Genel

Ahmet MARANKİ tavsiyeli TİROİD İçin Faydalı Ceviz Kürü Yapılışı

Ahmet MARANKİ tavsiyeli TİROİD İçin Faydalı Ceviz Kürü Yapılışı… Prof. Dr. Ahmet Maranki’nin tavsiye ettiği Tiroid hastaları için yararlı Ceviz Kürü Nasıl Yapılır? Tiroid hastaları için Prof. Dr. Ahmet Maranki tavsiyeli Ceviz Kürü nedir? Nasıl uygulanır? Ceviz Kürü ile tiroid tedavisi, bitkisel tedavi

Prof. Dr. Ahmet Maranki Tavsiyeli Tiroid için Faydalı Ceviz Kürü:

Tiroid rahatsızlıkları kişinin hayatını olumsuz etkiler. Tiroid için Ahmet Maranki’nin önerdiği ceviz kürü şöyle yapılıyor: Bir kaç adet cevizi bir su bardağında bir kaç gün bekletin ve cevizi yedikten sonra suyunu için. Bu uygulamayı hergün yaparsanız bir kaç hafta içinde kendinizdeki değişikliği farkedeceksiniz. <!–adsense–>

Tiroid Tedavisi Bitkisel Çözüm: Ceviz Kürü Nasıl Yapılır?

Tiroid için faydalı ceviz kürü nasıl yapılır diye merak edenler için kürü tarif edeceğiz. Kür için 21 adet ceviz ve 1 litre kadar alkali su gerekiyor. Ph değeri 7,5 olan alkali su kullanmanız tavsiye edilir. 21 adet cevizin kabuklarını soyun. İçindeki perdesine ise dokunmayın. Kabuksuz cevizleri olduğu gibi, içindeki perdeleriyle birlikte, bir kavanoza bir litre suyun içine koyun. Koyduktan sonra dışını alimünyum folyo ile ışık almayacak şekilde sarın. 7 gün bekletin.

Sabahları aç karına içmeniz tavsiye ediliyor, ama aç karına zor geliyorsa akşam yatmadan da içebilirsiniz. Yedi gün sonra kürden bir fincan kadar su alın ve için. Bir adet cevizi de çıkarın, onu da yavaş yavaş çiğneyerek tüketin. Ama cevizin ortasındaki perdeyi yemeyin, kavanozun içine bırakın. Her gün bu kürü tekrarlayın.

Bundan başka ceviz arasındaki ince perdeden 21 adetini bir litre suda bekletin ve onu da aynı şekilde hergün tüketirseniz tiroid için faydasını göreceksiniz. Burada önemli olan, hançere dediğimiz cevizin içindeki perdeyi yemiyoruz, sadece suyunu içiyoruz. Cevizin içindeki bu yapraklar sert olduğu için içindeki etken maddelerin suya geçmesi vakit alıyor.

Ceviz kürü sayesinde tiroid rahatsızlığınız hafifleyecek, nodülleriniz azalmaya başlayacaktır…

Tiroid Tedavisi İçin Bitkisel Çözüm: Ceviz Yağı

Troit hastaları hakiki ceviz yağı tiroid bölgesine, yani boynunuza sürün. Ceviz yağını sürdüğünüz bölgeyi her gece üstünü streçle veya tülbentle kapatın. 20 gün boyunca ceviz yağı kürünü uygulayın. 1 hatfa ara verin, ve 20 gün daha devam edin. 3 ay boyunca tekrarlayın.

Cevizin içindeki perdelerden 50 adet perdeyi alın. 1litre suya koyun ve ağzını kapatın. Kapalı yerde 7 gün bekletin; her gün 1 fincan bu sudan için. 20 gün boyunca birer hafta ara vererek uygulayın.
Cevizin recelini ve cevizin kendisini tüketin

Tiroid nodülü ve Tiroid hastalıkları için Bitkisel Tedavi

İbrahim Saraçoğlu Tiroid Tedavisi için Dereotu Kürü

Ender Saraç TERE TOHUMU ile Zayıflama ve Tiroid İlişkisi

Prof. Dr. Ahmet Marankinin sağlık ve güzellikle ilgili tüm yazıları için tıklayın

Tiroid hastaları için tüm şifa tavsiyeleri ve tedavi yöntemleri için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir