Kategoriler
Göbek Yağlarından Bu 5 Yöntemle Kurtulun

Göbek Yağlarından Bu 5 Yöntemle Kurtulun

Hepimiz, kilo problemlerimiz ile ne şekilde baş edeceğimizi bilmediğimiz dönemlerden geçmekteyiz. Yediğimiz tüm gıdalar yağlı; ve bu yağlar, vücutta, özellikle de göbek bölgesinde depolanmakta. Ancak yaz geliyor; bu yağlardan kurtulmamız gerek. Artık göbeğimizi içeri doğru çekmekten sıkıldık… Bu sözler tüm bayanlara da ait olabilir. Göbek yağlarından kurtulmanın bir takım yöntemleri var aslında. Ancak bu yöntemlerin tamamı estetik işlemler gerektiriyor. Bu konu hakkında sizleri bilgilendirmek için hazırladığımız bu yazımızda, 5 yöntemden bahsedeceğiz:

Bölgesel Zayıflama Yöntemleri

Lazer Lipoliz: Lazer Lipoliz yönteminde, yağ dokusunun içerisine, lazer ile lipoliz gönderimi gerçekleştiriliyor. Gönderilen lipoliz, yağların parçalanmasını sağlıyor. Lazer Lipoliz yöntemi, gevşek deriyi de toparlayabilme etkisi nedeniyle, karın bölgesinde de uygulanabiliyor. Lazer Lipoliz yöntemi lokal anestezi ile yapılıyor. Uygulanan işlem sonrasında, Lazer Lipoliz yönteminin uygulandığı bölgede şişlik ve morluk çok az oluyor.

Yöntemin sonuçları, kendisini ortalama 6 hafta gibi bir sürede hissettirmeye başlıyor; ve Lazer Lipoliz uygulaması sonrasında ortalama 4 ay, göbek yağlarınızdan kurtulmanız mümkün oluyor. Daha önceki zamanlarda Liposuction yaptırmış olan kişiler de revizyon ve rötüş amaçlı, Lazer Lipoliz yönteminden faydalanabiliyorlar. Lazer Lipoliz yöntemi, çok gevşek deri bölgelerinde çok etkili sonuç vermiyor. Bu gibi durumlarda, lifting yönteminden de faydalanmak gerekebiliyor. Lazer Lipoliz seans ücreti 150 – 200 TL arasında değişmektedir.
Oksijen Terapi Kürü: Kavitasyon yöntemi ile kullanıldığı zaman daha etkili sonuçlar veren Oksijen Terapi Kürü, Sadece başın dışarıda kalarak, oksijen kapsülünün içerisine girip, 45 dakika kalınması ile, vücuda %98 oksijen verilen bir yöntemdir. Oksijen Terapi Kürü, ilk seanstan itibaren etkisini göstermeye başlıyor. Göbek yağlarını eritmek amacı ile kullanılan Oksijen Terapi Kürü, aynı zamanda kasları rahatlatarak, ağrı ve gerginliği gideriyor, cildi temizliyor, su tutulumunu önlüyor, metabolizmayı hızlandırıyor; ve kişileri, stres ve endişeden arındırıyor. Liposuction yöntemini uygulatacak kadar fazla yağı bulunmayan; ancak yine de fazlalıklarından şikayet eden kişiler, yaptıkları sporlarla da bu fazlalıkları eritemiyorlarsa, Multiwell Bölgesel Zayıflama Sisteminden de faydalanabilirler. Multiwell, kavitasyon; ve oksijen terapi kürünün ortalama 10 seansı, 1000 – 2000 TL arasında bir değer ile eşleşiyor.
Karından İğne İle İncelme: Yöntem, karın, bel ve kalça bölgesinde fazlalığı olan kişilerin uygulayabilecekleri bir yöntem olarak biliniyor. Yöntemin uygulanmasında, öncelikle bir vücut analizi uygulanıyor; ve vücutta bulunan, kas, yağ; ve mineral oranları tespit ediliyor. Sonrasında, bu oranlara göre, kişilerin yapmaları gereken diyet programı; ve egzersiz listesi hazırlanıyor; kişi tüm bunları uyguladığı sırada, her gün, karnından bir de iğne yaptırıyor. Bu iğne, uygulanmaya başlandığı 3. günden sonra kişileri tok tutmaya başlıyor; 7. günün sonrasında ise, kilo verimine başlanıyor. Kilo veren kişiler, bölgesel yağlarından kaybediyorlar. 2 ay boyunca devam edilen uygulamada, her hafta, vücut analizi yapılmaya devam ediliyor. Kilo durumuna göre, kişilere, 2 ay içerisinde, 25 – 40 arası iğne yapılıyor. Bu uygulamanın 2 aylık paket ücreti, 2.000$’dan başlıyor.
Ultrasonik Liposuction: Ultrasonik Liposuction, yağlara şekil vermek olarak bilinmektedir. Uygulanmaya yeni yeni başlanmıştır. Karın ve bel bölgesine uygulanan bu yöntemde, karın ve bel bölgesindeki simit görünümü giderilmeye çalışılıyor; karın düzleştiriliyor. Karın kaslarında görülen baklava şeklinin de giderilmesinde etkisi olan Ultrasonik Liposuction yönteminde, bel oluğunun oluşturulması için çalışılmaktadır. Ultrasonik Liposuction şu şekilde uygulanıyor: öncelikle, liposuction uygulanacak olan noktaya, ultrason ile ses dalgaları gönderiliyor. Bu ses dalgaları ile yağların parçalanması sağlanıyor. Parçalanan yağlar, ince kanüllerde depolanıyor. Alınan bu yağlar, istenirse, vücudun başka bölgelerinde kullanıma sunulabiliyor. Ultrasonik Liposuction yönteminin vücudun hangi bölgesine uygulanacağı; ve zorluk derecesine göre ücretlendirildiğini belirterek, 4500 – 8500 TL arasında değişen fiyatlardan bahsedebiliriz.
Kavitasyon Ve Quantum İş birliği: Kavitasyon yönteminde, ultrason ile gönderilen ses dalgaları, bölgedeki yağları parçalıyor; sonrasında ise, bölgeden uzaklaştırarak, kana ya da lenf yoluna karışmasını; ve bu sayede de vücuttan atılmasını sağlıyor. Quantum yönteminde de, elektrikli pedler yardımı ile, çalıştırılmayan kasların çalıştırılması sağlanıyor. Bu sayede, yağları atılmış olan bölgede, oldukça kısa sürede, gözle görülür bir toparlanma ortaya çıkıyor. Kavitasyon ile quantum yönteminin birlikte kullanılması işleminde ise, önce kavitasyon yöntemi uygulanıyor; sonrasında da quantum yönteminden faydalanılıyor. Baldır, karın, basen; ve popo bölgesinde, yağların 40 dakika içerisinde parçalanmasını sağlayan kavitasyon yöntemi, uygulanacak doğru diyet; ve quantum yöntemi ile birleştirildiğinde, 6 – 10 seans arası bir uygulama süreci ile, 2 beden incelmeye yardımcı oluyor. Kavitasyon ve quantum yöntemlerinin birlikte kullanılmasının ücreti 2500 TL ile 3000 TL aralığında değişiyor.


YORUMLAR

5 Yorum Yapılmış

  1. dalga mı geciyorsunuz bu fiyatlarla degil zayıflamak insan erir biter be

  2. xais edirem bunu indi gondere bilersiz gozleyirem

  3. O PARANIN 3 DE 1 INI BANA VERIN O KADINLARI TIG GIBI YAPARIM.MANYAKMI NE 2000 DOLARIM OLSA GUZEL BIR TATIL YAPARIM.NIYE ISKENCE ETTIREYIM KENDIME..

  4. ben sıze yardımcı olayım kızlar zayıflamanın dogal olarak ıkı yolu var.bırıncısı düzenlı beslenme(yagsız,karbonhıdratsız yiyecekler yıyın.özellıkle bayanlar pırıncde seker var bulgur yıyın.unlu tatlılar,hamur ıslerındn patatesden özellıkle kızartmadan uzak durun.ekmek kepeklı ekmek yıyın.hamur ıslerını ve yaglı yıyeceklerı sekerlı yıyeceklerı kesersenız vede duzenlı yuruyus yaparsanız ne kadar kılo verdınızın farkına varcaksınız.ornek kendı annem .120 kıloydu 3 ay sonra 95 kılo oldu….herkese basarılar

  5. BEN O FİYATA DEGİL 4 AY 1 AYDA ERİTİRİM HEMDE SAGLIKLI OLARAK EN YARARLI YİYECEK AMA AZ KALORİLİ VE VÜCUDUNUN GEREKEN İHTİYACINA GÖRE BU SAYEDE SPOR YAPMADANDA ZAYIFLARSIN AMA BİRAZ DİŞİNİ SIKICAN