Kategoriler
Altın Ve Pırlanta Ayakkabı Üretildi

Altın Ve Pırlanta Ayakkabı Üretildi

Her ne sebeple olursa olsun, mutlaka ki ayakkabı giymek zorundayız. Giydiğimiz ayakkabılar ise, bize şıklık vermeli; ve şıklığımızı, bizi izleyenleri hayran bırakacak şekilde karşı tarafa yansıtmalı. Bu nedenle, çarşı pazar dolaşırken, gözümüz sürekli vitrinlerdedir. Bir ayakkabıya bakarız, bir de ayakkabıya uygun çantaya.
İngiltere’de, bayanların bu ayakkabı tutkularını bilen Christopher Michael Shellis, bunu değerlendirmek isteyerek, kuyumculuk yeteneklerni de kullanarak, bir ayakkabı serisi oluşturduğunu anlatıyor haber muhabirlerine. Vitrinde görenlerin durup hayran hayran izlediği bu ayakkabı serisinin ismi, Eternal Diamond Stilettos.
Ayakkabının yapımı toplam 100 saat sürüyor. Tamamı altın ve pırlantadan oluşan ayakkabıların kuyumculuk ile ilgili tasarımı bittikten sonra, üzerlerine de elmaslar serpiştiriliyor. Ve ünlü zenginlerin ayaklarını süsleyen bu ayakkabıların garanti süresi tam olarak 1000 yıl. Yani bu ayakkabıyı alabilir; çocuklarınıza da torunlarınıza da; ve hatta onların torunlarına da miras olarak bırakabilirsiniz.
The House of Borgezie tarafından satışa sunulmuş olan ayakkabıların kullanıcı sayısı şimdiden 5… Peki bu kadar değerli olan Eternal Diamond Stilettos ayakkabıların fiyatı ile ilgileniyor musunuz? Meraklılarına hemen duyuralım: görenlerin kendilerini, izlemekten alımoyamadıkları bu ayakkabıların fiyatı, tamı tamına, 150.215$ Bu para Türk Lirası olarak, ortalama 241.000TL’ye denk gelmekte


YORUMLAR

1 Yorum Yapılmış

  1. nefis amaaaaa