelikle elde edilebilir. Doğru makyaj malzemesini kullanmak, makyaj teknikleri konusunda en önemli konudur. Daha canlı tonları, yüzünüzde ön plana çıkarmak istediğiniz bölgelere uygulayabilirsiniz.

Ten Rengine Göre MakyajAltın, gümüş, çikolata, zümrüt yeşili, mor ve lacivert gibi renkleri; özellikle esmer tenliler, gözlerinin güzelliğini ön plana çıkarmak için tercih etmelidir. Bu renkler, kırmızı tabanı gölgelerde çekici gözleri oluşturmak için yardımcı olacaktır. Allık tercihini, bronz ve dut renkli allık ile derin sıcak pembe, fuşya ve kayısı renginden yana kullanabilirsiniz. Bal rengi ışıltılı, karanlık berry renkler, koyu kırmızı ve derin mürdüm tonları dudaklarınızda uyum sağlayacaktır. Ateşli kırmızı ve kahverengi mercanlar esmerlerin diğer tercihleri olabilir.

Buğday Tenliler için Gül ve Erik Tonları: Doğru fondöten ve kapatıcı, profesyonel makyaj izlenimi için gereklidir. Makyaj, koyu renk bir astar ile nötr renklerle kapatıcı kullanılarak desteklenebilir. Parlak bir görünüm için gül ve erik renklerini buğday tene sahip kadınlar seçebilir. Altın ve gümüşle, bej, kahverengi ve karamel renklerini kombine edip, canlı bir görünüm elde edilebilir. Işıltılı gölge vermek içinse, kavun ve kayısı tonları tercih edilebilir.

Makyajda Renk Uyumu

Makyajda uygun renk tonları nasıl belirlenir? Makyaj ve renk uyumunun püf noktaları »

Oje Renkleri ve Anlamları

Oje renkleri ne anlama geliyor? Oje yaparken renk seçiminde sizlere yol göstermek istiyoruz.   Oje Renkleri ve Anlamları»

Bu Yazıya Yorum yapılmamış

Konunun anahtar kelimeleri: açık tenliler için kusursuz makyaj nasıl olmalı,buğday ten makyajı nasıl yapılır,esmerlik sarışınlık neye göre belirlenir,sıcak tenliler için makyaj video,sıcak tonlarda makyaj,sonbahar renk tenli kişilerin makyajı,şeftali tonları makyaj yapımı görselli,ten rengine uygun allik,ten rengine uygun makyaj,ten renklerine göre makyaj
etiketler:,
947 defa okundu

YORUMLAR