Ahmet Maranki Selülit Tedavisi İçin Selülit Formülü

Selülitlerden kurtulmak için bitkisel çözüm arayanlara Ahmet Maranki bitki yağları ile masaj tavsiye ediyor. Selülit giderici bitkisel formül ve uygulanışı ise şöyle:

Ahmet Maranki Selülit Formülü

<!–adsense–>Ahmet Maranki selülit için iki farklı kür öneriyor. Bunları sırasıyla tanıtalım.

Ahmet Maranki Selülit için masaj yağı:

  • Biberiye yağı
  • Kekik yağı
  • Badem yağı
  • Buğday yağı

Uygulama: Biberiye ve kekik yağı esas malzemelerimizdir. Bu ikisinden eşit miktarda alıyoruz. Bu yağların yakıcı etkisine karşı da az miktarda buğday yağı ve badem yağını da ekleyerek karıştırıyoruz. Gece yatmadan önce selülitli bölgelerinize bu karışım ile aşağıdan yukarı doğru masaj yapın ve sonra streç filmle sarıp uyuyun. Sabah kalktığınızda streç filmi açın.

Bu uygulamaya en az 7 gün devam etmelisiniz.

Ahmet Maranki Selülit Formülü 2

Hardal yağı, biberiye, kekik yağı, okaliptus yağı, nane yağı ve portakal yağı ile yapılan u kürün tarifi şöyle: Selülitli bölgeye hardal yağı, biberiye, kekik yağı, okaliptus yağı, nane yağı ve portakal yağından oluşan karışımı sürün, streç filmle sararak uykuya geçebilirsiniz.

Bu işleme 3 hafta devam edilir. 1 hafta boyunca her gün, ikinci hafta ise gün aşırı olarak sürmelisiniz.

Ahmet Maranki Selülit İlacı

Ahmet Maranki, karışımlarla uğraşmak istemeyenler için de kendi ürettiği selülit yağını tavsiye ediyor.  Susam, buğday, fındık, kayısı, kekik, keten, menekşe, nane, pelesenk, okaliptus, portakal, limon ve lavanta yağlarının karışımından oluşan bu selülit yağının fiyatı ise 40 TL.

Selülitten kurtulmak için bitki çayları konulu yazımızı okumak ister misiniz?: Selülit için bitkisel çayları

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir