Kategoriler
Erkekler Nasıl Bayanlardan Hoşlanıyor

Erkekler Nasıl Bayanlardan Hoşlanıyor

Kadınlar, zamanın farklı noktalarında, erkeklerin kendilerini beğenmeleri için farklı uygulamalarda bulunmaktadır. Ve her kadının, bir erkeğin kendisini nasıl beğeneceği ile ilgili fikri de farklıdır. Peki gerçek anlamda, erkeklerin gözüyle, bir kadın en çok ne zamanlar güzeldir? İngiltere’de yapılan bu araştırmanın sonuçlarını sizlerle paylaşmak istiyoruz:
Erkeklerin %79’luk kısmı, eşlerini başka erkeklerden kıskanmalarına rağmen, kendi gözleri ile baktıklarında, sizin göğüs dekoltenizi görmekten hoşnut olduklarını açıklamışlardır. Bu durumda yapmanız gereken, ilk olarak, eşinizin yanındayken göğüs dekolteli giysiler giymek.
Erkeklerin %60’ı ise, kalem etek olarak da adlandırılan dar eteklerin, vücuda olan uyumu karşısında söyleyecek söz bulamıyor. Bu veriyi anketimizin ilk sonucu ile birleştirdiğimizde ise ortaya, göğüs dekolteli ve dar etekli kadınlardan hoşlanıldığı sonucu çıkıyor; ve giyim tarzınız az çok kendini belli etmeye başlıyor.
Erkeklerin %67’si, yataktan yeni kalktığınızdaki, karışık saçlarınız ile olan doğal yansımanızı daha çok beğeniyorlar. O halde biz de, göğüs dekolteli bluz ve dar eteğimizi giydikten sonra, kuaföre giderek, saçlarımıza doğal bir dağınık görünüm vermesini istiyoruz.
Erkeklerin %64’ü, tamamen doğal görünen bayanlardan hoşlandıklarını belirtiyorlar. Bu doğal görünümün içerisinde makyajın yer almadığını da belirtmek isteriz. Yapılmış saçlara falan da ihtiyacınız yok. Sizin doğal halinizi seviyor çünkü erkekler…
Erkeklerin %79’u ise, yaz mevsiminde, tiril tiril elbiselerle daha seksi görüneceğinizi savunuyor. Bu durumda yazın sıcak günlerinde, kendinizi çok fazla kasmanıza gerek yok demektir.
Erkeklerin %56’sı da, beyaz tişörtlü ve kot pantolonlu bayanları hoş buluyor. Aslında bu zevkli erkekler bizlere çok fazla para da harcatmıyorlar ne dersiniz?
Ve araştırma sonucunda elde edilen son bilgi: erkeklerin %79’u, yumuşak süveterli kızlara sarılmaktan çok büyük keyif alıyor…


YORUMLAR

5 Yorum Yapılmış

  1. gúzel ve bakimli kadinlardan

  2. güzel alımlı zeki we akıllı olan kadınlardan

  3. bencede bakimli kadinlardan hoşlanıyorlar ama erkeklerin sağı solu belli olmuyo sen kendine bakarken onlarin gözü başkalarinda gözleri ciksin bunlara yaranamazzin kendin icin yaşa

  4. Erkekler saf temiz kadınlardan hoşlanır

  5. Erkeklerde akıl yok neistediklerini onlarda bilmiyor ne yaparsan yap memnunolmazlar