Kategoriler
Ahmet Maranki Bağışıklık Sistemini Güçlendirmek İçin Tavsiyeler

Ahmet Maranki Bağışıklık Sistemini Güçlendirmek İçin Tavsiyeler

Hastalıklara karşı, özellikle domuz gribi gibi salgın hastalıklara karşı vücut direnci ve bağışıklık sisteminin güçlü olması gerekiyor. Bağışıklık sistemini güçlendirmek için Ahmet Maranki bazı tavsiyelerde bulunuyor.

Ahmet Maranki Bağışıklık Sistemini Güçlendirmek İçin Tavsiyeler

Bağışıklık sisteminin kuvvetlenmesi için öncelikle toksinleri atabilmek, yani kanı temizlemek gerekiyor. Kan temiz olduğu ve mikroplara karşı savaşan kandaki askerleriniz tam olduğu sürece hastalıklara karşı dayanıklı olabilirsiniz. Hatta Ahmet Maranki kanınız tam olduğu ve savaşan kandaki askerlerin tam olduğu zaman, tüm organlarınızın arıza yapmayacağını söylüyor. O zaman ne saçınız dökülür, ne gözlerinizde görme azlığı olur, tiroid sorununuz olmaz ve organlarınız arıza yapmaz.

O zaman öncelikle bağışıklık sistemini bozan maddi ve manevi etkenlerden bahseden Ahmet Maranki, bağışıklık sisteminizin korunması için faydalı tavsiyelerden bahsediyor.

Yazıyı okumak için tıklayınız:

>>> Ahmet Maranki Bağışıklık Sistemini Güçlendirmek İçin Faydalı Tavsiyeler


YORUMLAR

3 Yorum Yapılmış

  1. belim,omzum ve kollarım ağrıyor ne yapabilirim doktor kireçleme düzleşme dedi ilaçlar fayda etmedi ne yapabilirim

  2. çocukların iştahs
    ızlığının bitkilerle tedavisi varmı şimdiden teşekkürler

  3. OGLUM ICIN ;OGLUM EN UFAK BIR GRIP GIBI RAHATSIZLIKLARDA COK CABUK GUCSUZLESIYOR DIRENCINI KAYBEDIYORR BAS DONMESIYLE SANIYLIK DUSUUME YASIYOR KENDINIDEN GECIYOR VE SONRADA HEMEN KENDINE GELIYORR COK GUCSUZ OLUYORR ;NORMAL ZAMANDA GAYET IYI BIR SORUN YASAMIYORUZ NEÖNERIRSINIZ HOCAM;DR LARR ACI HISSI COK DUSUK OLDUGUNU SOYLUYORLARR