Kategoriler
Evimizin bir parçası aksesuarlar

Evimizin bir parçası aksesuarlar

Hayatımızın bir parçası olduğu gibi evimizin de ayrılmaz bir parçası haline gelen aksesuarlar uyumlu kullanıldığı takdirde görsel şova dönüşür.
Dikkat edeceğimiz konu kullanacağımız aksesuarları doğru seçmemizdir. Aksesuarları satın alabileceğimiz gibi kullanmadığımız eşyalarda küçük rötuşlar yaparak farklı hale dönüştürebiliriz.
Kullanacağımız aksesuarın boyutları mekândaki eşyalarla uyumlu olmalıdır. Klasikleşmiş boş köşelere yerleştirdiğimiz çiçeklerle işe başlayabiliriz. Çiçek yanına çerçeve veya mumlar boş köşeye hareket sağlayacaktır. Kullanacağımız aksesuarların rengine uyması için çiçek saksısının rengini de değiştirmek renk bütünlüğü için çok önemlidir.
Evinize kullanacağınız aksesuarlar göstermek istediğiniz ortama göre değişiklik gösterir. Modern bir görüntü için sade ve doğal aksesuarlar tercih etmelisiniz.
Evlerimizdeki sönük yerleri canlandırmak görsel olarak dikkat çekmesini sağlamak için büyük aksesuarlar kullanmak ve yanlarına kombin oluşturması için küçük eşyalar eklemek size yeni bir fikir olabilir. Kanepe, koltuk gibi eşyaları süslü veya renkli yastıklarla canlandırabilir yanlarına konulacak mumluklarla bir bütünlük elde edebilirsiniz.
Havalı bir kişiliğe sahipseniz sizleri sınır yok pahalı, renkli, abartılı aksesuarları tercih edebilirsiniz.

Aksesuarlar küçük gibi görünebilir yalnız evimize canlılık ve renk vereceği gibi ifade etmek istediğimiz kişiliğimizi de sergilemede kolaylık sağlayacaktır.1.534 defa okundu

YORUMLAR