Genel

2011 İle Gelen Yeni Sezon Modası

Bahar sezonunun yeni kreasyonu DKNY Jeans’tan geliyor; ve bu yeni sezon giysiler ile, kendinizi gereğinden de fazla doğal hissetmeniz için çalışmalar yapılmış gibi görünüyor. Nedenini soracak olursanız, şık giysiler yerine, oldukça spor tarzda kıyafetler kullanılarak, kişilerin, kendilerini rahat hissetmeleri için çalışmalar yapılmış.
DKNY Jeans’tan gelen kıyafetler öyle kıyafetler ki, kirli görünen kotlar, zaman zaman yol yol olmuş bir görünüm kazandırıyor pantolonlarınıza ve T-Shirtlerinize. Bu görünüm ise, karşıdan bakanlara, giysilerinizde lekeler varmış izlenimi bırakıyor. Bu nedenle, önceden var olan giysilerinizi de kirleterek giyebilmeniz münkün…
Aynı zamanda, giysilerinizin eskidiğinden, yırtıldığından ya da ipliklerinin attığından şikayet etmenize de gerek yok. Yeni sezonun yeni modellerinin tamamı yırtık yapıda. Etekler kısa, şortlar ultra kısa, üstlerine giyilen ceketlerle yine de sert bir kadın gibi görünmeniz muhtemel…
Giysilere verilen sulu boya fırça izleri, kendinizi çok daha rahat hissetmenize neden olacak yeni sezonun modasında, çünkü ne olduğu belli olmayan logolarla donatılacak kıyafetleriniz. Ve herşeyden önemlisi de, giysileriniz ıslak bir görünüm verilerek tasarlanmış olacak. Yani siz bunu, çamaşır ipinden, kurumadan aldığınız bir kotu giyerek yapabilirsiniz; hem modayı takip etmiş olursunuz hem de bunaltıcı sıcaklarda kendinizi serinletmenin yollarını keşfedersiniz.
Bayan giysilerinin salaşlığı, erkek giysilerinin rahatlığı ile bütünleşir nitelikte. Erkek pantolonlarını ütülemekle harcanan zamana son veren DKNY Jeans, özellikle buruşuk kumaşlar ile ve belirsiz katlamalar ile donatıyor erkek kotlarını. Kıyafetlerin renklerinin soluk olması da, uzun zamandır var olan giysilerinizi giymişsiniz imajı yaratıyor bu nedenle erkeklerin de dolaplarındaki giysileri atmalarına gerek yok.
Bunun yanısıra, hem kadın hem de erkek giysilerinin kumaşları hafif yağlı. Bu nedenle, yağmurda ıslanıp su geçirmeyen niteliklere sahip. Bu sebeple de, gençlerin ve şemsiye kullanmayı sevmeyenlerin imdatlarına hızır gibi yetişir niteliklere sahip.
DKNY Jeans ile gelen yeni sezon modası, sezona damgasını vuracakmış gibi görünüyor. Ne dersiniz, dolaplarınızdaki eskilerinizi çıkartıp yeniden kullanmanın zamanı gelmedi mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir