Kategoriler
Ender Saraç Formula 7 Zayıflama Hapı Soru Cevap

Ender Saraç Formula 7 Zayıflama Hapı Soru Cevap

Ender Saraç Formula 7 Zayıflama Hapı Soru Cevap. Formula 7 zayıflama ilacı hakkında merak edilenler, yan etkileri, emzirenler kullanabilir mi, bıraktıktan sonra tekrar kilo alır mıyım? Ürünün Ender Saraç ile ilgisi nedir?

Formula 7 zayıflama hapı hakkında soru ve cevaplar

Formula 7 Dr. Ender Saraç tarafından mı üretilmiştir?
Formula 7’nin içeriği Dr. Ender Saraç tarafından hazırlanmıştır.

Formula 7 nerede üretilmiştir?
Formula 7 Amerika’da Pensylvannia eyaletinde kurulu Douglas Laboratories tesislerinde üretilmektedir.

Formula 7 ne zaman satışa sunulmuştur?
Formula 7 Türkiye’de Haziran 2008 itibariyle satışa sunulmuştur.Formula 7 dünya üzerinde satılıyor mu?
Formula 7 ürünü Douglas Laboratories tarafından, Türkiye’de alınan yüksek orandaki olumlu sonuçlar neticesinde Mart 2009’dan itibaren dünya üzerinde 40 ülkede satışa sunulmuştur.

Formula 7’nin üretilmesindeki amaç nedir?
Günümüzde kilo problemleri sıklıkla karşılaşılan sorunlardandır. Bu ihtiyaç neticesinde çok sayıda zayıflama ürünü pazarlanmaktadır. Bu ürünlerin birçoğu yanıltıcı ve mucize vaat eden reklamlarla satışa sunulmuştur. Nerede üretildiği belli olmayan ve halk sağlığını tehdit eden bir çok ürün bulunmaktadır. Zayıflamaya destek ürünler arasında güvenilebilecek, sonuç alınabilecek ve yan etkisi olmayan bir ürüne ihtiyaç duyulmuştur. Formula 7 bu ihtiyaçlara cevap verebilmek için geliştirilmiş bir üründür.

Formula 7 bitkisel midir? İçerisinde kimyasal maddeler var mıdır?
Formula 7 4 adet bitki ve 3 adet vitamin mineral içeren doğal bir takviyedir. İçerisinde kimyasal madde yoktur.

Formula 7’nin yan etkisi var mı?
Formula 7’nin bilinen bir yan etkisi yoktur.

Formula 7 ruhsatlı mı satılmaktadır?
Formula 7 Tarım Bakanlığı’ndan alınan ruhsat ile satılmaktadır.

Formula 7 ilaç mıdır?
Formula 7 ilaç değil doğal içerikli beslenme takviyesidir.

Formula 7 neden Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsatlı olarak satılmamaktadır?
Formula 7 kanunlar gereği Tarım Bakanlığı’nın sorumluluk alanında kalmaktadır.

Formula 7’nin herhangi başka bir onayı var mıdır?
Formula 7 Amerikan İlaç ve Gıda Kurumu (FDA) tarafından tescillenmiştir.

Formula 7 tek başına etkili midir?
Sadece Formula 7 kullanımı sonucunda bile etkiler göreceksiniz. Ancak Formula 7 mucize değildir. Formula 7’nin yanında hafif bir diyet ve egzersiz programı sağlıklı zayıflama için mutlaka önerilmektedir.

Ürünü kullanırken kilo verirsem, ürünü kullanmayı bıraktıktan sonra kilo alır mıyım?
Formula 7 vücudunuzdaki yağ kütlesinden kayba neden olmaktadır. Kas ve kemik kütlenizi ise güçlendirmektedir. Formula 7 ile kazandığınız beslenme ve egzersiz alışkanlığınızı koruduğunuz sürece kilonuzu koruyabileceksiniz. Alışılan düzenin dışına çıktığında ise kilo alma riskiniz mevcut olacaktır.

Formula 7 ne kadar sürede etki etmeye başlar?
Formula 7 kullanıcıları ilk üç hafta içerisinde ürünün etkilerini görmeye başladıklarını bildirmişlerdir.

Formula 7 ‘yi ne kadar kullanmalıyım?
Formula 7 ideal kilonuza ulaşana kadar kullanabileceğiniz bir üründür. Dr. Ender Saraç tarafından hastalarına minimum 3 aylık bir kür olarak önerilmektedir. Bu kür sayesinde kişiler sağlıklı olarak ideal kilolarına ulaşabilmektedir.

Formula 7’yi ne kadar süre kullanabilirim?
Formula 7’yi aralıksız 6 ay kullanabilirsiniz. 6 ay sonunda 1 aylık ara vermeniz faydalı olacaktır.

Formula 7 ile 1 ayda kaç kilo verebilirim?
Formula 7 kullanıcıları Şubat 2009 itibariyle 15.000 kişiyi geçmiştir. Bu kişilerde %90’a varan olumlu sonuçlar görülmüştür. Kişilerin metabolizmasına, beslenme ve egzersiz alışkanlıklarına bağlı olarak değişen sonuçlar 1-8 kilo arasında değişmektedir. Ürün ile birlikte yapacağınız basit beslenme ve egzersiz programları sayesinde ürünün etkisini artırabilirsiniz.

Hamileler veya emziren anneler Formula 7 kullanabilir mi?
Hamilelik ve emzirme dönemleri özel dönemler olduğu için herhangi bir ürün kullanmadan önce doktorunuza danışınız. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde hiçbir ürünün kullanılmamsını tavsiye etmekteyiz.

Formula 7 kullanırken egzersiz ve ekstra diyet yapmalı mıyım?
Ürün gün içinde tokluk hissi verdiğinden ekstra bir diyet yapmanıza gerek yoktur. Bu doğal diyeti 30 dakikalık bir yürüyüş ile desteklerseniz ürünün etkisi arttırmış olursunuz.

Formula 7 bölgesel zayıflamaya yardımcı olur mu?
Formula 7 , vücuttaki yağ metabolizması üzerinde etkili bir üründür. Yağ dokusunun yoğun olduğu bölgelerde etkisi daha fazla görüleceğinden bölgesel olarak etki görebileceğiniz bir üründür.

Formula 7 kullanırken bol su içmemiz gerekiyor mu?
Günlük 7 büyük bardak sıcak su almanızın zayıflamanızın üzerinde olumlu etkileri olacaktır.

Tiroit Hastaları Formula 7 kullanabilir mi?
Formula 7 içerisindeki tere tohumu tiroit bezinizin çalışmasını hızlandırır. Hipotiroit hastaları üzerinde olumlu etkileri olabilecektir. Tiroit ile ilgili farklı problemi bulunan kişilerde doktora danışılmadan kullanılmaması gerekmektedir.

Diabet (şeker) hastaları Formula 7 kullanabilir mi?
Formula 7 içerisindeki Krom GTF kan şekerinin düşürülmesine yardımcıdır. Hipoglisemi hastalarında kullanımı önerilmemektedir. Şeker hastalarının Formula 7 kullanması şeker düzeylerinin kontrol altına alınmasında yardımcı olabilecektir.

Kalp ve hipertansiyon rahatsızlıklarında kullanmamızda sakınca var mıdır?
Formula 7 içerisindeki Coenzyme Q10 kalp ve tansiyon hastalarında dünya üzerinde yardımcı ürün olarak kullanılmaktadır. Yakın zamanda kalp hastalığı geçirmiş kişilerde doktora danışılmasında fayda bulunmaktadır.

Menopoz dönemindeki kadınlar Formula 7 kullanabilir mi?
Formula 7’nin menopoz döneminde kullanılmasında bir sakınca yoktur.

Formula 7 için belirtilen bir yaş sınırı var mı?
Formula 7 ergenlik dönemini tamamlamış kişiler tarafından kullanılabilir. Daha küçük yaşlarda kullanımı için lütfen doktorunuza danışınız.

Herhangi başka bir reçeteli ilaç kullananlar Formula 7 kullanabilir mi?
Sürekli ilaç kullanan kişilerin doktoruna danışmasında fayda bulunmaktadır.

Hangi rahatsızlıklarda Formula 7 kullanılamaz?
Formula 7 tiroit bezinin hızlandırılmasına yardımcıdır. Tiroit bezinin yavaş çalıştığı durumlar dışındaki tiroit bezi ile ilgili rahatsızlıklarda kullanılmaması tavsiye edilmektedir. Ciddi boyutlarda sağlık problemi geçiren veya geçirmiş kişilerde doktora danışılarak kullanılması faydalı olacaktır.

Formula 7 ‘u erkekler kullanabilir mi?
Formula 7 erkekler tarafından da kullanılabilir.


YORUMLAR

52 Yorum Yapılmış

 1. çok mutsuzum arkadaşlar hemen zayıflamam lazım bu ilacı ii bilenler bana bilgi versin lütfen

 2. bence denemeye değer
  annem astım ilaçları kullanıyor oda kullanabilirmi

 3. yazılar cok güzel bilgi veriyor ender sarac tavsiye etmeseydi almazdım bende yeni kullanıcam ve sonucu bildiricem sizlerle paylaşıcam

 4. ben ne diyeyim yaaa artık kilolardan blktım iki çocuğum var 32 yaşındayım artık kilolar oturdu beni terketmiyo artık kocamda bu durumda benden sıkıldı denemediğim yol kalmadı bir çok hap denedim ama yok. ben iradesiz bir insan mıyım çok kötüyüm şu anda ağlıyorum akşam yemeğin de bu sebeble eşimle tartıştık artık hiçbir hapı kullanmayacağım karar verdim çok tehlikeli bir yol deniyorum yediğimi çıkarıyorum zayıfladıktan sonra ölürsemde ölürüm çocuklarım Allaha emanet

 5. doktora guvenıyorum inşallah hıc bır yan etkısı olmazbende kullanmak istıyorum benımdegöbek bölgemde cok yag varonun için istıyorum zayıflatırsa dr tşk ederım insanlar reklamda gordugu için inandılar boşa cıkmaz yan etkısını goren varsa lutfen yazın

 6. ben formula 7 kullanmayanisan 1 başladım diyet ve spor yapıyorum daha kilo veremedim ama gerçekten tokluk hissi ve tatlı krizlerini önlüyor kilo vereceğime eminim dr. ender saraça güveniyorum

 7. 10 gündür formula 7 kullanıyorum iştahım daha çok açıldı ne yapmalıyım karbonhidrat diyeti uyguluyorum ne yapmalıyım diyeti bırakıp formula 7 devam edeyimmi

 8. nereden siparis veriliyor bu formula 7?

 9. ben dr Ender Saraç a sonsuz güveniyorum onun için kullanmayı düşünüyorum ama ben 3 yıldır lustral kullanıyorum sık başdönmesi şikayetim var acaba kullanmam da bi sakınca varmı cvp yazılırsa çok mutlu olurum piyasada pek çok zayıflama tabletleri var ama ben Ender Saraç ın adı geçiyosa gözüm kapalı alırım hepinize sağlıklı günler dilerim

 10. ya bende istiyorum bu ilaçtann nerden sipariş vericem bunu ltf biri yardımcı olursa sevinirim bide arkadaşın biri yazmış iştahım açıldı formula 7 yi kullandıktan neden acaba bilgi verirseniz sevinirim ve en kısa zamanda istiyorum bu ilaçtan hele arkasında ender saraç gibi bir doktorumuz olduktan sonra hemen alırım ama nerdeeeennnnn

 11. yasım 23 boyum 178 klom 68 5 klıo fzlam var verebılırmıyım dıye dusunuyorum ackcsı korkuyorum

 12. dort cocukulu bır aneyım yasım 38 kılom 77 neyaptımsa kurtulamıyorum kılolardan bıaldım bıverdım cok yıyen bırıde deyılım artık neye ınanayım hep para tuzagı o bunu alın zayıflayın sunu alın zayıflayınneyle nasıl zayıflayacagımızı bızde saırdıkınsanca durust urunler yasanız soylesenız bızlere neye ınanacagımızı bılmıyoruz

 13. ben daha önce xenical kullandım 28 günlük bir haptı ve 8 kilo verdim ama diyeti bırakınca geriye aldım geçen ayda acı cehre diye di ilaç aldım ve sadece müsil etkisi yapıyor hiç tavsiye etmiyorum jeton düştü sadece dikkatli beslenerek ve spor yaparak zayıflamanızı tavsiye ederim

 14. bir çok zayıflama ilacı kullandım hepsindede acayip kilo verdim tabi biraz da yürüdüm 100 kilodan 60 kiloya 6 ayda düştüm ama gelin görünki iilacı keser kesmez çoğunu geri aldım bende bilmiyom ne yapsakkk :-)))) kilolarımla mutluyum ama kıyafetlerim değil.

 15. ben formula 7 bır hafta once aldım kullanmaya basladıgımın 2 gunu yolda yururken burnuma ıstıfra edıldıkden sonrakı koku geldı bı durdum nefes tekrar alırken basım donmeye basladı ayakda duramadım yanı anlayacagınz bayılmakdan dondumkı ben hayatımda bu bayılma durumunu ılk defa yasadım ve sonra eczanede baktılarkı nabzım dusmus ve o gunun sabahıda arabada ıstıfra ETMEMK ICIN ZOR DAYANDIM sımdı arkadaslar ne yapmalıyız

 16. bu yalanlarla insanları lütfen kandırmayın.insanlar 1 ekmege muhtaçken güzel olmak için hem çaba hemde para harcıyor,hapın etkisi kesinlikle doğru değil.bu yorumumu bari yayınlayın.

 17. Bende bu haplara inanmıyorum.Arkadaşım ölümden döndü.Kan şekeri çok düşmüş.En sonunda iyi bir diyetisyen ve hareket birde azimli olmak.Arkadaşım 12 kilo verdi.Darısı bana.Onun yaptıgı gibi yapıyorum.Biraz zorlanıyorum bakalım….

 18. ben bunlari okuyun ca korktum hapi kullanacaktim simdi kararsiz kaldim
  troit hastasiyim kilolarimi veremiyorum lutfen bu hapi kullanan lar
  durus olsunlar

 19. ben zayiflayamiyorum ama haplara guvenmiyorum arkadasim zayiflama hapi ictigi icin baska bir kotu hastaligi cikti haplara guvenmiyorum acikcasi

 20. ne derece inanmalıyım bebeyim emziriyorum zararı olurmu bilmiyorum

 21. MİDE RAHATSIZLIĞIM VAR .RAHATSIZLIĞIM MİDEMDE YARA YANİ ÜLSER VAR .BU İLAÇ İYİ GELİRMİ MUTLAKA CEVEP BEKLİYORUM.

 22. ben 23 yaşında 1 çocuk annesiym kilomdan memnunumda kalçam beni sinir ediyo ve 4 gündr kllanyorm bi sorn yaşamadm işallah zayıflarm

 23. 15 yaşındayım bi sakıncası olur mu acaabaaa lütfen biri yardımcı olsn bu konuda bna

 24. HAŞİMATO TİROİD HASTASIYIM,İNSÜLİN DİRENCİM YÜKSEK ACABA KULLANSAM BİR ZARARINI GÖRÜRMÜYÜM.DAHA ÖNCE REDUCTİL KULLANDIM KİLO VERDİM FAKAT BIRAKTIKTAN SONRA 2 KATINI ALDIM.ACİL CEVAP LÜTFEN

 25. fomüla yediyi kullanıpta adet düzensizliği yaşayan varmı bu ilaç bende adet düzensizliği yaptı böyle bir etkisi varmı ,

 26. beyin kanaması geçirdim 4yıl oldu kullanmak istiyorum bu hapı ama korkuyorum ben gibi birçok kişide rahatsızlıklarını yazmış ama kimse cevap verip yardımcı olmamış ender saraçı bilyor ve güveniyoruz ama saglık bu gittimi kolay kolay gelmiyor kilo veren varmı yazsın lütfen

 27. 85 kiloyum bu ilacı ne kadar zaman kullanacağım…emziriyorum bu sakıncalı olabilir mi?akapunturun faydası olabilir mi?formula 7 ile…???

 28. Nasıl güvenmeliyiz zayıflama ilacına kullanmayın diyorlar öldürür.garantisi varmı televizyonda açıklama yapmalısınız

 29. ender saraça güveniyorum bende denemek istiyorum

 30. o kadar zor bır durum kı ınsan nasıl karar verecegını bılmıyor,ınanmalı bu tur ılaclara yoksa kullananların yazılarını okuyarak gerceklerı mı bulmalıyız…

 31. ender beye güvenim sonsuz kızım bana balina gibisin demesinden yoruldum kilolarımdan kurtulmaya karar verdim ilacı kullanıcam

 32. formula 7 kullanalı 1 ay oldu ve 4 kilo zayıfladım .bel rahatsızlığım olduğu için yürüyüş bile yapmadan verdim bu kiloyu lütfen yediklerinize dikkat ettiğinizde veriyorsunuz

 33. bende 1haftadir kullaniyorum ama daha kilo veremedim

 34. doğum kontrol hapı kullanıyorum formula 7başladım sakıncası olurmu

 35. merhaba ben 2 önce guılyan barre sendromu geçirdim ardındAN ÇOK KİLO ALDIM ŞİMDİ FORMULA 7 Yİ KULLANMAK İSTİORUM BUNUN İÇİN NE DERSİNİZ

 36. herkeze merhaba ender srac hocamıza soruyorumbenbuilacı kullanmak istiyorum ama bazırahatsızlıklar gecirdim kulanabilirmiyim tansiyon ilacı kulanıyorum birde ikiyıl önce karınbölgesin ammliyat geçidim icbölgeye parca atıldıbunazararı olurmulütver cevapbekliyorum cevabıbekliyorum

 37. BEN DE KULLANMAK İSTİYORUM AMA KORKUYORUM AMALETOLDUM TİROİTLERİM ALINDI 1AY OLDU BN KULLANA BİLİRMİYİM? LÜTFEN AÇIKLAMA YAPARMISINIZ ACL ACL FOR 7

 38. ben zayiflama hapi almistim daha önceden kullanamadim ama

 39. selam ben daha önceden zayiflama hapi almistim fakat kullanamadim almis oldugum hapi simdi kullanmak istiyorum ama tarihi gecmis ne gibi yan etkisi olur lutfan cevaplayin simdiden tesekkurler

 40. ben 3 aydır formula 7 kullanıyorum 10 kilo verdim çok memnunum
  ama son zamanlarda ağız kuruluğu olmaya başladı bunun sebebini öğrene bilirmiyim teşekkürler

 41. formula 7 ile 3 ayda 10 kilo verdim.çok mutluyum daha 5 kilo daha vermek istiyorum 160 boyunda 70 kiloyum size şunu sormak istiyorum hapı çok kullanınça ağız kuruluğu yaparmı teşekkürler

 42. slm yaş 37 3 çocuk annesiyim son doğundan sonra kilolarımı atamadım sadece göbek ve onuz bölgelerde sorunum var formula 7 hapını alırsan ne gibi sonuç alabilirim lütfen cvp yazarmısınız teşekürler saygılar

 43. bence bu ilaçların etkisi kişiden kişiye değişir.yani özel bi hastalığı olanlar kullanmamlıdırlar bence içindeki bitkilerin işlevlerini filan araştırmak lazım mesela tarçının zayıflattığını duydum denedim ama tansiyon problemi olduğu için sıkıntılı günler yaşadım neyse benim sorum şu ben sabahları bol domates salatalık yiyorum bir dilim ekmekle öğlen sebze yemeği ekmeksiz akşamda sadece salata yiyorum sizce bu zayıflamak için yeterlimi bide bu arada günde 2,5 lt su içiyorum bu metodla ne kadar zayıflayabilirm bilgisi olan varmı

 44. selam ben formula 7 ile 3 ayda 11 kilo verdim çok memnunum daha 5 kilom var verilecek işallah onuda verecem teşekkürler

 45. Selam aleyküm ben formula 7 kulanmaya başlayalı 1 hafta oldu bende halsizlik ve kafamda uyuşma oldu sizce sebebi nedir? formula 7 yi içtikten 1-2 saat sonra tatlı yeme hissi uyandırıyor sizce ne yapmam gerekiyor beni aydınlatırsanız sevinirim.. Şimdiden Teşekkür Ederim..

 46. slm formüla 7 den pek fayda görmedim başka bi ürün kullanmıştım ondan daha iyi sonuç aldım ,sanırım bünyeye görede değişiyo …

 47. bende kilo almak istiyorum yalniz yuzde yuzum cok zayif duruyor keske bende birseyler yapsam yuzden kilo almak icin

 48. bende hamilelik öncesi kullanmıştım gerçekten çok faydasını gördüm 70 kilodan 60 düştüm tabiki hergün 30dk yürüyüş yapıyordum hiç bir yan etkisini görmedim şuan domdan kalan kilom var yine 70 kilo oldum benim aklıma takılan madem bipeki bitkilerden yapılmış neden emzirenler kullanamıyor anlamıyorum emzirenler 6.aydan sonra demişti sy.ender saraç madem 6.aydan sonra kullanılıyor diyor demekki bir problem olmaz

 49. hep yalan haberler yapiyolar tv de insan inanamiyo ama ender saracoglu öle bos seyleri onaylamaz siz deneyin yani sira biseylerle destekleyin öyle yeye tabiki veremessin nys herkeze bol azimler

 50. bende 10 günden beri kullaniyorum, ve cok memnunum.
  istahimi kesti ve 10 günde 2,5 kilo verdim. iki kutu aldim, ve bitenekadar devam edeceyim. hedefim 8 kilo. yan etikisi olduguna inanmiyorum. bazen migdemi kazimis gibi oluyor, ama uykusuz oldugumdandir. her seferinde yemekten önce 30 dakika önce alamiyorum, bazen daha erken, bazen daha gec yiyorum. ama yinede faydasini gördüm. bizimkilere tavsiye ediyorum. fiyatini sormaya basladilar.
  eger bir 10 gün daha kullansam bakalim toplam bir kutu ile kac kilo vermis olurum. size bildireceyim.

 51. yha güvenemiyoruz yetkili cevap

 52. arkadaşlar yorumları okudum, ancak doğru olan şu, bizler ağzımıza, gözümüze hakim olamayan, oturduğumuz yerden kalkmayan tipleriz. o yüzden kilo veremiyoruz. aslında her şey ortada bol hareket etmek, hayatından un, pirinç, patates, tatlı vb.gibi maddeleri çıkartmak ve hareketli olmak, ama damak zevki yüzünden ve dizi izlemek dururken spor yapmak niye hep bu yüzden şişmanlıyoruz ve kilo veremiyoruz.üşengeç ve iradesiz tipleriz bende dahil.her şeyi kuralına göre yapınca inanın bana kilo veriliyor.Alışkanlıları değiştirmek gerekiyor. Azimle ….. taşı delermiş.sevgiler