Kategoriler
Ender Saraç Yaz Diyeti

Ender Saraç Yaz Diyeti

Diyetisyen Ender Saraç, yaz aylarında sağlıklı zayıflamak isteyenler için 5 günlük bir zayıflama programı öneriyor. Yaz aylarında nasıl beslenmeniz gerektiğinde bazı tavsiyeleri de var.

Ender Saraç Diyetleri: Yaz Diyeti

Yaz aylarında kilo vermek için bazı şeylere dikkat edilmesi gerekiyor. Ender Saraç, size bunalmadan tamamlayabileceğiniz 5 günlük bir diyet programı öneriyor. Program bilinen diyet programlarından farklılık gösteriyor.

Saat 11:00 de kahvaltı yapmanız gereken günler var mesela. Egzersiz de programın olmazsa olmazları arasında. Oldukça geniş bir yemek listesi var. Yaz meyvelerini de bol bol tüketiyoruz.

Yaz ayları için hazırlanmış bu özel diyet programını öğrenmek için tıklayın:

Ender Saraç yaz diyeti


Ender Saraç tüm zayıflama tavsiyeleri için tıklayın


YORUMLAR

9 Yorum Yapılmış

 1. ben 50 kiloyum ama qöbeqımden memnun deılım daha basıt bır dıet programı yoqmu.kısa surelı bır sey istıorum 2 3 haftalık warsa allah rızası ıcın yazın.. lütfen..!

 2. elma sıkesını mucizesine inanmak mümkünmü ben elma sirkesı kürü yaparak tam beş kilo aldım aç dok fark etmez ben berbat oldum on şişe ile tombikleştim zayıflattıgına inanmayın

 3. hey millet benim zayıflamam lazımmm ama sizin ilaçlarınız çokpahalı indirim yapın lütfennnn

 4. ben de kullandim

 5. ben kullanmadım ama kullanmak istedim yorumlara bakınca vaz geçtim

 6. bu güne kadar ne kadar diyet yapdımsa hep kilo aldım
  şu an 84 kiloyum mali durumum iyi degil nasıl zayıflayabilirim.

 7. 17 yasındayım 70 kiloyum 5 kılo vermek istiyorum

 8. ben 80kiloyum zayıflamak istiyorum nasıl zayıflayabilirim

 9. ender bey merhaba ,benim 10 aylık bir bebeğm var.
  günde 2 bazen 3 kez emziriyorum ve sırf bu yüzden bugüne kadar HİÇ zayıflamak için birşey yapmadım ama artık bebeğime zarar vermeyecek şekilde birşeyler yapmak istiyorum.Benim sorum lahana suyu içersem veya yeşil çay bebeğime zararı olurmu ? yada emziren bir anne diyet olarak ne yapabilir. Sizden ÇOK AMA ÇOK ACİL cevap vermenizi rica ediyorum. Kenndimi kötü hissediyorum:(:( doğumdan sonra bütün kilolarım üstümde kaldı:( ne olur bana yardım edin