Genel

Ahmet Maranki Soğan Kürü İle Zayıflama

Ahmet Maranki soğanın zayıflatıcı etkisini bularak kür haline getirmiştir. Soğan kürü kandaki şeker ve kolesterol düzeyini dengede tutmaya yarayan tamamen zararsız bitkisel bir çözümdür. Gelin sizlere Prof. Dr. Ahmet Maranki‘nin soğan küründen bahsedelim.

Ahmet Maranki Soğan Kürü İle Zayıflama

<!–adsense–>Soğandan yapılan bu iksir hem zayıflamaya hem sivilce tedavilerinde hem de yumurtalık kistlerinde etkisini gösteren dertlerin devası olan bitkisel karışımdır. Soğanın içerisinde amino asitler ve doğal antibiyotikler bulunmaktadır. Ahmet Maranki’nin kürü soğandaki bulunan doğal maddelerin vücuda geçmesine sağlar.

Ahmet Maranki Soğan Kürünün Yapılışı

Ahmet Maranki Soğan kürünü uygulamak için soğan ve üzüm, elma sirkesi kullanmak yeterlidir. Soğanın topraktan tamamen çıkarılmış halini,kabuklarını soymadan,saçaklarını ve köklerini almadan topraklarının tamamen temizlenene kadar yıkıyoruz. Yıkanan soğanı üzüm sirkesi yada elma sirkesi katılmış suda 60 dakika kadar demlendiriyoruz. Ardında 200 mili litre su ekliyoruz. Yapılan karışımı 15 dakika kadar kaynatıyoruz. Ocağın altı kapatılarak 15 -20 dakika daha demlenmeye bırakıyoruz. Kaynama ve demleme aşamaları sayesinde soğanda bulunan yararlı maddeler kendini suya bırakıyor. Bu suyu içerek yararlı maddelerin vücudumuza girmesini sağlıyoruz. Soğan kürünün tadı acımsı gelmemesi için iki yemek kaşığı limon suyu eklememiz de herhangi bir sorun oluşturmaz. Bu kürü gün içerisinde belli aralıklar içiyoruz.

Diğer bitkisel zayıflama yöntemleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir