Genel

BİOJAVU nedir? BİOJAVU leke kremi neye yarar?

BİOJAVU nedir? BİOJAVU leke kremi neye yarar? Biojavu leke kreminin özellikleri nelerdir? İnci tozu leke kremi Biojavu… Cilt lekelerimden kurtulmak istiyorum? doğum lekesi,hamilelik lekesi,doğum kontrol haplarının sebep olduğu lekeler,güneşin sebep olduğu leke ve çiller,ellerde yaşlılık nedeni ile oluşan leke tedavisi<!–adsense–> BİOJAVU leke kremi ne tür lekelerde daha iyi sonuç veriyor?

BİOJAVU doğum lekesi, hamilelik lekesi, doğum kontrol haplarının sebep olduğu lekeler,güneşin sebep olduğu leke ve çiller,ellerde yaşlılık nedeni ile oluşan lekeler de %100 olumlu sonuç vermektedir.

BİOJAVU cildimdeki lekeleri geçirmeye nasıl yardımcı olur?

Serbest radikallere karşı savunma yapan maddeler olan C ve E vitaminleri; Arbutin melanin sentezini inhibe edici depigment etkiye sahiptir. Ciltte oluşan tüm rahatsız edici lekelerin, melanin hücrelerini harekete geçirerek yeniden eski ve taze görüntüsüne dönüştürme de en etkili bakımı sunar.

Alpha Arbutinnin lekeler üzeindeki etkisi nedir?

Deri hücrelerinin kalbinde “yeni bir hayat” anlamında rol oynayan, güçlü ve özel birleşim. Doğal bir bitkiden elde edilir. Biolojik teknoloji ile kozmetikte renk açma özelliği ile en etkin maddedir. Vazgeçilmez fonksiyonların optimum gelişimi için enerjinin (ATP) arttırılmasını destekler ve hücreler arası iletişim ağının doğru olarak yeniden kurulmasına yardımcı olur.

Cilt lekeleri hakkında tüm sağlık tavsiyeleri için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir