Canlı Canlı Saçlar

Hijyenik tarak ve fırçalarla taranıp şekil verilmiş temiz ve bakımlı saçlar hayatınızın her döneminde dikkat çekici ve ilgi noktası olmuştur.
Saçlarımız için kullanabileceğimiz şampuan, bakım kremleri ve uygulayacağımız maske dış görünümü ve saç sağlığı açısından çok önemlidir.
Kullanmış olduğumuz ürünlerin kalite ve içeriği kadar kullanım seklide vazgeçilmezdir. Yağlı saçlarda uygulayacağınız bakım kremi saç diplerine temas etmeden uç kısımlara yedirilerek kullanılmalı ve çok sık fırçalamaktan kaçınılmalıdır.
Saç tipine gör seçmiş olduğumuz şampuanımız bakım kremimiz ve saç fırçamız dış görünüm için vazgeçilmez üç faktördür. Rutin aralıklarla yaptıracağımız maskeler saç bakımımızı destekleyecek diğer bir etkidir.
Kullanacağımız ürünlerin kullanım ortamı da saç çeşidimize göre farklılık gösterebilir.
Saçımızı yıkarken ılık su tercih edilmeli saç diplerine masaj yapılarak ovulmalı ve kullanmış olduğumuz şampuan ve bakım kreminden arındırmak için iyice durulanmalıdır.
Dönemsel saç bakımlarımızda kullanabileceğimiz çeşitli bitkisel zeytinyağı limon papatya gibi ürünler saçlarımıza canlılık ve parlaklık kazandırarak havalı ve dolgun görünmesini sağlayacaktır. Bitkisel ürünler saçınızı dış etkilere karşı korur ve güçlü kılar. Saçınızı kopmalara ve kırılmalara karsı korur.
Saçlarımızın ilgi çekmesini ve bakımlı görünmesini istiyorsak mutlaka kaliteli ve etkili ürünler kullanmak ve bakım yapmak zorundayız. Bakımlı saçlar görünüm için tamamen yeterli değildir saç modelimiz inde bunu desteklemesi gerekmektedir.

Latest Comments
  1. merve

    teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.