Kategoriler
Ender Saraç Mate Yaprağının Faydaları

Ender Saraç Mate Yaprağının Faydaları

Ender Saraç’la Sağlıklı Ramazan programında, ramazanda oruç tutacak olan kişilerin daha sağlıklı olmaları için Ender Saraç tarafından verilen önerileri uygulamaları tavsiye edilmektedir. Ender Saraç Sağlıklı Ramazan programında mate yaprağının faydaları hakkında izleyicilerini bilgilendirmektedir. Biz de zaman kaybetmeden mate yaprağının faydaları hakkında bilgi edinelim:

Ender Saraç Mate Yaprağının FaydalarıMate yaprağının faydalarını anlatan Ender Saraç, mate yaprağının faydaları arasında ilk sırada zayıflamaya yardımcı olduğunu söylemektedir.
Mate yaprağının faydaları arasında ikinci sırada kas ağrıları ile kemik ağrılarına iyi gelen etkisinden söz edilmektedir.
Mate yaprağının faydaları arasında baş ağrısına ve migren ağrısına iyi geldiğinin de bilinmesi gerektiğini söyleyen Ender Saraç, mate yaprağının, hem migrende hem de baş ağrısı problemlerinde kullanıldığını belirtmektedir.
Mate yaprağının faydaları arasında yorgunluğa iyi geldiği de bilinmelidir. Vücudun daha dirençli olması için Ender Saraç, mate yaprağından faydalanılması gerektiğini belirtiyor.
Mate yaprağının faydaları arasında sayılabilecek bir diğer etkisi ise nefes darlığı problemine iyi gelen özelliği olarak, Ender Saraç’la Sağlıklı Ramazan programında öneriliyor.

Metabolizma Hızlandıran Çay Tarifi

* Yarım tatlı kaşığı yeşil çay veya 1 poşet yeşil çay
* 1 küçük poşet mate çayı
* Parmak ucu kadar kabuk tarçın
* Çeyrek tatlı kaşığı biberiye

Şeker veya tatlandırıcı kullanmamanız gerekiyor. Dilerseniz ağzınıza üç-dört kuru üzüm atabilirsiniz. Bu çaydan günde 3-4 bardak içebilirsiniz.etiketler:,
1.605 defa okundu

YORUMLAR