Genel

Hamile Terlikleri: SHUMA Hamile Terliği ve Faydaları

Sitemizde bayanlara yönelik ürünler hakkında bilgi vermeyi sevdiğimizi bilirsiniz. Son günlerde reklamlarına denk geldiğiniz hamile terliği hakkında kısaca bilgi vermek istiyoruz.

SHUMA Hamile Terliği ve Faydaları

Öncelikle Shuma Hamile Terliği, kendimize ait bir üründür. Patenti de bizlere ait. ODTÜ Tasarım Mühendisliği Bölümü hocalarından Dr. Hakan Gürsu bu terliğin patent sahibidir. <!–adsense–>Doç. Dr. Doğan Atlıhan ve Doç. Dr. Mehmet Kılıç tarafından geliştirilmiş patentli bir ürün olan Shuma Hamile Terliği, hamileler için özel tasarlanmış bir çeşit terliktir.

Shuma Hamile Terliği Neden Yapılmıştır?

Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olan EVA malzemesinden üretilmiştir. Malzemenin özelliğinden dolayı yıkanabilir, çamaşır makinesine atılabilir. Anti-bakteriyeldir. Kaymayan ve yapışmayan yapısı vardır. Ortopedik bir üründür ve asıl amacı sağlıklı duruşunuzu sağlamaktır.

Shuma Hamile Terliği Neye Yarar?

Shuma hamile terliğinin gebelere üç faydası bulunmaktadır.

Bel Ağrısına Karşı: Hamilelikte bebeğin büyümesiyle birlikte vücut ağırlığınız öne doğru değişecektir. Ağırlık merkeziniz değiştiği için, bunu dengelen shuma hamile terliği bel ağrısına karşı faydalıdır.

Ayak Şişmesine Karşı: Gebelik süresinde rahim büyür, ve kalbe giden ana toplar damarlara baskı yapar. Bunun sonucunda ise gebelikte kan dolaşımı yavaşlar. Kan dolaşımınız yavaşladığı için ayak bileklerinizde ödem oluşabilir. Shuma hamile terliği, normal terliklerin aksine, yüksek burun-düşük topuk yapısına sahiptir ve kan dolaşımını hızlandırmaya yardımcı olur.

Varise Karşı: Kan dolaşımının yavaşlaması, aynı zamanda varise de sebep olabilmektedir. Hamile terliğinizin yapısı, kan dolaşımınızı hızlandırarak varise karşı sizi koruyacaktır.

Shuma Hamile Terliğinin Tasarımı ve Özellikleri

Tasarımı yandaki resimde görebilirsiniz. Normal terlikten farklı tasarlanmıştır. Çünkü burun kısmı yüksek, topuk kısmı daha alçaktır ve hamileler için ideal eğrilikte yapılmıştır.

Shuma Hamile Terliği Fiyatı Ne Kadar?

Shuma hamile terliği sadece 49 tl fiyata sahiptir.

Shuma Hamile Terliği hakkında reklam firmasının yazısıyla konumuzu tamamlıyalım:

SHUMA hamile terlikleri hayatınızın en önemli dönemini sağlıklı ve keyifli geçirmenize yardımcı olur…

Hamilelik döneminde vücudunuzda önemli değişiklikler meydana gelir. Bebeğiniz büyüdükçe vücut yapınız değişir ve ağırlık merkeziniz her geçen gün biraz daha öne kayar. Ayakta durmak sizler için daha zor hale gelir. Bu dönemdeki şikayetlerin başında bel ağrıları, sırt ağrıları ve ayak şişlikleri gelir. Bebeğinizle birlikte her geçen gün vücudunuzun ağırlaşması belinize ve ayaklarınıza büyük bir baskı yapar. Shuma hamile terlikleri patentli alçak topuk ,yüksek burun tasarımı ile vücudunuzun ağırlık merkezini dengeler ve vücudunuzda ki baskıyı ortadan kaldırır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir