Genel

Evinize küçük fikirler

Hepimizin çok iyi bildiği fakat dikkatimizden kaçan birçok bilgi yeni fikirler olarak karşımıza çıkabilir. Sıcak yaz günlerini yaşadığımız bu dönemlerde TV reklamlarında ve birçok satış noktasında satılmakta olan sessiz ve hava temizleyici özelliği bulunan vantilatör alarak evinizin havasını değiştirmekle işe başlayabilirsiniz.
Koltuklarınızın renk ve kumaşından perdenizi değiştirdiğinizde salonunuzun görünümünü değiştirebilirsiniz ve bu değişim salonunuza ferah bir hava verecektir. Tam tersi perde tonlarını seviyorsanız bu tonlardan masa ve fiskos örtüsü yaprak bütünlük sağlayabilirsiniz.<!–adsense–>
Banyonuzun kokusunu değiştirmek ve şirin göstermek istiyorsanız renkli kokulu sabunlar,
Duş jelleri ve banyo liflerini banyo rafları kullanarak sergileyip banyonuzu farklı gösterebilirsiniz. Kullanacağınız banyo jeli ve sıvı sabunlar için cam kutular kullanmanız görünümün çok şık olmasını sağlayacağı gibi sizi de çevre dostu yapacaktır.
Evinizin hangi bölümü olursa olsun tek renk kullanımı ile evinizde bir bütünlük sağlayabilirsiniz. Kullanacağınız renk tercihiniz hangisi ise o rengin açıktan koyuya bütün tonlarını kullanabilirsiniz.
Kullanımı ile hayatımızı kolaylaştıran küçük dekoratif eşyalarla rahatlığınızı sağlayabilir ve evinizi güzel gösterebilirsiniz.
Çocuk odalarının başta sevimli daha sonra toplanması sıkıntı veren oyuncaklar için sepetler kullanabilirsiniz. Sepet sayesinde toplama işi rahatlayacak görüntü olarak çok güzel gösterecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir