Genel

Aralık 2010 Kozmik Beden Temizliği Programı: 19 Aralık-26 Aralık 2010

Kozmik beden temizliği yapmak isteyenler için 2010 yılının son arınma tarihleri 19-26 aralık 2010 olarak belirlendi. Programı evde tek başınıza yapabileceğiniz gibi, Prof.Dr. Ahmet Maranki ve kozmik bilim ekibiyle birlikte Afyon İkbal Termal& Spa Otel’de de yapabilirsiniz. Otel kayıtları için telefon numarası: 0 549 533 01 30

Kozmik beden temizliğini evde kendi başına yapmak isteyenler için, Kozmik Beden Temizliği Setlerinde kampanya olduğunu hatırlatalım. ALFA + SPİRULİNA + ZENCEFİL + ENGİNAR, “Kozmik Yaşam” dergisi, lavman seti ve tanıtım broşürü  Fiyat:226 Tl

Programa katılmak isteyenler için notlar:

<!–adsense–>

– Kalp-damar rahatsızlığı olanların, beyin ameliyatı geçirmiş kişilerin, insilün kullanan şeker hastalarının, Hepatit B-C hastalarının, bakıma muhtaç ve 65 yaş üstü kişilerin, hastane hizmeti verilmediğinden dolayı kampa kayıtları gerçekleştirilemez.

– Kampa katılacak kişilerin yanlarında 2 adet mayo veya şort, terlik, spor ayakkabısı ve spor kıyafeti (eşofman) getirmeleri gerekir.

– Beden Temizliği kampına katılacak olan kişilerin Aspirin ya da Coumadin kullanıyorlarsa programdan 5 (beş) gün önce ilaçları bırakmaları gerekir.

– Kampta gerçekleştirdiğimiz etkinliklerimize katılmak istisnai haller dışında zorunludur.

– 7 Yaş altı çocuklar programa kabul edilmemektedir.

– Otel kontenjanları sınırlı sayıda olup, müracaat ediş sırasına göre öncelik verilecektir.

Kozmik beden temizliği hakkında bilgi almak için tıklayın:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir