27 Şubat reyting sonuçları: Reyting Sıralaması Pazar Teşkilat Yargı Survivor All Star Milyoner

Pazar günkü reyting sonuçları izleyiciler tarafından çok merak ediliyor. Pazar günü reytinglerde Teşkilat ve Yargı dizileri birbiri ile ilk sırayı kapmak için yarışıyorlar. Survivor All Star da zirvede bu dizilere eşlik ediyor. 27 Şubat Pazar reyting sonuçları belli oldu mu? Pazar günü en çok izlenen diziler neler? 27 Şubat 2022 Pazar günü reyting sonuçları, 27 Şubat 2022 reyting sonuçları Pazar reyting sıralaması 27 Şubat Teşkilat Yargı Survivor All Star Reytingler Pazar 27 Şubat 2022 reyting sonuçları ile karşınızdayız:

 

27 Şubat 2022 REYTİNG SONUÇLARI BELLİ OLDU MU?

27 Şubat reyting sonuçları, programlar sona erdikten sonra, ertesi sabah açıklanmış olacak. Total, AB ve 20+ABC1 gruplarına göre reyting sonuçları yarın 10:00 gibi açıklanmış olacak. Şu an reyting sonuçları daha açıklanmadı. Şimdilik yarın için tahminlerimizi yapalım.

27 Şubat Pazar reyting sonuçları

Reyting sıralaması Pazar günleri nasıl oluyor, hemen bakalım:

Pazar günü Total izleyici grubunda birinciliği TRT1’de yayınlanan “Teşkilat”, ikinciliği Kanal D’nin dizisi “Yargı”, üçüncülüğü ise TV8’de ekrana gelen “Survivor All Star” yer aldı.

AB Grubunda Yargı birinci olurken, ikinci sırada Teşkilat, üçüncü sırada Gülbin Tosun İle Fox Ana Haber Hafta Sonu yer aldı.

20+ABC 1 Grubunda Pazar günü reytinglerinde birinci sırada Yargı, ikinci sırada Teşkilat, üçüncü sırada ise Survivor All Star yer aldı.

Pazar reyting sonuçları genelde Yargı, Teşkilat, Survivor All Star ve Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu şeklinde devam ediyor.

Pazar günü en çok izlenen diziler

Pazar günü en çok izlenen dizi Yargı. Teşkilat dizisi Total grubunda birinci olsa da diğer iki grupta Yargı tarafından geçiliyor.

Pazar günü en çok izlenen program hangisi

Pazar günleri en çok izlenen program Survivor All Star. Listede onu Kim Milyoner Olmak İster izliyor.

BENZER:  Yargı 71. Bölüm Fragmanı İzle Youtube Kanal D Yargı Dizisi Son Fragman Yayınlandı mı?

Yorum yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir