5 Şubat Reyting Sonuçları 2022 Reyting Sıralaması Cumartesi

5 Şubat Cumartesi günkü reyting sonuçları izleyiciler tarafından çok merak ediliyor. Gönül Dağı ve Kardeşlerim dizilerinden kim birinci oldu? Survivor All Star, Şarkılar Bizi Söyler, Güldür Güldür Show, Maske Kimsin Sen reytinglerde kaçıncı oldular? Kanal D ise cumartesi akşamına Ölümsüz isimli film ile katıldı. 5 Şubat Cumartesi reyting sonuçları belli oldu mu? Cumartesi günü en çok izlenen diziler hangileri? 5 Şubat 2022 reyting sonuçları ile karşınızdayız:

5 Şubat REYTİNG SONUÇLARI 2022 BELLİ OLDU MU?

5 Şubat reyting sonuçları, programlar sona erdikten sonra, ertesi sabah açıklanmış olacak. Total, AB ve 20+ABC1 gruplarına göre reyting sonuçları yarın 10:00 gibi açıklanmış olacak. Şu an reyting sonuçları daha açıklanmadı. Şimdilik yarın için tahminlerimizi yapalım.

5 Şubat Cumartesi reyting sonuçları

Reyting sıralaması Cumartesi günleri nasıl oluyor, hemen bakalım:

Cumartesi günü Total izleyici grubunda birinciliği Gönül Dağı, ikinciliği Kardeşlerim, üçüncülüğü ise Survivor All Star almıştı.

AB Grubunda Gönül Dağı birinci olurken, ikinci sırada Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu, üçüncü sırada Survivor All Star yer aldı.

20+ABC 1 Grubunda cumartesi günü reytinglerinde birinci sırada Gönül Dağı, ikinci sırada Survivor All Star, üçüncü sırada ise Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu yer aldı.

Cumartesi reyting sonuçları genelde Gönül Dağı, Kardeşlerim, Survivor All Star ve Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu şeklinde devam ediyor.

Cumartesi günü en çok izlenen diziler

Cumartesi günü en çok izlenen dizi Gönül Dağı. Atv’nin Kardeşlerim dizisi de reytinglerde yukarıda olmak için uğraşıyor. Cumartesi günü yayın akışlarında başka diziye rastlayamıyoruz.

Cumartesi günü en çok izlenen program hangisi

Cumartesi günleri en çok izlenen program Survivor All Star. Listede onu Güldür Güldür Show ve Şarkılar Bizi Söyler takip ediyor. Fox Tv’nin yarışma programı Maske Kimsin Sen bazı haftalarda listede yukarılarda yer buluyor. 22 Ocak haftasında ise Maske kimsin Sen ilk 10 program arasına girmeyi başaramadı.

BENZER:  19 Şubat reyting sonuçları 2022 Reyting Sıralaması Cumartesi

Yorum yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir