Kategoriler
Anti-Aging Kremler Ve Fiyatları

Anti-Aging Kremler Ve Fiyatları

Anti-aging etkili, yaşlanma önleyici, kırışıklık giderici krem çeşitlerini araştırdık. Ve sizin için kadingunlugu.net farkı ile, Kasım 2009 tarihli yaklaşık fiyatlarıyla beraber sunuyoruz.

Anti-Aging Kremler ve Özellikleri

Önceki yazımızda yaşlanmaya sebep olan 3 ana etmenden bahsetmiştik:

  • Serbest radikaller
  • Azalan Hormonlar
  • Sağlıksız beslenme

Anti-aging kremler, antioksidan maddeler içerirler. Antioksidan maddeler serbest radikalleri yakalar ve etkilerini minimuma indirirler. Örneğin A, C ve E vitaminleri, çinko, selenyum ve silisyum.

Bazı kremler ise bazı hormonları içerirler.

Konu hakkında bir cilt uzmanından bilgi almanızı öneriyoruz ama yine de fikir vermesi açısından anti-aging kremi seçiminden bahsedelim:

  • Kuru ciltler için güneş filtreli,
  • yağlı ciltler için cildi dış etkilerden koruyan, elastikiyet kaybını önleyen, yağ bezi üretimini dengeleyen
  • karma ciltler için ise güneş filtreli ve anti-radikal maddeler içeren

anti-aging kremleri seçilebilinir.

Anti-Aging Kremler Ve Fiyatları

Gutto Blue Anemone Anti Aging Krem:

Mani anemon çiçeği özünden imal edilen bu krem antioksidan özellikler içerir. 12 haftalık kullanım sonucunda yaşlanma etkilerini yavaşlatır. Fiyatı yaklaşık 59 TL.

İlvina Blue Anemone Anti-aging Botoks Kremi

Anti-aging ve anti oksidan etkisi vardır. Yaklaşık 41 TL.

Estee Lauder Anti-Aging Nemlendirici SPF 15 Krem

SPF 15 güneş koruyucusu içeren bu krem, kırışıklıkları belirgin biçimde ortadan kaldırır. Yüze parlaklık sağlar. Fiyatı ise yaklaşık 159 TL.

Evelle Anti-aging Krem

Yüksek koruyucu faktörlüdür. Serbest radikkalere karşı koruyucu etkisi vardır. Kırışıklıkları azaltır. Çam kabuğu ekstresinden elde edilir. Fiyatı yaklaşık 139 TL.

Dr.Lauranne Pearl Cream ( İnci Kremi)

Adına bakınca inci kremi nedir diyenlere açıklayalım: İncilerin ezilmesi sonucu elde edilen inci tozları, doğal bitki özleri ve E vitamini içerir. Hücre yenileyici, sıkılaştırıcı, canlandırıcı ve kırışıklık önlemeye yardımcıbir kremdir. Fiyatı ise yaklaşık 71 TL.etiketler:
3.942 defa okundu

YORUMLAR

2 Yorum Yapılmış

  1. bu karemlerı nerden temin edebıırız?

  2. en iyisi Salyangoz Kremi yalnız salyangoz kremleri her marka tarafından 2 tip üretiliyor normal ve Herbal Mix siz herbal olanını almalısınız diğerinde 2 kat etkili