Kategoriler
Güzel Görünmenin Yolları: Güzel Görünmek İçin Tavsiyeler

Güzel Görünmenin Yolları: Güzel Görünmek İçin Tavsiyeler

Güzel görünmek istiyorsanız, sizlere bazı tavsiyelerimiz var. Bu tavsiyeler ile daha güzel görünmeniz mümkün. Güzel görünmek isteyenler için güzel görünmenin püf noktaları:

Soğuk su: Sabah yüzünüzü soğuk su ile yıkamak, güne güzel başlamanızı sağlar. Çünkü soğuk suyun sıkılaştırıcı ve nemlendirici etkisi vardır.  Ayrıca su tüketmeye özen gösterin. Cildinizin en önemli besin kaynağı, sudur…

Ellerinizi nemlendirin: Ellerinizin daha bakımlı ve yumuşak görünmesini elleri nemlendirmek sağlar. İnsanların ilk baktıkları yer ellerdir bu nedenle de bakımlı olmaları gerekir.

Dudak kremi: Dudaklarınızın, dudak kremleri daha güzel görünmelerini sağlar.

Bitter çikolata tüketin: Bitter çikolata tüketmek rahatlamanızı ve daha mutlu olmanızı sağlar. Mutlu kadın, güzel kadındır. Ayrıca ciltteki kan akışını bitter çikolata hızlandırır, yanaklarınıza böylece doğal bir pembelik verir.

Egzersiz yapın: Doğal şekilde cildinizin parlamasını istiyorsanız egzersiz tek yapmanız gereken şeydir. Daha mutlu, daha rahatlamış ve enerjik olmanızı egzersiz sağlar. Mutlu ve enerjik kadın unutmayın çekici kadındır.

Cildinizi yumuşatın: Cildiniz, konu güzellik olunca en büyük yeri kaplar. Cildinize bu nedenle iyi bakmanız önemlidir. Mümkün olduğunca cildinizi doğal ürünlerle nemlendirin, doğal ve sağlıklı bir güzelliğe sahip olun.

Işıltı katın: Bir anda yüzünüze ışıltı vermek çok daha güzel görünmenizi sağlayacaktır. Gözlerinizi bunun için biraz kremle nemlendirin ve sarı tonlarında ışık yansıtıcı kapatıcı uygulayın. Her zaman ki gibi sonrasında makyajınızı uygulayın. Göz çevresine ışıltı katmak sizi daha güzel ve genç gösterecektir.

Hafif güneş koruyucu uygulayın: Güneşe karşı koruyucu özellikte bir nemlendirici seçin. Kırışık oluşumunu da böylelikle önlemiş olursunuz.

Saç nemlendirmek: Saçı bakımlı olmazsa bir kadın, ne yaparsa yapsın çekici görünemez. Mutlaka saçınızı nemlendirin ve gereken özeni ona gösterin. Güzel saç nemli saçtır.

Yüzünüzü yıkayın: Fırsatınız varsa eğer anında yüzünüzü yıkayarak daha güzel görünebilirsiniz. Cildinizin parlamasına yüzünüzü yıkamanız yardımcı olacaktır.

Peeling yapın: Haftada bir peeling yapmak, sizin doğal güzelliğinizi arttıracaktır.

Düzenli uyuyun: En az 7 saat düzenli uyku uyumak, gözaltı morlukları gibi sorunlardan uzak durmanızı sağlayacaktır.

Sigara ve alkolden uzak durun:  Cildinize zarar verecek şeylerden uzak durmanız, güzel görünmenin püf noktalarındandır…508 defa okundu

YORUMLAR