Kategoriler

Yılın Trendleri: Yılın Trend Kıyafetleri

Karın Kası Şart: Göbek kısmını açıkta bırakan kısa üstler, nam-ı diğer ‘crop top’ vitrinlerde bu yıl baş köşeyi kaptı. Karın kası olanlar için crop top’lar en seksi dekoltedir.
Çiçek Açın: Bu yıl rengarenk çiçek desenleri neşenize neşe katacak.
Eteğin Her Hali: Başrolde hem de her halleriyle etekler var. Volanlı, fırfırlı, asimetrik, peplum, pilili, maksi, midi, mini… her türlü formda, desende, tarzda, kumaşta etek bulabilmenin mümkün olabileceği bir sezon sizi bekliyor. Buna kayıtsız kalmayın.

Sneakerler Ökçeye Karşı: Rahatlık prensibinden ayakkabılar da nasibini alacak. Sneaker’lar geçen sene Birkenstock’lar, loafer’lari, oxford’larla topuklularımızı zaten bir kenara bırakmıştık. Bu sene de görünen o ki Valentino, Givenchy ve Chloe’nin düz sandaletlerini ya da Celine’nin sneaker’larını ayağımızdan çıkarmayacağız.
Zamanda Yolculuk: Geçmişe yolculuk yapmak isteyenler için 2014 yazı harika detaylarla dolu. 40 ve 50’li yılların ışıltılı süslemeleri, pastel tonları, 70’lerin dizaltı etekleri ve tayyörleri zaman içinde zaman yaşatacak.
Parlayın: Mottonuz parmaklı yani ‘shine on’ olmalıdır. Koleksiyonuna birçok tasarımcı metalik parıltıyı taşımış. Parlak brokarlar, metalik işlemeler, nakışlar göz kamaştıracak.
Eskileri Çıkarın: ‘Artık giymem’ diye özellikle bir kenara attığınız kruvuza ceketinizi giymeye hazır olun. Bu yıl çift düğmeli ceketler çok moda.
Sanata Evet: Moda bu yıl sanattan ilham alıyor. Celine, Chanel, Jil Sander’şn renk renk baskılı etek ve elbiseleri adeta müzelik bir sanat eseri gibi.yılın trendleri
Kuralları Yıkın: 2014 yılında moda kuralları yıkılacak ve kural dinlemeyecek. İstediğiniz renkleri giyecek, istediğiniz desenleri birleştirebilecek ya da alışılmışın dışına çıkmanın özgürlüğünü yaşayacağız. Yani moda değil kendimiz ön plana çıkacağız.
Moda Teknolojiyle Birlikte: Sadece sinemada 3D olduğunu zannedenlere, 2014 yılında olduğumuzu hatırlatalım. Teknolojiyle moda dünyası buluştu. 3D baskılar önümüzdeki yaz sezonunda çiçek bahçelerini adeta üzerimize taşıyacak. Büyük çiçek kolajlarından tek renkli çiçeklere, origamilerden rengarenk motiflere kadar bu yıl çiçek açmaya hazır olun.
Rahatlık: Bu yıl modacılar ağız birliği etmişçesine ‘rahatlık’ diyor. Sımsıkı üzerinize oturan etek ve pantolonlar yerine bol, geniş kesimli siluetler, mini yerine daha uzun boylar, tişört yerine boyfriend tipi gömlekler giyilecek.

Bu Yazıya Yorum yapılmamış

Konunun anahtar kelimeleri: kruvuza,yılin modasi giyim kuşam
etiketler:,
79 defa okundu

YORUMLAR