Kategoriler
Dermo Clean Apitherapy Yoğun Saç Bakımı Şampuanı ile Saç Dökülmesine Doğal Çözüm

Dermo Clean Apitherapy Yoğun Saç Bakımı Şampuanı ile Saç Dökülmesine Doğal Çözüm

Dermo Clean Apitherapy Yoğun Saç Bakımı Şampuanı ile Saç Dökülmesine Doğal Çözüm. Apitherapy Saç Dökülmesine Karşı Yoğun Bakım Seti nedir? Apitherapy Saç Dökülmesine Karşı Yoğun Bakım Seti ne işe yarar? Dermo clean faydaları nelerdir? Dermo clean saç dökülmesini önler mi?

Dermo clean Şampuan: Apitherapy Saç Dökülmesine Karşı Yoğun Bakım Seti

Apitherapy nedir? Dermo Clean şampuan ve faydaları

Dermo Clean Şampuan Tamamen Doğal ve Organik Maddeler ile üretilmiştir. İçeriğinde Kimyasal Köpürtücüler veya Temizleyiciler kullanılmamaktadır. Çok iyi bir arındırıcı etkiye sahiptir.

Dermo clean neye yarar? Dermo clean faydaları

Kepek oluşumunu engeller 1 ay gibi bir sürede kepeklenme ortadan kalkar. Piyasada satılan kepek şampuanları çok kısa sürede etki etmesine karşın kullanım bırakıldıktan sonra tekrar kepek oluşmaktadır. Dermo Clean Apitherapy Şampuanı ise kepeği baskılamak yerine Saç derisini tedavi ederek kepek oluşumunun önüne geçer. Eğer Alerjik bir durum yok ise kepek sorunu tamamen ortadan kalkar.

Kaşıntı ve Alerjik Reaksiyonların Önüne geçer. Dermo Clean Apitherapy Şampuan Formülünde bulunan yoğun vitamin, mineral, amino asit, doğal enzimler, Hormonlar ve Doğal antibiyotikler sayesinde Saç kökleri ve Saç derisine derinlemesine etki ederek Kaşıntı, Alerji ve Saç derisinde oluşan sivilcelerin önüne geçer.

Saç dökülmesi için dermo clean şampuan

Dermo Clean Apitherapy Yoğun Saç Bakımı Şampuanı Saç Dökülmesini 5 -7 Kullanımda Durdurur. Erkek ve Kadın tipi saç dökülmesinde Başarı ile kullanılır. Ayrıca Dökülmüş ve ayva tüyü şekline dönüşmüş saçları güçlendirerek tekrar saç haline dönmesini sağlar. Erkek Tipi Saç dökülmesinde DHT den etkilenen saç köklerine müdahale ederek DHT nin etkilerini Bloke ederek saç dökülmesinin durdurur. Ve Saç köklerinin DHT den enkilenmesini engeller.

Formülünde bulunan ve Saç Telinin yapı taşları olan amino asitler sayesinde yıpranmış saç tellerini onarır.

Tüm Saç tiplerinde kullanılır. ( Yağlı, Kuru, İnce telli, Kalın, Normal)

Saçların kolay taranmasını sağlar.

Saç rengini değiştirmez aksine mevcut renklerin pigmentlerini güçlendirerek daha canlı ve parlak görünmesini sağlar.

Dermo Clean şampuan ürün içeriği

Vitaminler;
A, B1 ( Tiamin), B2 ( Riboflavin) , B3, ( Niasin) B5 ( Pantotenik Asit) , B6( Pridoksin), B8 (Biotin), B9 ( Folik Asit) B12, C Vitamini, D Vitamini, E Vitamini, H,K
Mineraller;
Fosfor, Potasyum, Sodyum, Kalsiyum, Magnezyum, Çinko, Bakır, Demir, Krom, Selenyum, Nikel,
Amino Asitler:
Aspartik asit, treonin, serin, glutamik asit, prolin, Glisin, sistin, Valin, Metiyonin, İsolösin, lösin, Tirosin, Fenilalanin, Histidin, Liysin, Alanin, Arginin

Saç Dökülmesini durdurmak için mutlaka Maske ile beraber kullanılmalıdır.

Apitherapy Saç Dökülmesine Karşı Yoğun Bakım Maskesi özellikleri, ürün içeriği, faydaları ve yorumlar için tıklayın: Apitherapy Saç Dökülmesine Karşı Yoğun Bakım Maskesi nedir?

SAÇ DÖKÜLMESİ hakkındaki tüm tavsiyelerimiz için tıklayın: Saç dökülmesi


YORUMLAR